Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výměna HDD - kompletní návod


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • 3 months later...

Zdravím lidi..

Nikdy jsem PS3 neměl..tak bych potřeboval poradit něco málo jsem se tady dočetl ale chtělo by to přesněji poradit.. :-)

Koupil jsem si PS3 Super SLim 12gb a rád bych to rozšířil na 250gb interní paměti.. :-) Zároveň bych koupil ale nějaký 7200ot HDD mohly by jste mi tedy poradit jaký?

Neboť jsem tady neviděl otázky na Slim verzi jestli v tom tedy nějaký rozdíl je atd..

Popřípadě budu rád za odkazy..

Děkuji mockrát..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je 7200ot do PS3 zbytečných, ale tak záleží na tobě. A za ty prachy bych už koupil rovnou 750GB, třebas tento: http://www.alza.cz/western-digital-2-5-blue-mobile-750gb-8mb-cache-d429910.htm

Jinak bych vybíral HDD od WD blue/black. A k superslimu 12GB si musíš ještě dokoupit šuplík, to je jediný rozdíl oproti slimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím lidi..

Nikdy jsem PS3 neměl..tak bych potřeboval poradit něco málo jsem se tady dočetl ale chtělo by to přesněji poradit.. :-)

Koupil jsem si PS3 Super SLim 12gb a rád bych to rozšířil na 250gb interní paměti.. :-) Zároveň bych koupil ale nějaký 7200ot HDD mohly by jste mi tedy poradit jaký?

Neboť jsem tady neviděl otázky na Slim verzi jestli v tom tedy nějaký rozdíl je atd..

Popřípadě budu rád za odkazy..

Děkuji mockrát..:-)

Tady prodávám disky vytažené přímo z ps3. Zbyli mi po upgrade na 1TB disk.

Mám doma ještě jeden 320gb,160gb nebo 40gb.

http://console-forum.net/tema/168943-prodam-pevne-disky-do-ps3-superslim-80gb-250gb-a-320gb

Je to přímo i v šuplíku, takže nemusíš žádný kupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 5 months later...

dobrý den měl bych dotaz skrze nějaký software do ps3 fat používal jsem ps3 pak mě omrzela a hd jsem použil do notebooku a ted mám problémy dát tam software originál měl 3.50 a at skoušim kterej koliv a rogera tak se to sekne při 42 procentech a píše chybu 8002F14E skoušel jsem připojit k netu atd a nějak si nevím rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 5 years later...

Čau nevím co mám dělat když nemám originál ovladač k PS3 Fat4.88,udělal jsem výměnu HDD ale chce to připojit ovladač a pak na ovladači zmáčknout tlačítko PS a to je nemám 🥺 tak se ptám jestli je nějaká možnost se dostat do toho menu bez origo ovladače (třeba mobilem,klávesnici?) Postup znám pridrzet tlačítko... Dvakrát zápipat a pak hláška připojte ovladač mám nějakej Hama na kabelu a Terios a snímá to nejde 😔

1625548826275..jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...
V 13. 10. 2009 at 16:23, Castor napsal:

Na mé PS3 s 80 GBHDD jsem právě prvedl upgrade, chsi se podělit se zkušenostmi.

Zvolil jsem Seagate 500GB 7200 rpm. Zálohu jsem provedl na bežný (externí) disk 120 GB, hlaní komplikace byla nafomrátování na FAT32, používám Windows 7 a ty nabízí při formátování jenom NTFS, nebo exFAT )jestli se nepletu v názvu), kteréžto formáti PS3 nežere. Proto jsem si vygoogloval jakousi utilitku, která naformátování provedla bez problému.

Odzálohování trvalo 2 hodiny. Výměna disku jednoduchá, proti vido návodům (Youtube) je zajištění disku v PS3 trochu jiné, nic se nevysunuje do strany, prostě se to vytáhne. Po zapnutí chtěla mašina firmware, nenaběhla sama. z oficiálních stránek jsem stáhnul asi 120MB soubor, umístil na USB flash do adresáře PS3/UPDATE a sledoval návod na obrazovce. Konfiguraci jakoby nově zapnuté PS3 jsem přerušil a dal Restore. To trvalo opět asi 1,5 hodiny, Poté vše OK, PS3 se chovala jakobych nic neměnil, vše při starém, jenom HDD větší.

Jsem moc spokojený. teď konečně moho využít naplno playTV atd.

Tak asi takhle ....

a jaká utilitka to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu