Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MHFrontier


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

heh, jo je to nejrychlejší způsob jak dát Lao Shana.

Taky funguje jenom 4x HBG a poison/para lv2 střely, ale tohle je rychlejší.

dobre jak cip vE 2G mi stači vzdy na HR8 azure lao UCAMULBAS HAMMER ale nejvic me nasralo kdyz sem carvil a posledni co mi prišlo bylo Lao divine plate :D a ja nemel misto v inventari :) tak sem neco chtel vyhodit ale obevilo se mi quest complet :) to sem mel nervy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

jééé už ho zbývá jen sehnat já už jsem ho měl už stahnutý registraci už mi zbývala jen jedna stránka a já to dělal podlé návodu a oni tu stránku aktualizovali a já se v tom nevyznal hmm škoda ale počkam si na 3 rd a jestli dobře chápu tak tam bude multiplayer že nemusíš mít wifi max nebo jak to je stačí normální internet.jestli to tak je tak už se nehorázně tešim...

to je i tak :-) ale přidalo by to lepší náladu kdybych to věděl předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, musíš vystřílet určitej počet střel, pak se to nabije..

Nový videa:

HR51 Akura Vashimu

Normálně bysme nejdřív rozbily claw a head crystaly, potom všechno rozsekli a pak usekli ocas, ale poněvadž sme to chtěli dát co nejrychleji kvůli festival bodum, jenom sme ho zabili.

HR100 Rathalos

=P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Han3: Opraveno/

Jo hehe byl sem okolo HR31, když vydali ten HBG beam a smasher s Andreou to chtěli vyzkoušet ^^

Dan: To kladivo má 1248 attack, dragon 240 a poison 300. Bílá ostrost ( se sharpness+1 dobrá fialová ).

Vim, že proti MHP2G to neni tak hodně, ale tady nemaj zbraně tak vysoký stats a normálně maj modrou ostrost ( se sharpness+1 bílou ). Tohle je jedno z nejlepších kladiv ve hře, mam i jedno s většim útokem, ale je krátký a potřebuju shp+1 abych měl bílou ostrost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu