Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pred dvoma dnami sa mi viac-menej nahodou dostal do ruk iphone 16 GB a mal by som par otazok...

A) ten jailbreak - ake je riziko ze sa pri robeni toho daco pokazi? jailbreakom stratim zaruku, to je mi jasne, ale keby sa daco pos*, mozem to nejako dat do povodneho stavu? a je to vlastne nieco ako cfw na psp, alebo je to len "odblokovany OFW"? Dalej aplikacie pre breaknuty iphone su ine ako su v appstore? alebo su na nete nejake piratske kopie tych z appstore a idu na breaknutych iphonoch ?

B) Ako sa do toho kua davaju videa? Pridal som si jeden klip v mp4 do library, a je medzi movies(idiotske delenie), ale ked dam sync all videos, tak mi ho tam neskopci....znamena to ze je v zlom formate? Myslel som ze to ze sa zjavilo v itunes znamena ze format je ok :D A neponuklo mi to ziadne konvertovanie... T_T

C) Zahram si spore origins zadara po jailbreaku?

Tj zatial secko, vopred dakujem za odpovede na moje vycerpavajuce otazky :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už som si pwnol iPhone, ale Diskaid mi ho nechce ani za boha najst T_T...ten mobile installer je na cracknute programy z appstoru, ano? Ale ten diskaid pouzijem napriklad aj na davanie hier pre scummvm a nes emulator do pamati iphonu....takto ale nvm T_T Kde moze byt problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol tak já su mimo spíš ty to nechápeš já nikde nepsal že ipod má simku.Dev team pracuje na Jailbreak Iphone 3G a pracuje taky na Jailbreak Ipod Touch 2G.Píšou že prvořadý je Iphone 3G a až potom jse vyrhnou na Ipod Touch 2G takže nevím co valíš otom že jsem mimo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neon: ano, bavili sme se o Sim unlocku, jailbreaknout iphone 3g jde už dávno, nicméně, pokud si koupíš třigéčko jinde jak v ČR tak si holt nezavoláš .. asi jako já, když kupuju u slovenského T-mobilu :)

jinak myschoo díky za sice né moc povzbudivé, ale přece jen info :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Disclaimer!! This is a purely technical post with no pragmatic use! There is no 3G unlock in this post. tak jsem to nemyslel už ve větě je psané 3G unlock takže usuzuji že je to ten váš sim unlock,jailbreak 3g ipfone jde už dávno to už vím takže jsem měl pravdu já stačí se podívat na stránku dev teamu že pracují na unlock 3G a jailbreak ipod touch 2G a že až dokončí unlock tak se vrhnou na jailbreak IT 2G

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg...nechapem...skonvertoval som video z avi do mp4 pre iphone s pomocou programu free video to iphone converter, pridal do library cez add file to media library, zjavilo sa to medzi movies, fajn. Klikol som na iphone v itunes a vo video zaskrtol ze sync all, dal som apply ale to video tam nedalo! WTF? Help plz T_T

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dav´e : jo, taky jsem to dlouho zvažoval , ale něco málo jsem přečetl a zrovna se mi moc nechce řezat Sim kartu, a funkčnost též není stoprocentní, většinou se uvádí že YesSim nepřijímá cca 20 % hovorů, s eSMSkami to bude podobně ... nevím, toto psali lidé na fórech ..

jak je spokojen tvůj bratr ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu