Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Asus eee Fan Thread...


:.Dragunov.:

Recommended Posts

Ahoj, chci si koupit konkrétně tento netbook

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=63828

Mám CzechComputer rád a považuji ho za dobrý e-shop, ale přemýšlím, že kdyby se vyskytl nějaký problém, tak nemají žádnou pobočku v Brně. A v případě reklamace nerad posílám poštou.

Poraďtě prosím vy, kde byste si ho být vámi v Brně koupili. Nějaký dobrý, zaručený obchod. Podobně jako CzechComputer.

Tak už ho mám:). Je to černá verze 1000HE a je to parádní stroj!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • Odpovědi 179
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím už si někde slyšel o soutěži, která právě probíhá na serveru www.soutez-snu.cz ? Jedná se o soutěž s vysokou hlavní cenou, a to s nejvýkonnějším složitelným počítačem v České republice.

Kdo nehraje nevyhraje a jen si představ mít takovou mašinu doma pod stolem.

Intel core i7-975 procesor, 12GB paměti, 4GB grafiku z limitované edice, 2TB datový prostor, 30" monitor atd.

Zapoj se ty a tvoji přátelé, každou odeslanou sms ať už tvou nebo tvých přátel se zvyšuje šance na výhru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Už mám přes rok Asus N10Jc. Skoro normální netbook ALE s express card slotem, grafikou GEFORCE 9300GS!!, fantastickou klávesnicí, supr zpracováním a já nevím čím ještě. Dostal jsem k němu DVD-RAM ext. mechaniku, brašnu a myš. Sice se už celkem dlouho neprodává ale je to škoda protože je to snad nejvýkonnější netbook. A baterka vydrží skoro 7hodin!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu