Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výměna HDD - kompletní návod


tekken90

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Mám dotaz, mám ps3 a chtěl bych udělat takový experiment, ale než se do něj pustím raději se zeptám ať něco nepokazím.. Je možno vyměnit HDD ale ne s PS3 softwarem, ale s klasickými windows 7? Pojede to vůbec?

fw 3.41 jsou dvě verze na jedné z nich nešlapou větší disky, pak stačí stáhnout ten správný a výměně nic nebrání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím všechny tady. Nějak jsem se tu nedočetl čím jsem vlastně u HDD do PS3 omezen?! Je to rozměr plechového obalu na HDD nebo kapacitou? Dnes mi asi odešel HDD ( kontrolky svítí disk zajíždí i vyjíždí jen obraz a zvuk nikde - měnil jsem i HDMI kabel ) tak to tu do sebe nasávám od rána. Jinak vlastním PS3 slim 320GB s CFW 3,55. A hlavně o ten CFW bych nerad přišel data a trofeje mi jsou celkem ..... Budu hrát znova :)

Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu odešel mi můj starý PS3 .Koupil jsem nový 320 GB. Na starém 60 GB hdd jsem si bohužel neudělal zálohu , myslel jsem že ji udělán po koupi na nový konzoli po přehození harddisků na ext.harddisk ale nezapne se jen zmáčknutí ps tlačítka a pokud dám flashdisk s novým FW nabízí to formátování disku to já ale nechci .Byl by tu někdo komu bych mohl poslat původní harddisk a pevný disk a udělal mi zálohu ze starý konzole to nepujde ma YLOD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

tak jsem po vaších radách koupil HDD http://www.exasoft.cz/western-digital-scorpio-blue-wd5000bpvt-500gb-sata-300-8mb-cache-2-5-af_d43138.html vyměnil ho za starý 320GB, který šel do nebíčka.

Naformátoval nový HDD a na flashku dal OFW 3,55. Vše ok asi za 10min najela úvodní obrazovka PS3. Pak znovu flash na CFW 3,55 a vše OK.

Teď už jen plním paměť hrama.

Dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
2Immanuel je to tak no nekolik hodin prd a pak to staci takhle.. :-) ja mel jen UPDATE a v nem zen soubor a ono je poreba PS3\UPDATE\ no jo tak snad uz to dopadne davam 320gb a uz se na nej tesim

Ahoj,ehm,asi me budete povazovat za uplnyho idio.a,ale kdyz si soubor treba v pc prejmenovat na PS3\UPDATE\...nejdou mi tam proste dat ty lomitka,vzdycky mi to napise "nepovoleny znak"... Omlouvam se za spam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je cesta kam ten soubor máš dát, takže X:\PS3\UPDATE\(a zde bude ten update na PS3 správně přejmenovaný.)

V tento počítač otevřeě svoji flashku, nacházíš se v X:\(písmenko si dosaď)

pak tam vytvoříš SLOŽKU PS3 a klikneš na ní, nacházíš se v X:\PS3\

tam zase vytvoříš složku s názvem UPDATE a klikneš na ní, nacházíš se v X:\PS3\UPDATE

no a tam nakopíruješ ten update kterej musí být pojmenovanej PS3UPDAT.PUP

tak tet to je spávně a můžeš udělat update v PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravim, mam ps3 prvni generaci aktualizovanou na posledni verzi 3.72.Chtel jsem vymenit HDD, ale po vlozeni noveho disku a zapnuti mi to napise, neni vlozen spravny disk... a nenabidne to ani formatovani.Zkousel jsem na netu najit FW 3.55 ktery tu zminujete, ale nedari se mi to.Prosim o poslani linku, kde bych ho pripadne mohl stahnout.Zkousel jsem disky Western Digital 320GB a 7200 ot. a Segate stejna velikost i otacky. Ani jeden mi to nevzalo...Prosim o radu, co s tim.Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam ps3 prvni generaci aktualizovanou na posledni verzi 3.72.Chtel jsem vymenit HDD, ale po vlozeni noveho disku a zapnuti mi to napise, neni vlozen spravny disk... a nenabidne to ani formatovani.Zkousel jsem na netu najit FW 3.55 ktery tu zminujete, ale nedari se mi to.Prosim o poslani linku, kde bych ho pripadne mohl stahnout.Zkousel jsem disky Western Digital 320GB a 7200 ot. a Segate stejna velikost i otacky. Ani jeden mi to nevzalo...Prosim o radu, co s tim.Dekuji.

Zde je detailní a vyčerpávající návod na výměnu HDD, který je 100% funkční včetně odkazu na stažení posledního FW 3.73 ze dne 18.10.2011. Chce to jen hledat na netu.

http://ps3.novinky.org/view.php?cisloclanku=2010120011

http://ps3.novinky.org/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=12

8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za poslani odkazu, ale nakonec mi pomohlo PSko prepnout do hl.servisniho menu. Do menu se dostanete, pokud je ps3 v pohotovostnim menu zmacknete a podrzite prave tlacitko na psku tak dlouho dokud se psko nezapne a znova nevypne. Pak podrzite to same tlacitko znovu, dokud psko 2x nepipne, pak se zapne servisni menu, kde se da restore ps3 system a aktualizuje fw z flasky, pak uz to jde hrave.Dekuji za pomoc, ted uz muzu vesele hrat a nakupovat novy hry:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Zdravim, mam ps3 prvni generaci aktualizovanou na posledni verzi 3.72.Chtel jsem vymenit HDD, ale po vlozeni noveho disku a zapnuti mi to napise, neni vlozen spravny disk... a nenabidne to ani formatovani.Zkousel jsem na netu najit FW 3.55 ktery tu zminujete, ale nedari se mi to.Prosim o poslani linku, kde bych ho pripadne mohl stahnout.Zkousel jsem disky Western Digital 320GB a 7200 ot. a Segate stejna velikost i otacky. Ani jeden mi to nevzalo...Prosim o radu, co s tim.Dekuji.

Před 3 týdny jsem vyměnil HDD v PS3 a to WD Scorpi​o Black BP ​- 750GB, 7200 otáček/min, spotřeba 1,75 W/0,2 W, buffer 16MB za WD Scorpi​o Blue ​- 1000GB, otáčky 5400 ot/min, buffer 8 MB a vše je naprosto OK. Sice "back-up" (ve kterém je cca 35 ripnutých Blue-ray filmů a celá řada DEMO her s P.S.Store = dnes již celkem cca 850GB), trval na zformátovaný WD Scorpi​o Black BP - 750 GB ve FAT32 necelých 24 hodin a následný "restore" necelých 22 hodin a vše proběhlo přesně dle mého výše uvedeného odkazu ze dne 22.10.2011.8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Chci vymenit HDD 120 za 500, na konzoli mam CFW3.55. Hledal jsem navod na vymenu a docetl jsem se ze postup je:

1. udelat backup

2. vymenit HDD

3. nahrat OFW 3.55

4. udelat restore

5. nahrat CFW 3.55

je nutne nahravat tam OFW kdyz FW zustava ulozeny v konzoli? Mate nekdo funkcni vyzkouseny postup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Chtěl bych se zeptat chcu si zalohovat muj 40gb disky z ps3. Když jsi pujčim od kámoš USB HDD a zalohuju to a dam ty soubory do PC(pujde to???) a potom jak koupim novou PS3 pujde bez problemu s PC zase na pujčeny HDD usb to dat to PS3?.... mam hodne PSN her (SLOTY od kamošu) zalohujou se mi taky? a pujdou normalně hrát? když to tet snižili s 5 na 2??? ( od nekterych PSN profilu už nemam heslo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou zálohou by problém být neměl. S těma PSN účtama už jo, protože ty v záloze nejsou, zůstávaj v konzoli. Na nový bys je musel znovu založit a přihlásit se s nima na PSN. Nejsem si ale na 100% jistej, že když je teď na starý deaktivuješ, jestli ti půjdou pak na nový zase aktivovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

zdravím,

chcel by som sa opýtať, či bude ps3 po vytiahnutí hdd a jeho opätovnému zasunutí do ps3 požadovať formátovanie disku?

teda len vytiahnem disk z ps3, nič s ním nebudem robiť, a následne ho znova vsuniem do ps3 - bude niečo požadovať, alebo sa bude tváriť ako by sa nič nestalo?

ďakujem za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,

chcel by som sa opýtať, či bude ps3 po vytiahnutí hdd a jeho opätovnému zasunutí do ps3 požadovať formátovanie disku?

teda len vytiahnem disk z ps3, nič s ním nebudem robiť, a následne ho znova vsuniem do ps3 - bude niečo požadovať, alebo sa bude tváriť ako by sa nič nestalo?

ďakujem za info

Hoj, formátování to požadovat nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu