Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 229
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja teda hrju mozna uz tak 10-12 hodiny a tipuju, ze jsem tak ve tretine, ale hodne delam vedlejsi mise, prozkoumavam mesto, jen tak si freerunuju :) A musim zatim rict, ze bomba. Prvni dil to mnohonasobne prekonava. Bavim me tu i souboje (coz se o jednicce rict nedalo), takovy to hledani etra veci (poklady, pirka, sosky). A miluju ty novy serepeticky (dvojty ostri, kourovy bomby atd.) a to jak se da vse resit mnoha zpusoby. Ale co mam uplne nejradsi je nepozorvane schazovani vojaku z vysokych vezi (a jeden "quest" je v podstate jen o tomhle :) BOMBA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože si pro multiplatformové hry nemůžeš založit nové téma, jeli toto téma už v sekci u jiné konzole :) (Takže ano. radši bychom si psali do svého tématu ve svojí sekci, ale to nejde)

Ježiši dyt je to úplně jedno,na obou strojích je ta hra úplně stejná a jestli někdo nemůže přenést přes svoje ego že si tu píše s někym kdo má konzoli jiný značky než on tak ať si dá hlavou o zeď..:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč xboxaci píšou do PS3koveho topicu ??? jinak ja si rAdši vybral eyepet a ac bude na vánoce necham se překvapit

Už to tu jednou myslim Zavorka vysvětloval... kdybys nebyl blbej tak by ti došlo že je to multiplatfortmní hra tudiž je zbytečné zakladat dva topici se stejným tematem ... začni přemejšlet a neútej se na blbe otazký

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte náhodou(ty co to dohrály),jestly po dokončení příběhu se dají dojet ty vedlejší mise???

Ano dají.

Jinak teda dohrano a bomba, u me to jedničku převálcoval na plný čáře, ani chvilku jsem se nenudil, má to spád, má to příběh :D a i zajímavé postavy a narozdíl od jedničky to má i luxusní konec. Prostě úžasný. Nepamatuju, kdy jsem naposledl dohrál hru téměř jedním dechem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych se zeptal těch, kdo už to dohráli:

spoiler

Když se mi to před vstupem do Benátek zapne za Desmonda a on pak začne mít ty halucinace a dostanu se ke hraní za Altaira, tak jak tam někoho pronásleduju a on vyběhne na věž a zavře dveře, tak zaboha nemůžu přijít na to, jak na tu věž vyšplhat. Když se dostanu k takovýmu výklenku, kde sou zavřený dveře a je visí tam taková kláda s lampou na konci tak přes to se prostě nemůžu dostat. Prosím poraďte jestli si to pomatujete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych se zeptal těch, kdo už to dohráli:

spoiler

Když se mi to před vstupem do Benátek zapne za Desmonda a on pak začne mít ty halucinace a dostanu se ke hraní za Altaira, tak jak tam někoho pronásleduju a on vyběhne na věž a zavře dveře, tak zaboha nemůžu přijít na to, jak na tu věž vyšplhat. Když se dostanu k takovýmu výklenku, kde sou zavřený dveře a je visí tam taková kláda s lampou na konci tak přes to se prostě nemůžu dostat. Prosím poraďte jestli si to pomatujete.

ano je to jakysi bug je to velice slozity jump a trval mi 5 minut musis byt na tom plotu presne pred tou tyci divat se na ni pote zmacknout rt + A + leva packa dopredu povedlo se mi to asi na 15cty pokus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prd..je to jednoduchý. Stačí se postavit na ten ochoz(plotek) pod tu tyč a stačí jen zmáčknout RT(držet)+A a on už se chytne sám. 100% to musí jít :). Já to vím z vlaštní zkušenosti, že jsem levej a dal jsem to..takže to musíš dát taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prd..je to jednoduchý. Stačí se postavit na ten ochoz(plotek) pod tu tyč a stačí jen zmáčknout RT(držet)+A a on už se chytne sám. 100% to musí jít :). Já to vím z vlaštní zkušenosti, že jsem levej a dal jsem to..takže to musíš dát taky :)

Tady jsem se taky sekl a jak to pises ty mi to neslo ja se jen postavil na ochoz a vyskočil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju poradit se skokem na vez v Benátkách

Vez je skoro uporstred mapy Benátek, součást velkýho kostela. Na střechu se dostanu, dál na věž už ne, Ezio tam porstě nedoskočí. Nákej tip?

Sice jsem na to nekoukl, ale mžná bude nutné pouˇ´it specialní move co dě v benátkách naučí zloději. Tedy RT+šipka nahoru+A a poté se chytit B. Bohuzel nevim jak je to na PS3, ale rekl bych, že rozvržení ovládaní je tam stejný, takže si to když tak domyslíš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si to vcera koupil.Tesil jsem se na to jak male dite a ta hra se seka jak na slabem pocitaci.Kdyz me nahani hodne vojaku tak to seka jako krava.To jsem teda nadsenej...

To se mi na Xboxu stalo jen jednou, taky kdyz měhonilo hrozně moc vojáků, tam to bylo fakt zly, ale jinak bezproblemu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu