Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Help Nefunguje joistick :(


Mrkej_Na_Drat

Otázka

Zdravím,u PS3 mě vše jelo v pořádku,ale teďka nějak blbne na ovladači pravý joistyck,mám třeba demo Tony Hawk a MX vs. ATV,ale díky tomu joisticku,mám u Tony Hawka pohled zepředu a u MX vs. ATV mám pohled furt z boku pouze poku s tím joistickem pohnu tak se můžu nastavit na pohled normálně zezadu,ale musím to furt držet,přitom joistick třeba při prohlížení fotek funguje,ale v prohlížeči internetovém na tu jednu stranu je jak kdyby zaseklej připadne mě to jakobych něco změnil jen v PS3?Jinak PS3 mám v záruce,ale nechce se mi kvuli ovladači to reklamovat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
v PS3 zadna kalibrace neni, zkus to procistit, pokud to nepomuze tak reklamace

Skusil jsem to pročisti,ale na tom prakticky neni co by se pokazilo,nebo vyčistilo,ale je to tím joistickem,po vyčištění ve hře se to trochu sparavilo už to nehází pohled ze předu,ale z boku prostě je to takový vyku*vený :(Tak už to jede pořádně jsem na joistick zatlačil a trhal sním sem a tam,ale záleží jak dlouho to bude OK :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu