Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pochlubte se s XMB menu?


dragonetti

Recommended Posts

  • Odpovědi 970
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pablo15: chtel jsem trochu zmenu proti klasickymu krizi co tam ma skoro kazdej, tka jsem si udelal neco orginalniho u nikoho jsem jeste takovej napad tak jsem to zkusil a celkem to vyslo a ty ikony z tech jsem silel :D takze byla celkem prdel to dat dohromady :)

a jeste takova mala otazecka: jak se meni font pisma v psp nejak jsem na to nemohl prijit tak budu rad kdyz mi nekdo poradite dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekny :) to delals pres ten XMBwave? premyslim ze bych do toho taky sel je to tezke? 8)
já sem v tom vůbec nevyznal(nehsem moc na hex editování)a tak to všechno stahuju odsud :D
http://forums.qj.net/f-psp-development-forum-11/t-release-xmbwave-93935.html

a pokud můžu doporučit ta zkuste ty dole,sou podle mě asi nejhezčí co sem viděl(nebo aspon jedny z nej :wink: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekny :) to delals pres ten XMBwave? premyslim ze bych do toho taky sel je to tezke? 8)
já sem v tom vůbec nevyznal(nehsem moc na hex editování)a tak to všechno stahuju odsud :D
http://forums.qj.net/f-psp-development-forum-11/t-release-xmbwave-93935.html

a pokud můžu doporučit ta zkuste ty dole,sou podle mě asi nejhezčí co sem viděl(nebo aspon jedny z nej :wink: )

a to je jaka? a myschoo uploadl bys prosimte ty 2 co mas vyfocene? :) hlavne tu modrou :P moc dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu