Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

DSTT - Firmwary,Appz,Fake DSTT,Chaty,FAQ,Manual,Cestina DSTTmenu


Nil3E

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

znamy si koupil DSTT a je to fake. pri spusteni DS to vzdy zamrzne. jen jednou se mi povedlo dostat se do menu a spustit hru (pri uplne prvnim spusteni), strasne dlouho se to loadovalo. bohuzel ted nevim co s tim, zkousel jsem tam dat YSMenu z topicu co je tady na foru, ale ani to nepomohlo. vzdy to zamrzne a ani do menu jsem se nedostal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Ale originalni vyrobce ti preci jenom garantuje nejakou kvalitu a funkcnost vyrobku.

Zatimco u fake karty to nemas. Ano prodava se hodne fake DSTT karet (ted uz je jich mene daleko, DSTT proti fake bojuji). Ale daleko casteji se stane, ze se narazi na nefunkcni kus nez u originalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jestli mas na mysli firmware, tak bych si tam hodil ys menu, anebo jednu ze starsich verzi firmware, fake-killer by mela mit jen ta posledni, maximalne dve posledni verze.

Jinak zadne homebrew by v sobe nemely mit fake-killer, takze homebrew aplikaci se neboj, ty se muzes bat prakticky jen firmware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znamy si koupil DSTT a je to fake. pri spusteni DS to vzdy zamrzne. jen jednou se mi povedlo dostat se do menu a spustit hru (pri uplne prvnim spusteni), strasne dlouho se to loadovalo. bohuzel ted nevim co s tim, zkousel jsem tam dat YSMenu z topicu co je tady na foru, ale ani to nepomohlo. vzdy to zamrzne a ani do menu jsem se nedostal...

Naformátovat kartu na FAT a pak z5 na FAT32,nahodit NDS menu 1.14 (jsem na FAKU použival)...Vice neporádím,z FAKEM jsem nemel žádný problém,choval se jako originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu