Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[Návod] Xlink Kai - Vista


WItekS

Recommended Posts

Jak na Xlink Kai na Windows Vista?

Downloads:

Zydas pro Visty: http://www.mstrgmr.com/TU/wifimax/ZD1211B_Vista_Compatible_1_0_0_0.exe

Xlink Kai: ( vyberte si )

http://www.mstrgmr.com/TU/wifimax/ZD1211B_Vista_Compatible_1_0_0_0.exe

---------------------------------

1. Ujistěte že jste se nadobro zbavili toho CD co vám k WiFi Max dali a že jste ho odinstalovali z PC

2. Zatim mějte WiFi Max odpojené

3. Naistalujte ZDwlan a hned potom jděte do té složky kam jste ho naistalovali ( Program Files pravděpodobně )

4. Pravý tlačítko --> Vlastnosti --> Zaškrtněte: Spouštět jako Admin

5. Připojte WiFi Max ( teď by mělo naskočit okýkno Instalace Nových driverů, pokud ne, budete musete přes Správce Zařízení nasměrovat WiFi max na ty drivery samy )

6. Spuste ZD

7. V PSP jděte do Online GH ( mějte Channel nastavenej na Automatic )

8. !Důležité! Jděte do Centrum Sítí a Sdílení v Ovládacích Panelech --> Připojit nebo Odpojit

9. Počítač by měl najít PSP_AULJM..... Připojte se ( POKUD JSTE PŘIPOJENI PŘES WIFI, MUSÍTE SE K PSP PŘIPOJOVAT JAKO KE DRUHÉ BEZDRÁTOVÉ SÍTI )

10. Naistalujte Xlink a jděte do Xlink Kai Configuration

11. Zvolte váš Network Adapter, vyplňte Xtag a heslo ( pokud nemáte jděte na teamxlink.co.uk ), u Close Engine after dejte NEVER a zaškrtejte : Enable PAT, Xbox Homebrew, Follow PSP SSID, Auto Open Chat

12. Opakujte krok 3 - 4, tentokrát ale pro Xlink

13. Spuste Xlink, měl by se vám dole spustit engine a začali naskakovat okna: Xlink Kai Engine Started, PSP SSID Changed to PSP_ULJM....., Orbytal Established

14. Teď jste v Messenger Modu, klikněte na malou zeměkouli nahoře v levém panelu

15. Postupujte: PSP --> Action --> MHP2G --> Gclass

16. Většinou jsou už tady v hale nějaký lidi, takže koukněte na PSP jestli někoho nevidíte pokud ano, je všechno ok, pokud ne, jděte do nějakýho roomu a zeptejte se jestli je někdo v hale ( česky vám asi nebudou rozumnět ).

17. Teď už jenom hrajte, dělejte si kamarády a užívejte si toho že vám Xlink zrovna šlape ! =D

---------------------

Troubleshooting:

  • Vždycky připojujte WiFi Max do stejný USB zdířky
  • Pokud chcete WiFi Max odpojit, nejdřív klikejte na "Bezpečně odebrat zařízení"
  • Dávejte WiFi Max do toho stojánku, mělo by to zvyšovat dosah signálu

A: Při startování Xlinku mi nenaskakuje hláška PSP SSID Changed....

B: Vypojit a zapojit WiFi Max, vyjít a vrátit se do haly, vypnout Xlink ( včetně Enginu ) a ZD

A: Jsem v hale a všichni ostatní taky, jenže já a oni mě nevidí / najednou uprostřed Questu jsem se odpojil

B: Zapněte a vypněte Xlink, pokud ani to nepomůže, udělejte ^^ viz výše

A: Když hraju, často se nám stává že dostáváme error při načítání questu nebo při nahlašování na quest, co stím ?

B: Pokud už jsou jiní hráči nahlášeni na quest a připraveni ( Preparations Ready ), zatímco někdo jiný ještě ani nepřišel do haly / neni nahlášen, dost často nastane tento error

A: Snažím se poslat moji GC ostatním spoluhráčum ale nejde to...

B: Nevzdávej se, často to nejde, kdyžtak jdi na quest a potom to zkus znova

A:Hala se mi hlásí plná, ale ostatní říkají že je to ok, co stím ?

B: Někdo pravděpodobně opustil room aniž by opustil i GH --> zůstal tam ghost. Stačí jenom vyjít a zajít------------------------

Základní slovníček pro Kai newbs:

Join - Přidat, v našem případě jít s někým na quest

Enter GH - Jít do haly

Reenter - Vyjít a zase jít zpátky

Rekai - Vypnout a zapnout Xlink

Reconnect - Vypojit a zapojit WiFi Max

brb ( be right back ) - hned jsem zpátky

afk ( away from keyboard ) - nejsem u klávesnice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 11 months later...

ahoj, omlouvám se za blbej dotaz, ale bez tohohle nejde hrát MHFU online ? Já totiž mysklel, že to má normal online mulťák, ale to je asi jen adhoc že ?

Sry za lamerskej dotaz, teď jsem to začal po roce a půl hrát zase od znova, ani předtím jsem neměl moc nahráno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, omlouvám se za blbej dotaz, ale bez tohohle nejde hrát MHFU online ? Já totiž mysklel, že to má normal online mulťák, ale to je asi jen adhoc že ?

Sry za lamerskej dotaz, teď jsem to začal po roce a půl hrát zase od znova, ani předtím jsem neměl moc nahráno

Jasně !

MHFU je jedna z mnoha her, který se přes kai hrajou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 10 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu