Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj, chcem sa opýtať k tomu návodu na prvej strane, konkrétne toto:

"15. Installous + AppShare - stiahnite a nainštalujte .ipa hry priamo z iPhone"

Všetko funguje parádne, ale ked spustím Installous stále tam vidím tie ipa ktore som už nainštaloval. Nezaberajú miesto v iPhone? Nedá sa to nejak ručne vymazať z IPhone cez DiskAid?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamos ze tridy si koupil iPhone 3G a ja jsem se s nim zkousel spojit. Ja zapnul wlan a on dal wifi a nasel me, ale ja nevim, jak se k nemu pripojit. Nevite nekdo jak nebo co mame udelat, aby jsme se spojili?

Díky za odpovedi!!!

Tohle se mi tak stalo :lol: . Hráli jsme s kámošem FIFU09 na PSPčku přez Ad-hoc, pak jsem zapnul na ipohnu wifi a nasel jsem tu z PSP :lol:. Ale spojit to nejde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chcem sa opýtať k tomu návodu na prvej strane, konkrétne toto:

"15. Installous + AppShare - stiahnite a nainštalujte .ipa hry priamo z iPhone"

Všetko funguje parádne, ale ked spustím Installous stále tam vidím tie ipa ktore som už nainštaloval. Nezaberajú miesto v iPhone? Nedá sa to nejak ručne vymazať z IPhone cez DiskAid?

zaberaju, ja ich mazem priamo v mobile cez MobileFinder

daju sa zmazat aj DiskAidom... neviem presnu cestu ale ked sa tam pohrabas najdes zlozku downloads a tam su ulozene...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam otázku, jsem začátečník. Mám fw 1.1.4 na svém iphone 2g. Koupil jsem si iphone v praze. Nevím jak poznám jestli ho mám jailbreaknutý ale mám tam installer, můžu tam přidávat vlastní source, stahovat aplikace atd. Unlock SIMkarty jsem měl poprvé nejspíš HW (protože když mi to upravovali řezali mojí simku pilkou:-)a byla u ní nějáká "turbokarta") ale pak mi řekli, že už to je možné softwarově a nyní mám iphone bez "turbokarty". Moje otázka je: Můžu updatovat na fw 2.1 přes Itunes aniž bych ztratil možnost installeru a volání? Jestli ne tak jak, updatnout? A ještě jaký jsou rozdíly mezi těmito firmwares? díky moc za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cawte

chchel by som sa optytat mam nainstalovany AppShare a taktiez Installous a ani jedna hra mi nejde pise mi ze aplikacia sa neda otvorit poraddte mi prosim a nainstaloval som si aj gpSPhone a tam mi vypisuje No ROMs Found No ROMs werw found. please upload ROMs to /var/rot/Media/ROMs/GBA or if using firmware 1.1.3 or higher, users should use /var/mobile/Media/ROMs/GBA. poradte mi prosim lebo by som chcel rozchodit tie hry na mobile DAKUJEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cawte

chchel by som sa optytat mam nainstalovany AppShare a taktiez Installous a ani jedna hra mi nejde pise mi ze aplikacia sa neda otvorit poraddte mi prosim a nainstaloval som si aj gpSPhone a tam mi vypisuje No ROMs Found No ROMs werw found. please upload ROMs to /var/rot/Media/ROMs/GBA or if using firmware 1.1.3 or higher, users should use /var/mobile/Media/ROMs/GBA. poradte mi prosim lebo by som chcel rozchodit tie hry na mobile DAKUJEM

Musis mit v iphonu jednu free aplikaci z appstoru.

Nemas zastaraly fw ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za prve se nauc editovat svoje prispevky, at nemas dva posty pod sebou ..

Zaregistrovat se na App Store, abys tam mel polozku None (bez kreditky) je lehky .. Staci najit nejakou free App, dat Get App .. a pak se registrovat .. pak tam budes mit moznost zaregistrovat se bez kreditky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel sem namysli fw napr. 2.0.1 nebo 2.1

Pravdepodobne si neudelal kroky po Jailbreaku.

3. Inštalácia cracknutého Mobile Installation: (Postup platí aj pre iPod Touch s pwnutým FW 2.1)

1. Stiahnite a nainštalujte DiskAid.

2. Pripojte pwnutý iPhone k USB.

3. Spustite DiskAid.

4. V ľavom dolnom rohu vyberte Root Folder.

5. Zazálohujte si zložku: System/Library/PrivateFrameworks/MobileInstallation.framework

6. Stiahnite a rozbalte 2.1.MI.patched.zip (281.0 KB) z prílohy.

7. Súbor MobileInstallation nakopírujte do zložky MobileInstallation.framework a nechajte prepísať.

8. Zazálohujte a následne zmažte súbor /private/var/mobile/Library/Caches/com.apple.mobile.installation.plist z iPhone.

9. Reštartujte iPhone. Ak ste postupovali správne, uvidíte Cydiu, Installer a mali by Vám fungovať cracknuté aplikácie s Apple Store.

Co se tyce registrace na appstoru tak tam neni potreba kreditni karta staci si vybrat jednu free aplikaci v iTunes/iTunes store napr. AIM a na ni proved registraci budes tam mit na vyber NONE - nemam platebni kartu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu