Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 2: Among Thieves


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

A kde sakra berete lu limitovanou edici? Nikde ji nemůžu najít..:cry: Jinak tady je prvních pár minut hry http://www.sony-playstation.cz/index.php/clanky/1-novinky/1299-prvni-minuty-z-uncharted-2-among-thieves

já osobně jsem se kokukal jen na miny úryvky (nechci přijí o překvapení) vypadá to vážně báječně..ale to už všichni víme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde sakra berete lu limitovanou edici? Nikde ji nemůžu najít..:cry: Jinak tady je prvních pár minut hry http://www.sony-playstation.cz/index.php/clanky/1-novinky/1299-prvni-minuty-z-uncharted-2-among-thieves

já osobně jsem se kokukal jen na miny úryvky (nechci přijí o překvapení) vypadá to vážně báječně..ale to už všichni víme :D

Limitovaná k zakoupení nebude, budeš ji moct jen vyhrát na blog.us.playstation.com .. pokud sem to teda dobře pochopil.. viz link

Pak je ještě speciální, tu sem objednával tady. Tipuju že u nás k sehnání asi nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Limitovaná k zakoupení nebude, budeš ji moct jen vyhrát na blog.us.playstation.com .. pokud sem to teda dobře pochopil.. viz link

Pak je ještě speciální, tu sem objednával tady. Tipuju že u nás k sehnání asi nebude.

A co všecho limitovamá edice obsahuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten coop nepal warzone v demu je fakt boží, přítelka na tom upe ujela :D

A to jste hrali split screen? Me tam zaboha nejde zalozit parta s kamosem po netu. Mame PS3 v DMZ a s zadnou hrou jsme jeste nemeli problem, ale tady proste dam join party, chvili to pise joining a pak to okynko zmizi a nic se nedeje :/

Dela to jeste nekomu? Fakt divny, doufam ze to je tou betou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jste hrali split screen? Me tam zaboha nejde zalozit parta s kamosem po netu. Mame PS3 v DMZ a s zadnou hrou jsme jeste nemeli problem, ale tady proste dam join party, chvili to pise joining a pak to okynko zmizi a nic se nedeje :/

Dela to jeste nekomu? Fakt divny, doufam ze to je tou betou.

nechcu ze sebe dělat vola ale split sceen ee, prostě ten coop v náhodné trojici s cizincama :)

ale po pravdě spojit se s kamošema to sme ještě ani nezkoušeli, jaksi nebyl pro samou pařbu ani čas :D hele neměl bys dnes navečer čas to chvilu vyzkoušet pls? taky by mne to zajímalo, zdovolením přidám si tě hned jak dorazím domů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakej máš nick na psn ? kouknu se jestli z toho máš nějaký trophies, dokud neuvidím, neuvěřím, každopádně pokud to už máš, tak ti závidim... betu hraju hodiny denně

podivej se na DaveyDemon22 nejaky trophies uz sem nahral ale neni jich moc dnes sem to hral jen chvili,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo uz mate plnou verzi vsymli ste si taky drobnycgh chyb? napr nejak ve 3 kapitole jak vystrilite tabor zoldaku mate aktivovat 4 naloze ale tam sem se zasekl na 5 minut jelikoz 1 vojak byl schovany a neslo ho zabit , musel sem pockat az sebehne ke me pak sem ho zabil a az potom slo teprve pokracovat v hrani, podobnych drobnych chybek sem si vsyml vice ale snad to vse opravi patch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gamestation jako jediný e-shop v Čr už 5.10.2009 prodával první várku co jim přišla, další už bude 16.10. jako u ostatních e-shopů.

ted koukám, že to tam je napsaný... zrovna tenhle shop moc nesleduji, ale je pravda, že jsem tam někdy v půlce září byl, škoda no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu