Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pokec na téma: NOTEBOOKy


white

Recommended Posts

  • Odpovědi 884
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj Acery teda chlazeni vubec neumi,dnes jsem našel duvod meho přehřivani:

acer-5542-09-bottom.jpg

podivejte se vlevo dole,pry tam maji byt otvory pro chlazeni,moje mamka ma 5735 a sestra se mnou 5542,všichni je mame jako jeden kus plastu,dnes jsem tam do těch otvoru vyvrtal vrtačkou 15 děr(neni to nejhezči),a po 10 jizdach ve WoT mám 74°C a kdysi se mi po druhe vypnul NTB,takže krása,nemělo to odkuď brát vzduch,takže,Acer?ne,Amd?pokud jo,tak s pořádným chlazením,ale do NTB se fakt hodí jedině intel ;) Jak říkal Anonym a jiní :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Čau, v budoucnu budu potřebovat notebook do školy. Jestli se tady najde nějaký odborník na to co potřebuji byl bych mu vděčný za radu. Šikl by se mě nějaký výkonnější co utáhne např. Bad Company 2 takže ne integr. grafika za druhé výdrž baterky za třetí cena, výdrž co největší a dobrá životnost a cena zatím není stanovena takže čekám na návrhy. :) předem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně využívám HP DV3 - 4150ec.

http://www.alza.cz/hp-pavilion-dv3-4150ec-d184381.htm

Notes je naprosto ideální pro přenášení, neváží moc, není nijak extra velký. Klávesnice je pěkně řešená a je i s dobrého materiálu. Výdrž baterie se pohybuje při "Dopuručeném nastavení" okolo 5 hodin, při běžné školní práci (internet, word a excel...) Grafika je externí i interní. Hry jsem na to ještě nezkoušel, protože mám notes asi týden a nemám toho času a navíc hraji na Xku, takže co se týče her, tak ti nemohu říct, ale když si zadáš na youtube typ grafiky, tak ti to ukáže co to umí.

Tenhle notebook, můžu s klidným srdcem doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám Acer a už bych si ho asi nikdy nepořídila... prej u nich hodně odcházej základovky, klávesnice mi blbne a hlavně grafárna je k ničemu... mám intel hd graphic...snad to nejhorší co může bejt...hlavně při hrách... a to ho mám teprv měsíc a půl :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to je s Officem, teď když si koupím noťas už s Windowsem 7 tak tam není u toho office 2010 nebo jak jako??
office tam sou předinstalovaný, ale potřebuješ k nim cd key...kterej není součástí "balení" nb... bohužel.. mě osobně vyhovuje spíš OpenOffice.. ten si stáhneš v poho a nepotřebuješ k tomu žádnej klíč...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám Acer a už bych si ho asi nikdy nepořídila... prej u nich hodně odcházej základovky, klávesnice mi blbne a hlavně grafárna je k ničemu... mám intel hd graphic...snad to nejhorší co může bejt...hlavně při hrách... a to ho mám teprv měsíc a půl :cheesygrin:

To že ty si vybereš acer s grafikou od intelu neznamená že tam cpou samý sračky, vyjadřuj se přesnějc o vlastnim kusu

Podle mě je problem aceru jen v těle, cenama je na tom co koukám dost líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vim neřekla sem že tam cpou sračky... do něj sem šla proto, protože cena byla velmi přijatelná a moje pc mi šlo do háje, tak to byla taková jediná "nejrychlejší" možnost.... abych ti to teda ujasnila.. ;) jinak co se týče vkusu, tak ho mám jinej, ale no money :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu