Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pochlubte se svou myší na pc.


AlexXx

Recommended Posts

  • Odpovědi 199
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

řeknu to tak můžete mít sebelepší myš a hrajete stejně ho*** ale z5 k tématu mám logitech 518 a už jsem vyzkoušel hodně myší od razer až po logitech a všechny vycházejí na jedno brdo a člověk by si měl uvědomit že heaje on ne myš ikdyž je rozdíl kuličková a laserová ale v dnešní době jsou všechny skoro stejné a už se předhání jenom vzhledem a čísly nebo značkou

p.s-to že hrajete hovno jsem nemyslel vás tady ale hráče kteří si myslí že když mají myš za 2k že jsou profi hráči

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

110790.jpg

Je suprová viď Arcane? :D

468prew800ba6.jpg

Sakra to je žihadlo:lol:

řeknu to tak můžete mít sebelepší myš a hrajete stejně ho*** ale z5 k tématu mám logitech 518 a už jsem vyzkoušel hodně myší od razer až po logitech a všechny vycházejí na jedno brdo a člověk by si měl uvědomit že heaje on ne myš ikdyž je rozdíl kuličková a laserová ale v dnešní době jsou všechny skoro stejné a už se předhání jenom vzhledem a čísly nebo značkou

p.s-to že hrajete hovno jsem nemyslel vás tady ale hráče kteří si myslí že když mají myš za 2k že jsou profi hráči

Tak po pravdě se mi s g5 hraje o něco lépe.Jinak možná se trochu zlepší:cheesygrin:.Je celkem velký rozdíl mezi myší.Ve škole máme normální 500dpi myslim a doma mam 1500 nebo kolik.Takže značný rozdíl jde poznát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli myslis to cerveny vino tak to bylo na lance...tam se prevazne kali nez hraje :D no ale proste stala se nehoda kdy sem prevrzhl sklenku a nateklo mi to do mause a i do pc :) nastesti to steklo jen po kejsu a trochu zasralo hddcka takze sy enic vaznyho nestalo..ale mys ma od ty doby trochu zadreny kolecko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu