Jump to content
Wolf.cz

Výměna baterie až odejde u Iphone nebo rovnou new Iphone

Recommended Posts

Chci se zeptat až mi uplně odejde moje baterie v iphone 3g koupeném v čr zajistí mi operátor výměnu baterie ? Jelikož jsem slyšel že pokud se tak stane jako že jo jelikož je baterka připravena na 400 nabytí že vám vašeho iphona vymění za nového dokonce... je to pravda?

Protože pokud ne tak je to pěkné šmelo:D Jelikož nevydrží ani rok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud vim tak zaruka na vydrz baterie je pul roku , co vim tak sem to mel u baterky co jsem kupoval u mobilu , bylo to napsane v zarucnich podminkach s kterymi automaticky souhlasis po koupeni a vyplneni zarucniho listu . pokud tam nic takoveho neni , mas klasickou zaruku 2 roky a jak ti to vyreklamuji je jen jejich problem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

u telefonu je to trochu jinak ano je tam 6.měsícu záruka na baterii ale u telefonu si můžu koupit novou kdežto u iphonu nebo ipodu ne baterie je součásti výrobku takže se vztahuje záruka na celek.pokud si dobře vzpomínám když jsem reklamoval ipod když my klekla baterie tak mi ji vyměnily a daly tam ten nový chromový kryt sice nevím proč ale byl jsem rád

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, já si před pár měsíci pořídila iPhone 4. Jsem ho výhodně koupila s rozbitým displejem a upřímně, byla to jediná rozumná cesta, jak přijít k iPhonu a nedat se přitom na sex po telefonu, nebo do Perlovky nebo se zadlužit u Home Creditu (teďkonc nevim, co z toho by bylo horší, he he). Koupila jsem si nový displej se sklem (http://www.pda-prislusenstvi.cz/displeje-pro-iphone/1422-lcd-displej-s-prednim-dotykovym-sklem-pro-apple-iphone-4-cerny.html) a nechala si tam hned dát i novou baterku (http://www.pda-prislusenstvi.cz/baterie/1472-baterie-pro-apple-iphone-4894128035565.html), naštěstí mám šikovnýho bráchu a tak mě to stálo jen ty díly a několik minut příjemného chování k němu... než to udělal :-)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy