Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Proč je ve wii sekci tak mrtvo?


xDante1986

Recommended Posts

Já mám kromě WII i další konzole (viz podpis) a tady nic moc nepíšu, protože je tady mrtvo, takže možná je to začarovanej kruh. Jinak ke hrám bych řek jen to, že mě přijde, že kromě her co vyšly ze začátku působení wii na trhu nevyšla žádná pořádná párty pařba co využívá pohybových ovladačů, nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Já mám kromě WII i další konzole (viz podpis) a tady nic moc nepíšu, protože je tady mrtvo, takže možná je to začarovanej kruh. Jinak ke hrám bych řek jen to, že mě přijde, že kromě her co vyšly ze začátku působení wii na trhu nevyšla žádná pořádná párty pařba co využívá pohybových ovladačů, nebo se pletu?

Jo pleteš se kámo RRR TV PARTY ale i klasika RRR 1 a 2 využívají pohybu dostatečně :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
mlčej a paří

ja koupil wii s fitkem, nasledoval druhej wiimote s wii play a resident evil

nejvice parim wii sports konkretne tenis(teda hraci se skorem 2000 uz se moc nedaj umachat, zalozil jsem new profil a jedu hry kolem 1500)

uplne nej je to ze si vzdycky kazdej zahraje i tu sebevetsi kravinu z miniher a je uplne nadsenej... mnohokrat ode me odchazej navstevy ktery prijdou odpo na kafe treba ve 3 rano s tim ze druhej den pokracujeme v duelech

Jj, Resident Evil, kvuli němusem původně kupoval Wii :) Ale co sem si tu konzolu osahal, tak sem spokojen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já osobně začínal na xboxu,parádní konzole,ale pak mě přestala bavit,tak šla pryč,po nějaké době jsem pořídil ps3,taky spokojenost,ale pěknej žrout peněz a hlavně v obou případech doma od přítelkyně,nehraj na tom pořád apod ... ,i ta šla po čase z domu a teď mám Wii ...

no co říct,teď mě spíš přítelkyně nutí do hraní,je to prostě úplně něco jiného,než xbox nebo ps3 a hlavně bezva sranda´,když s přítelkyní hrajem ... ,no a na "dospělé" hry mám PC,takže zatím spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je tu "mrtvo" z toho důvodu,že na Wii moc nového smysluplného softu a módů nevzniká (nemyslím hry) a ti, kteří vlastní Wii již delší dobu mají vše co kdy na Wii mohlo jet a potřebovali a proto již do fóra tolik nepřispívají. Ovšem loni na podzim Wii zlevnilo pod 5000Kč, takže se začaly před Vánoci určitě víc prodávat. Ostatně v sekci Prodám - Instalace Homebrew by mohl takový Hexer vyprávět ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je tu "mrtvo" z toho důvodu,že na Wii moc nového smysluplného softu a módů nevzniká (nemyslím hry) a ti, kteří vlastní Wii již delší dobu mají vše co kdy na Wii mohlo jet a potřebovali a proto již do fóra tolik nepřispívají. Ovšem loni na podzim Wii zlevnilo pod 5000Kč, takže se začaly před Vánoci určitě víc prodávat. Ostatně v sekci Prodám - Instalace Homebrew by mohl takový Hexer vyprávět ... :-)

Presne ted se zlevnovalo a i ja musim rict ze si jej porizuji(i kdyz jeste nemam ani telku).u Hexera je naval a kdo by se divil ze :)))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu