Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Proč je ve wii sekci tak mrtvo?


xDante1986

Recommended Posts

zajímavá otázka...komunita wii tady na foru sice nějaká je, ale naprosto neaktivní...bylo by fajn, kdybyste reagovali na topicy, pokud chcete downloady taky atp.....protože jinak bych se na nějakou snahu...návody, novinky, download sekce můžu akorát vykašlat...než dělat zbytečnosti, tak se trochu zamyslete WII KOMUNITO!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dante, uz jsem se o tom bavili vcera po ICQ (a koukam, ze par lidi tu ma podobny nazor), ale jeste bych to doplnil. Wii je primarne zamerena na jinou cilovou skupinu, nez treba PSP. Nintendo si pralo, aby byla jejich konzola rodinna, coz treba v mem pripade relativne funguje. Dcera si semtam zahraje Maria, ja si (velmi zridka) zahraju golf a obcas tam neco pustim i rodicum. Proste je to pro mne stejny typ zarizeni, jako treba DVD prehravac. Dokud funguje, nepotrebuju nic resit:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď vyšlo několik super her :) takže špatný odhad

navíc vy si věci nekupujete za své...pořád jen vyměňujete....a nevážíte si jich, takže bych tu nerozebíral...když jsi měl :D

Já bych to tady aji rozebíral , Wii sem koupil za prachy z brigády nvm co tu pořád máš (připomínáš mi moje rodiče jak my furt říkaj že na 1. magnetak si taky museli vydělat na brigádě a že mi si vubec nevážíme peněz) No jediná SP hra která mě na Wii bavila byl RE4 jiank se mi zdálo že většina her je spíše stavěných na MP, u nás v rodině je bohužel ke hram ne zrovna vstricnej postoj , takže sem mohl hrát jen s kámošem , jenže ten přišel tak jednou za měsíc (teda bylo to super dát si s někým na 2 hodinky Mario footbal , ale bylo to jen jednou za měsíc). Je možný že ted vyšli na Wii nějaký dobrý hry. A myslím si že (ne)aktivita kolem Wii na tomhle foru odráží i to že to opravdu není určeno pro hráče kteří se tu sdružují (jak napsal Metuj). Skoro každej má Xbox / PS3 .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ted zvazuji koupi, vsude mozne se vyprodavaj UK verze pod 6k

ale nevim zda to nebude investice na emsic a pak to budu posilat dale

draha by chtela zkusit wii fit

ja jsem takovej zkousec ale maloco me chytne ale treba harry potter by nemusel bejt spatnej, na pc me to dost bavilo

nemuzete me napsat jaky hry jsou good?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Podle me je wii super vecicka, ja sam ji mam uz pres rok a jsem s ni maximalne spokojen. Myslim si, ze spousta lidi ji neuznava jen proto, ze si hrajou (nebo fakt jsou ?) na hardcore hrace, kterym zalezi na super grafice a pritom jim nedochazi, ze nejdulezitejsi vzdy byla, je a bude hratelnost, a ta je na wiicku proste bezkonkurencni. :-) Nerikam, ze vsechny hry na wii jsou pecka, ale slusnych az vybornych her je na ni dost. Ja osobne mam rad treba Super Mario Galaxy, Boom Blox, sileneho Raymana :-), World Champioship Poker, Tiger Woodse, FIFA je taky skvela, Super Smash Bross Brawl, Wii Fit, Wii Music, Summer Athletics, Alone in the Dark, vsechny Residenty a spoustu dalsich...

Wii komunita neni mrtva, jen mlci... :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mlčej a paří

ja koupil wii s fitkem, nasledoval druhej wiimote s wii play a resident evil

nejvice parim wii sports konkretne tenis(teda hraci se skorem 2000 uz se moc nedaj umachat, zalozil jsem new profil a jedu hry kolem 1500)

uplne nej je to ze si vzdycky kazdej zahraje i tu sebevetsi kravinu z miniher a je uplne nadsenej... mnohokrat ode me odchazej navstevy ktery prijdou odpo na kafe treba ve 3 rano s tim ze druhej den pokracujeme v duelech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam na to uplne stejny nazor, jako cwapa. Mam Wii uz neco pres rok a pul a nikdy bych ho nemeni ani neprodaval. Jakmile se moji kamaradi dozvedeli, ze mam Wii a nemam s kym hrat, chodi ke me ve smeckach zhruba dvakrat tydne a chteji hrat box, golf, nebo tenis. Naprosto katastrofalni dopad na delku navstev bylo zjisteni, ze i ostatni hry jsou vynikajici. Pokud mate ctyry GC ovladace a SSBB, Mario Kart, MK Double Dash (zpetna kompatibilita GC her je obrovske plus), nebo Bomberman Blast z WiiWare, nemuzu cekat, ze pujdu spat pred pulnoci. No a jak uz cwapa psal, kazdej si rad zahraje i tu sebevetsi kravinu. Napr. meneni pozic z Wii Play jsme jednou hrali asi trictvrte hodiny s tim, aby sme se pak shodli, ze vetsi hovadina neexistuje.

Pokud bych se mel vyjadrit k aktivite na foru, tak musim souhlasit s jaxy. Ja sem napriklad driv prispival na desitky for nekolikrat denne, ale od doby, co mam Wii se objevuji asi na 10% driv casto navstevovanych forech. Proste uz nemam potrebu, naladu, ani cas. Navic se mi pred dvema mesici kompletne rozbil PC. A hadejte co? Vubec mi to nevadi, mam prece router a Wii.

Jo a jak tu nekdo psal, ze je Wii orientovane na prilezitostne hrace, tak to si ja vubec nemyslim. Na Wii je spousta hardcore her, ale bohuzel pro vetsinu evropanu jsou skryte za cartoon a manga grafikou, takze jsou automaticky oznacovany jako hry pro male deti. Vase skoda. Nevite o co prichazite a jednou vas to bude mrzet, jako me, kdyz jsem misto N64 chtel PSX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
Mam na to uplne stejny nazor, jako cwapa. Mam Wii uz neco pres rok a pul a nikdy bych ho nemeni ani neprodaval. Jakmile se moji kamaradi dozvedeli, ze mam Wii a nemam s kym hrat, chodi ke me ve smeckach zhruba dvakrat tydne a chteji hrat box, golf, nebo tenis. Naprosto katastrofalni dopad na delku navstev bylo zjisteni, ze i ostatni hry jsou vynikajici. Pokud mate ctyry GC ovladace a SSBB, Mario Kart, MK Double Dash (zpetna kompatibilita GC her je obrovske plus), nebo Bomberman Blast z WiiWare, nemuzu cekat, ze pujdu spat pred pulnoci. No a jak uz cwapa psal, kazdej si rad zahraje i tu sebevetsi kravinu. Napr. meneni pozic z Wii Play jsme jednou hrali asi trictvrte hodiny s tim, aby sme se pak shodli, ze vetsi hovadina neexistuje.

Pokud bych se mel vyjadrit k aktivite na foru, tak musim souhlasit s jaxy. Ja sem napriklad driv prispival na desitky for nekolikrat denne, ale od doby, co mam Wii se objevuji asi na 10% driv casto navstevovanych forech. Proste uz nemam potrebu, naladu, ani cas. Navic se mi pred dvema mesici kompletne rozbil PC. A hadejte co? Vubec mi to nevadi, mam prece router a Wii.

Jo a jak tu nekdo psal, ze je Wii orientovane na prilezitostne hrace, tak to si ja vubec nemyslim. Na Wii je spousta hardcore her, ale bohuzel pro vetsinu evropanu jsou skryte za cartoon a manga grafikou, takze jsou automaticky oznacovany jako hry pro male deti. Vase skoda. Nevite o co prichazite a jednou vas to bude mrzet, jako me, kdyz jsem misto N64 chtel PSX.

Presne tak.Sice Wii nemam ale nintendo je klasa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jak kdo, největší problém je chybějící nabídka "dospěláckých titulů". Ony se ty Wii postavičky v každý druhý hře docela rychle okoukaj a infantilní grafika a hratelnost stejně tak. Být víc her typu Metroid Prime nebo MadWorld, tak je Wiičko asi zajímavější konzolí. Navíc z hlediska porovnání s PS3 a X360 je Wii nejméně výkonná, sází prostě na jiné věci. Kdyby na Wii vycházely stejné hry jak na další konzole, tak by nejspíš bylo mnohem zajímavější. Takto se hodí nejvíc pro občasné hráče.

Mimo Wii mám PS2, PSP, DS. Abych odpověděl na otázku výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu