Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přehled ofic. Firmware - FW 6.61 venku!


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 354
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zdravím všechny,update fw na verzi 5.50 jsem omylem udělal,výše jmenované je možná dobré ale jediné co funguje je internet a original hry na umd cd.Samozřejmě všechny stažené programy jsou nefukční včetně recovery menu,která nejde vyvolat ani známým trikem při startu.má deska nepodoruje pandoru tak mi nezbývá jen čekat až někdo vymyslí nějaký nápad jak se do recovery dostat a nastavovat např kernel 150 a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A predtim ti snad recovery fungovalo?? Nechapu tedy co to ma byt za trik :D Mohlo te to napadnout.. Holt za blbost se plati. Recovery je soucasti CFW, v OFW vubec pritomno neni, takze zadny napad nikdo nevymysli :D

Chlape.. prosimte, vubec nevis o cem mluvis - neber si to osobne. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,update fw na verzi 5.50 jsem omylem udělal,výše jmenované je možná dobré ale jediné co funguje je internet a original hry na umd cd.Samozřejmě všechny stažené programy jsou nefukční včetně recovery menu,která nejde vyvolat ani známým trikem při startu.má deska nepodoruje pandoru tak mi nezbývá jen čekat až někdo vymyslí nějaký nápad jak se do recovery dostat a nastavovat např kernel 150 a podobně.

Díky za info :lol::lol::thanks:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem tak zkušenej,tak sem hold udělal chybu,proto snad fora jsou aby se případné chyby řešily.Nebo tady můžem debatovat o nesmrtelnosti chrousta,pokud by jsme tedy byly všichni dokonalý.Článek jsem napsal jako varování.Sony mě neustale přesvědčuje o své nadřazenosti a nutnosti si kupovat pouze jejich výrobky,podobnou zkušenost mám i z navigací kde místo aby přehrali jen soft mi nabídli novou zakl. desku cca za sedm tisíc(nova navi stojí osum) a s tímto sw to bude asi stejné než přehrát sw kup si novou zakl desku,je přece krize tak proč na tom nevydělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel mas smulu budes muset cekat az nekdo na FW 5.50 neco vymysli do te doby mas smulu updatnout zpet nejde(na 5,03 a pustit chckhen a pak cfw loader)...hold smula...a jak ti mohlo jit recovery menu kdyz mas psp ktery nebere pandoru??na recovery menu musis mit flash na OFW neni jak rikal Anonymous ''Nevis o cem mluvis'' neber to osobne ale dal jsi dohromady uplne nesmylsny veci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak počkám,jen jsem si myslel že najdu někoho kdo umí třeba přehrát celý soft,ale to je jedno,originalky šlapou a i internet.To že asi moc nevím o čem mluvím je nasnadě když to mám v ruce třetí den.recovery mode mi šla,bud jsem př startu podržel tlačítko "R",nebo při naběhlém talčítka home a select,mám psp 2004 kde byl fw 5.0 a zakl.desku 88 2.0 2.1,na kterou udajně pandora nejde.víc podrobností už nezjistím,nespustí program identyty ani jiný na prohlíženi souborů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POkud mas desku TA-088 v 1,2 tak by ti flash sel(aby ti sli hry z netu) ale pokdu mas v3 tak ne...ale jestli sem to dobre pochopil mas v1,2(to mam take) a kdyz si tam mel CFW dal sis OFW pri aktualizaci na 5.50 ze?sry jeslgti to pstane chapu

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/photos/tabulkamb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji pyty,konečně odpověď která mě snad někam dovede.Pochopil jsi to uplně přesně,tak ted už jen najít flashera který by to dal dohromady a je fain.Mám tu verzi TAV-88 2,o ktere píšou že nelze vytvořit pandoru,ale připouštějí ten flash,otázkou zůstavá jestli to nějak pujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Já už jsem ho nainstaloval... A šly by na 5.51 i ISO hry? Nemůžu nikde sehnat NFL street tak si ho chci hodit sám do PSP. Pls poraďte díky.

P.S mám strach z Bricknutí a mám PSP 2004

Jesli ho máš s neflashnutelnout zakladni deskou (TA-088v3) tak ne !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu