Jump to content

Výměna HDD - kompletní návod

Recommended Posts

• Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

kup si origo ovladač (nemám PS3) 

Posted Images

• 3 months later...

Zdravím lidi..

Nikdy jsem PS3 neměl..tak bych potřeboval poradit něco málo jsem se tady dočetl ale chtělo by to přesněji poradit.. :-)

Koupil jsem si PS3 Super SLim 12gb a rád bych to rozšířil na 250gb interní paměti.. :-) Zároveň bych koupil ale nějaký 7200ot HDD mohly by jste mi tedy poradit jaký?

Neboť jsem tady neviděl otázky na Slim verzi jestli v tom tedy nějaký rozdíl je atd..

Popřípadě budu rád za odkazy..

Děkuji mockrát..:-)

Podle mě je 7200ot do PS3 zbytečných, ale tak záleží na tobě. A za ty prachy bych už koupil rovnou 750GB, třebas tento: http://www.alza.cz/western-digital-2-5-blue-mobile-750gb-8mb-cache-d429910.htm

Jinak bych vybíral HDD od WD blue/black. A k superslimu 12GB si musíš ještě dokoupit šuplík, to je jediný rozdíl oproti slimu.

Zdravím lidi..

Nikdy jsem PS3 neměl..tak bych potřeboval poradit něco málo jsem se tady dočetl ale chtělo by to přesněji poradit.. :-)

Koupil jsem si PS3 Super SLim 12gb a rád bych to rozšířil na 250gb interní paměti.. :-) Zároveň bych koupil ale nějaký 7200ot HDD mohly by jste mi tedy poradit jaký?

Neboť jsem tady neviděl otázky na Slim verzi jestli v tom tedy nějaký rozdíl je atd..

Popřípadě budu rád za odkazy..

Děkuji mockrát..:-)

Tady prodávám disky vytažené přímo z ps3. Zbyli mi po upgrade na 1TB disk.

Mám doma ještě jeden 320gb,160gb nebo 40gb.

http://console-forum.net/tema/168943-prodam-pevne-disky-do-ps3-superslim-80gb-250gb-a-320gb

Je to přímo i v šuplíku, takže nemusíš žádný kupovat.

• 4 months later...
  • 5 months later...

dobrý den měl bych dotaz skrze nějaký software do ps3 fat používal jsem ps3 pak mě omrzela a hd jsem použil do notebooku a ted mám problémy dát tam software originál měl 3.50 a at skoušim kterej koliv a rogera tak se to sekne při 42 procentech a píše chybu 8002F14E skoušel jsem připojit k netu atd a nějak si nevím rady

• 1 year later...
  • 5 years later...

Čau nevím co mám dělat když nemám originál ovladač k PS3 Fat4.88,udělal jsem výměnu HDD ale chce to připojit ovladač a pak na ovladači zmáčknout tlačítko PS a to je nemám 🥺 tak se ptám jestli je nějaká možnost se dostat do toho menu bez origo ovladače (třeba mobilem,klávesnici?) Postup znám pridrzet tlačítko... Dvakrát zápipat a pak hláška připojte ovladač mám nějakej Hama na kabelu a Terios a snímá to nejde 😔

1625548826275..jpg