Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Heavy Rain


Midnight

Recommended Posts

  • Odpovědi 359
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

LukDM: hmm nevím jak to děláš ty, ale mě ta stránka prostě nejde..

zkoušel jsem to asi půl dne,ted když už to trochu zrychlili tak jsem tam stejně řešil ty důkazy s tim že jsem měl půlku mapy šedou protože se nenačetla

jinak teda co se týče dema tak je tam jak ta ženská co se vyslýchá tak průzkum místa zločinu a musim říct že je to nádhera.nevyhodil jsem 1300 za special edici zbytečně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ. Budu zkoušet teda. No jinak objednal jsem si dneska tu speciální a chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví jak je to se stavem těch limitovaných edicí..aby se na mě dostalo..bo to objednávala strašně moc lidí po celém světě, protože je to exkluzivita speciálně z hmv..tak kdyby někdo věděl písněte dík. Mám pochybnosti kvuli toho, že mi to z karty ještě nestrhli, tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborné recenze na Heavy Rain

Do vydání hry Heavy Rain zbývají už jen dny, které si můžeme zkrátit hraním demoverze. Ta nabízí dvě kratičké ukázky, přičemž v jedné se ocitneme v kůži soukromého detektiva Shelbyho Scotta a ve druhé agenta FBI Normana Jaydena. Pokud ještě stále váháte, jestli si hru pořídit, možná vás přesvědčí výčet recenzí, kde si Heavy Rain odnáší jednu vysokou známku za druhou.

Nyní přichází výčet recenzí - jvn.com: 19/20, GamingXP: 92%, Gamalive: 5/5, Official Playstation Magazine (US): 5/5, nofussreviews.com: 10/10, Eurogamer (Fr) : 9/10, Playfrance: 9/10, Gamesmaster: 91%, jeuxactu.com (FR): 16/20, VideoVibes (AUS): 9,7/10, jvn.com: 19/20, Official Playstation Magazine (UK): 9/10 a jeuxactu.com: 16/20.

Heavy Rain vychází exkluzivně na Playstation 3 už koncem tohoto měsíce.

.........................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu