Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Windows 7 - Vývoj, Verze, Klíče, rady a tipy!


ramalamadingdong

Recommended Posts

  • Odpovědi 234
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

anonymous ty jedeš na betě ? jako na primárním systému já bych se bál že mě to spadne ...

btw když mám na C (tam mám xpčka) filmy a chci na disk C nainstalovat seveny smažou se mě ty filmy ?

Jedu na bete.

Kdyz nainstalujes seveny, tak ti XPcka nezustanou, ale veskera data na HDD ano. Uz jsem to psal o par postu vyse.

a jak to mám instalovat bootováním nebo normálně ze systému ???

btw jsou ty seveny stabilní ? ... mě se vždycky to co jsem neměl v dokumentech smazalo...

ještě dotaz umí to vypínat ty jádra aby to uspořilo energii na ntb

jak upgradnu na full verzi z tyhle bety ?

Ja to instaloval ze systemu a tak to i doporucuju, instaloval jsem to tak uz 2c a vzdy ok.

Seveny jsou dost stabilni, zatim zadny vetsi problem.

Nevim zda to umi vypinat jadra, ale umi to podtaktovavat CPU primo v systemu.

To netusim, jelikoz full jeste neni - nejspise reinstalem. Ale to budes muset resit az za nekolik mesicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xp i vista umí taky podtaktovat cpu přimo v systému u windows 7 by měla byt novinka právě to vypínáni jader tak jsem na to zvědavej o kolik mě dyl vdrží notebook nabitej jinak nechal jsi to 3 dny zaplí v kuse a stahoval jsi nebo něco takovýho ??? já tohle udělal u bety (ty starý neoficiální) a spadlo to a už se to nevzpamatovalo :( ... thx tě nemine :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno s jadrama ti vazne nepovim, protoze doma vicejaderne CPU nevedu :D

.. jinak, jasne, stahoval jsem uz hodne dlouho, pres RapGet, zaplej jsem ho mel asi 2 dny v kuse, kdyz jsem vzdy bezel do skoly a zapomnel jsem ho zaklapnout (notes).. Samozrejme jinak bezne sleep. Tu betu pouzivat od oficialniho vydani (takze build 7000) a zatim vazne bezproblemu. Jen na moji starsi grafarnu nejsou IDEALNI ovladace, takze si s DX neskrtam - to je jediny problem, kdyz ale nehraju nejnovejsi pecky (coz ja nehraju), tak mi to nevadi. Jestli to planujes na necem novejsim, tak neni duvod k obavam ;-)

Priznavam, Miranda mi na tom tak 1x /den spadne. Ale to muze byt klidne nejakym pluginem. Pak mi taky tak 1 za dva dny spadne Opera - ale to je asi tim, ze pouzivam Alfa verzi (10.00).. A jak rikam, chyb je minimalne - jako server bych to nenasazoval (to ostatne zadny Windows), do firmy zamestnancum take ne, ale pro normalniho uzivatele klidne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ok já ted do stahuju hause 1 -3 serii v cz pak ji upnu hodim sem linky a pujdu na seveny...

Snížení spotřeby na notebooku

Zlepšení výdrže baterie na notebooku. Přibyla podpora pro vypínání jader využitelné na nových vícejaderných procesorech. Windows 7 má při nízkém vytížení procesoru a vyhovujícím typu, zátěž dynamicky začnou vykonávat všechny thready na jednom jádru a ostatní jádra pro šetření energie zcela vypne...

o tohle mě jde jinak bych zustal na xp i když ty už jdou taky do pr... asi nevydrželi muj pracovní nápor a taky u ntb psali že neni určen pro xp z duvodu nekompatibility ovladačů ale já je mám všechny a stejně je to divný :) snad do seveny změněj furt mě nebaví reinstalovat OS... další thx pro tebe dik za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

existuje Čeština?

ne, a nebude do doby nž vyjde full verze + nějakej ten jejich čas na překlad tak že 2-6 měsícu po vydání bude čeština pokud se dotoho nepustí razor nebo někdo takovej kdo to přeloží :) například já měl doma visty 14 dní předtim než vyšli a to v češtině :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, a nebude do doby nž vyjde full verze + nějakej ten jejich čas na překlad tak že 2-6 měsícu po vydání bude čeština pokud se dotoho nepustí razor nebo někdo takovej kdo to přeloží :) například já měl doma visty 14 dní předtim než vyšli a to v češtině :bash:

ok stejě sem si to myslel :D ale dík za upřesnění....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

7048.winmain_win7rc1.090211-1625

leak.jpg

asi před 12 hodinami prosákl na net Build 7048 jedná se pravdepodobne o RC verzi planovanou na 10. Dubna. Zatim pouze x64. A jaké jsou změny?

  • “Send Feedback” on title bar removed (Source: My Digital Life) (odstranen send feedback button)
  • “Windows 7 Business” now reads “Windows 7 Professional” in the installation
  • Paint icon changed (Ikona MS painted zmenena)
  • Calculator icon changed (ikona kalkulačky zmenena)
  • Sticky Notes icon changed (ikona nastroje na strihani zmenena)
  • Windows Media Center receives a version upgrade
  • Alt+Tab works with Aero Peek (jiz funkcni Aero peek)
  • 24-39% more icons available on taskbar before scrolling (vice ikon na taskabaru o 24-39% ... zalezi od velikosti obrazovky)
  • Start button changed (kolečko start zmeneno)
  • Additional features (nejaky doplnky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100% přejdi je to mnohem lepší než vista a rychlejší někteří tvrdí že mám být skoro tak dobrá jako LINUX (kvůli jádru), visty jsou prý něco jako alfa verze sevenů...

Ok dík, ale někde jsem čet, že tam nejde dost prográmků (např: Daemon Tools). Už je to v pohodě nebo to pořád nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Proc fake? Proc na nic? Precti si posty dozadu, normalne uz dost lidi z fora (i ja) Windows 7 pouzivaji :roll: i sam Microsoft ho uvolnil k betatestingu :dozey:.

.. ty neumis anglicky? To je mi celkem lito, protoze ja se vetsinou vyznam v systemu lepe anglicky, nez s debilnim ceskym prekladem, kdy je napr. slovo Volumes (bud svazek nebo hlasitost) u disku prekladano jako hlasitost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz stahnul jsem si tenhle win jenze ho vypalit je pro me taky prace drive jsem mel nero a slo to skvele ted jsem to vypalil prez IMGburn a nejspise se to nepovedlo kdyz to chci spustit uz to vypada ze to pujde a najdenou zase zacne botovat starej win :( jak nemate nejakej freeware program co nema 400mb prez ktery je to snadny vypalit??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neni takova hracka ja jsem rad kdyz se dostanu na plochu ja potrebuju nutne peinstalovat windows takze potrebuju vypalit no a uz jsem nejspise zjistil v cem byla chyba on to byl iso soubor a kdyz jsem ho otevrel prez winrar byl v nem dalsi iso soubor nejspise balil nejaky borec ;)

EDIT:sakra uz me to stve vubec to nejde :(

EDIT2:sry ze jsem sprostej ale fakt me to sere!stahuju win 7 celej den a ted nejde ISO soubor kterej stahnu nejde prez deamona spustit otevre to ten ISO soubor ve winraru a tam je jeste jeden ISO soubor ten tedy pretahnu na plochu no a chci dat do deamona a eror rozbalit prez winrar taky nejde zkousel jsem to i na jinym pocitaci taky nejde.......

dneska jsem si vyfotil ze zdola vystavniho(doufam ze je opravdu jenom vystavni a neni ten key uz v nem) notebooku cd key tak alespon tam hodim XP :D lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Refresh

mám takovou otázku stáhnul jsem win 7 jinou verzi ale jsou to proste jenom soubory stup atd atd. zadne iso tak to zabalim do raru a koncovku prepisu na .iso

a kdyz to pak chci vypalit v neru pise to ze se neshoduje nejaka velikost bloku vypalene cd pak nejde v pocitaci jsem ale ten soubor setup nrmalne spustil a slo to ale pri 50% rozbalovani eror :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu