Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SOUTĚŽ - hlasujte o gól roku


will

Recommended Posts

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hlasuju pro H4NC, protoze gol pres zed se dava velmi tezce, ostatni goly jsou pekne, ale v PES je dava takhle skoro kazdy. centr-hlava-gol, nebo z dalky do sibenice, ale kolikrat jste dali gol pres zed a jeste ke vsemu od tyce. Jinak goly jsou pekne vsechny, ale pro tenhle jsem hlasoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasuju pro H4NC, protoze gol pres zed se dava velmi tezce, ostatni goly jsou pekne, ale v PES je dava takhle skoro kazdy. centr-hlava-gol, nebo z dalky do sibenice, ale kolikrat jste dali gol pres zed a jeste ke vsemu od tyce. Jinak goly jsou pekne vsechny, ale pro tenhle jsem hlasoval.
j efakt že v PES 5 šlo dávat přes zeď celkem v pohodě......v šestce to jde jenom z větších dálek......z hranice 16-ky to je skoro nemožné......
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasuju pro H4NC, protoze gol pres zed se dava velmi tezce, ostatni goly jsou pekne, ale v PES je dava takhle skoro kazdy. centr-hlava-gol, nebo z dalky do sibenice, ale kolikrat jste dali gol pres zed a jeste ke vsemu od tyce. Jinak goly jsou pekne vsechny, ale pro tenhle jsem hlasoval.
j efakt že v PES 5 šlo dávat přes zeď celkem v pohodě......v šestce to jde jenom z větších dálek......z hranice 16-ky to je skoro nemožné......
Ja vetsinou nastrelim brevno :lol: A jednou to slo do tyce asi z 35 metru jinak jeto fakt bida :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasuju pro H4NC, protoze gol pres zed se dava velmi tezce, ostatni goly jsou pekne, ale v PES je dava takhle skoro kazdy. centr-hlava-gol, nebo z dalky do sibenice, ale kolikrat jste dali gol pres zed a jeste ke vsemu od tyce. Jinak goly jsou pekne vsechny, ale pro tenhle jsem hlasoval.
j efakt že v PES 5 šlo dávat přes zeď celkem v pohodě......v šestce to jde jenom z větších dálek......z hranice 16-ky to je skoro nemožné......
Ja vetsinou nastrelim brevno :lol: A jednou to slo do tyce asi z 35 metru jinak jeto fakt bida :wink:

A proto jsem mu dal take hlas, protoze je to fakt tezkej gol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasuju pro H4NC, protoze gol pres zed se dava velmi tezce, ostatni goly jsou pekne, ale v PES je dava takhle skoro kazdy. centr-hlava-gol, nebo z dalky do sibenice, ale kolikrat jste dali gol pres zed a jeste ke vsemu od tyce. Jinak goly jsou pekne vsechny, ale pro tenhle jsem hlasoval.
sám sjme tomu nevěřil ..přiznám se bylo to víc haluzově než že ybch to chtěl...... imho gol sjem chtěl dát ale pomohlo my to fotbalový štěstíčko:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo nebude hlasovat dostane BAN :mrgreen:

takže máte možnost udělat někomu radost.....[highlight=red:3fa1e71f1c]hlavní cena je DVD film[/highlight:3fa1e71f1c]je tu pět hezkých kousků......je to v mizerný kvalitě, takže mě omluvte.......ale góly jsou v pohodě vidět....

ona je i nějaká vedlejší cena?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo nebude hlasovat dostane BAN :mrgreen:

takže máte možnost udělat někomu radost.....[highlight=red:6f44de7507]hlavní cena je DVD film[/highlight:6f44de7507]je tu pět hezkých kousků......je to v mizerný kvalitě, takže mě omluvte.......ale góly jsou v pohodě vidět....

ona je i nějaká vedlejší cena?
pět kousků gólů......cena je jen jedna :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu