Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MHFrontier


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

http://mhfn00bs.proboards.com/index.cgi?

^^^Tady najdeš všechno okolo hry.

A návod jak na instalaci / vytvoření profilu najdeš na googlu. ;)

ja jsem tam nic nenasel ale nasel jsem to jinde ale zas nemuzu stahnout Download Clienta furt mi to hazi jakousi chybu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevýhody:

- questy s novějšíma monstrama jsou ve seznamu Frontier Questů ( točí se každej tejden tzn. nemůžeš je dávat kdykoliv )

- jak se dostaneš na vyšší HR než HR10, tak se prodejce s užitečnejma věcma typu Flash Bomba, Power Seed, Armor Seed, Pitfall trap, Honey ... atd atd atd stane placenej

- Nehraje to tolik lidí jako tu jp verzi, takže občas je docela problém sehnat lidi na quest co potřebuješ, pokud to zrovna neni něco, co se hodně farmí ( solo bych ve Frontieru nedoporučoval, monstra maj o DOST víc HP, protože je to onlineovka )

- je to o dva nebo víc updatů pozadu, oproti jp ( JP je 7.0 a KR je 5.0 )

- sice neni potřeba VPN, ale laguje se to stejně, nebo víc než jp

na nic jinýho si teď nevzpomenu..

výhody ? nemuší platit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevýhody:

- questy s novějšíma monstrama jsou ve seznamu Frontier Questů ( točí se každej tejden tzn. nemůžeš je dávat kdykoliv )

- jak se dostaneš na vyšší HR než HR10, tak se prodejce s užitečnejma věcma typu Flash Bomba, Power Seed, Armor Seed, Pitfall trap, Honey ... atd atd atd stane placenej

- Nehraje to tolik lidí jako tu jp verzi, takže občas je docela problém sehnat lidi na quest co potřebuješ, pokud to zrovna neni něco, co se hodně farmí ( solo bych ve Frontieru nedoporučoval, monstra maj o DOST víc HP, protože je to onlineovka )

- je to o dva nebo víc updatů pozadu, oproti jp ( JP je 7.0 a KR je 5.0 )

- sice neni potřeba VPN, ale laguje se to stejně, nebo víc než jp

na nic jinýho si teď nevzpomenu..

výhody ? nemuší platit.

diky witku :) mam jeste prozbu dostal sem se ve 2G v solu do HR9 :( ale nemam otevreny elder dragony cim to je musim splnit maratony ? jestly jo tak to asi nedam je jich neskutečně hodně :( a jakou taktiku bys mi doporučil na silver lose a gold iana v arene dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm na otevření elder dragonů musíš dát HR8 Lao Shana... ale vůbec si nejsem jistej.. už je to strašně dlouho..

GnS v areně ? HGE set a nejlepší hammer co máš ( DCO nebo Khezu hammer ). S flashkama by to mělo bejt do 10 minut hotový ;)

thx za tip :) bohuzel ani jeden hammer nemam takze pouziju jurggenaut mace a uvidim co nadelam:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Nový videjka :)

HR100 Espinas + Hypnok event quest

( tohle byl asi nejrychlejší ale zároveň, taky nejdnudnější způsob jak dávat tenhle quest. Byl to jeden z povánočních eventů, který už sou pryč )

6gOjesY-cIs

HR71 Akura Jebia

Dáváme to s 2x LS a 2x HH, všichni s adrenalinem a starwing wolf+2*. Ty si HH popř. s hammer musí rozbít krystaly na klepetech a na hlavě, potom ty s LS rozsekávaj klepata a hlavu ( až potom, co jsou krystali rozbitý ).

Po každym rozseknutí skočí Jebia na záda, v tu chvíli má o hodně slabší nohy ( pro sekací zbraně ), hlavu ( pro hh a hammer ) a krystal na ocase ( pro gunnery ). Postupně mění barvy krve bílá -> zelená -> modrá -> červená.

Když je všechno rozbitý, skočí po třetí na záda a v tu chvíli musí všichni společně jít na ocas. Je třeba jak impact dmg ( z hh/hammer ) tak i cutting dmg ( ls a tak ).

Potom všem mu ještě místo ocasu naroste blood crystal, kterej sme ale v tomhle videu nerozbíjely.

fh-6NZrJVaE

Starwing Wolf+2 = Evade+2 a +50 special affinity ( ty velký světle modrý čáry, narozdíl od normální affinity, zvětšuje útok ještě víc ). Aktivuje je se když máte červenou staminu, proto sme tam na začítku běhali a čekali, až nás osprejuje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

max je HR999, já sem HR339 nebo tak nějak.

A ještě toho mam hodně před sebou =P Je tam pořád něco nový a hlavně skvělý brnění / zbraně, který ale chvíli trvaj než si je uděláš.

Třeba ten set co mam v Jebia videu se jmenuje Arma F a skilly jsou:

Adrenaline+2

Attack Up LG

RA+3

SW+2

Runner

HGE ( v tom videu mi ještě chyběl jeden gem, měl sem jenom Earplug )

KO negated

Passiveness ( když se zvedáš,, ten čas, kdy tě nic nemůže trefit se prodlouží )

Sharp Sword

defense kolem 610

... a vůbec nebylo lehký ho vyupgradovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HR6 silver los, vem si hammer a nějaký flasky + trap a trangs na chycení a je to easy =P

Neboj, sou horší věci xD

Ok, díky, jdu to zkusit...:) Ale já mám problémy se Silver Rathalosem, takže ho nedávám rychle a někdy ho nedáv vůbec...:D A ještě by mě zajímalo, máš nějaké spolehlivé místo na flash bugs, nebo je to všude stejný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, že se všech Rathalosů, je Silver nejjednodušší. Stuj pod nim, když střílá oheň, udělej bud super charge nebo triple pound když si sedá. A jinak jak sem říkal, ty flasky pomůžou, pak to de rychlejc.

Flashbug se dá koupit, ne ? A chytit... v tower pokud si pamatuju, tam dole, jak je hodně brouků.

Jinak, pár screenů:

mhf2010-01-2419-28-19-39.jpgmhf2010-01-2506-30-50-69.jpg

mhf2010-01-2607-42-36-74.jpg

^^^^^white fata 2x orugaron lbg, já a Andrea, trvalo to asi 8 minut ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ne-e, jmenuje se to 超速射 / ultra rapid fire. Má to jenom několik HR100 zbraní.

Tahle má ultra rapid na pierce lv1, taky existuje ultra rapid na normal lv2 a pellet lv1.

A Lao shan de zabít dřív než v poslednim arealu jenom v tomhle questu, normální ( HR22/HR31/HR71 ) sou jako v psp verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne-e, jmenuje se to 超速射 / ultra rapid fire. Má to jenom několik HR100 zbraní.

Tahle má ultra rapid na pierce lv1, taky existuje ultra rapid na normal lv2 a pellet lv1.

A Lao shan de zabít dřív než v poslednim arealu jenom v tomhle questu, normální ( HR22/HR31/HR71 ) sou jako v psp verzi.

A určitě je tenhle "rotačák" nejrychlejší způsob zavití Lao-shan? Z Hammrem nebo s LS by to nebylo rychlejší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu