Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MHFrontier


WItekS

Recommended Posts

Jak říká Dan, jsem teprve HR76, takže max nemůžu... :) Mám u sebe Powertalon, takže mám ve statusu Attack 1003, Fire 350, Poison 70 a velká zelená ostrost... :D Nic uplně strašně moc dobrýho to zas neni, ale je krutej svojí délkou... :D Je to moje první long zbraň a strašně se mi líbí... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

WoW máme pěknej modeling :D byla přehlídka xD

http://www.2i.cz/e8816b4192

http://www.2i.cz/f9907a5083

http://www.2i.cz/caa34963b0

http://www.2i.cz/dbb25872a1

to Jsme my frajeři :D

Hmm tak akuru jsem čekal o dost těžší dnes jsme jí dávaly 4 všichní jen zhruba HR 60 - 70 z toho 3 měly nono LS (i já konečně ho mam) a jeden měl vylepšenej devil silencer prej už dost a daly jsme si jí za 11 min já jen jednou doplňoval což neni na první pokus moc :D

Nono taky vypadal těžší když si ho i já dam sólo :D ale s borcema si dáváme jen nono cca za 2 - 3 min chodily jsme s kámošema jen já a on a dávali jsme to tak 7 min já hammer on kirin lance on je asi HR150.

Pearl Espinas hmm to je celkem hardcore :D

Orange Espinas ještě to jde ale pearl je o dost těžší.

Už se těšim na akura Jebia :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nono taky vypadal těžší když si ho i já dam sólo :D ale s borcema si dáváme jen nono cca za 2 - 3 min chodily jsme s kámošema jen já a on a dávali jsme to tak 7 min já hammer on kirin lance on je asi HR150.

Pearl Espinas hmm to je celkem hardcore :D

Souhlasim... :D Nono je hodně lehkej... A Pearl Espi je svině strašná... :D Jsem rád, že to mám už za sebou a že už z něho mám GS... :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo koukám, že je tu docela mrtvo... :D Tak to trošku oživim... :) Už jsem HR82, mám full Garuga set a Akantor Chicken set... Teď jsem zkoušel Beru ale nechápu to... :D Nejde to dát... :D Na co jsou ty kaktusu jak se rozbíjej u Beru? A jakou zbraň na něho? Mě to teda zatim nejvíc šlo s lancem... :D

EDIT: Tak jsem dal Beru :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem 72 akau chickhen set je bez gemů pěkně na piču takže ten už jsem viřadil z provozu ale full garuga F to je celkem slušnej def cca 540 bez vylepšování :D zbraně mam nejradši kutku lance, Espi lbg HR61, moje milovaná thunder katana, nono LS a lao hammer set používam garuga, občas kusha ale to už ani nějak ne a ravi for fun :D mam ho nově Akantor je pěkně lehkej :D taky tak vypadaj ty věci zněj :D ale jo jde to nechtěl by to fakt nněkdo ještě začít hrát? chtělo by to alespoň ještě někoho. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já teď moc nehraju soustředim se na MHP3rd kde už mam nahráno přes 70 h oblíbil jsem si Lance :) mam úžasnej narugy má 195 dmg což je tady hodně. a modrá ostrost. se sharp + bílá to si teď dělam set. tenn Lance má úplně úžasnýýýý útoky. třeba když zmáčkneš ve správnou chvíly guard což je pohoda třeba u narugy tak okamžitě zaútočí a na vazuješ a mlátíš ho jako kdyby neútočil :) fakt hustý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ehm Proč máš furt zaplý combo??? To neni o tolik výhodný kord když ti to dobyde a hned to pustíš znova hned se ti to zas vypne po jednom kombu celkem k ničemu.

OMG! vidil jsem nový útoky svoje i monster v MHFO 10.0 a vůbec mito nenadchlo netěšit se tak na Deyu tak končim ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu