Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (3/2006)


Rixcz

Recommended Posts

  • Administrators

Po nekolika problemech a odkladani vysel dalsi dlouho ocekavany dil.

Stejne tak jak v prvnim dile, jsme pro Vas pripravili Soutez o hru From Russia with Love, ktera je na 5 strane.

pspgamer_mag2.jpg

Vsem dekujeme za spolupraci.

Magazin si nahrejte do PSP a muzete v klidu prohlizet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 412
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous

No tak sem si precet te navod Jak s PSP na Web - je celkem v poho, ale to zakladni pripojeni PSP na web pres wifi ktery nekde najdu neni vysvetleny uplne. Jenmom chci rict, ze i kdyz tam neni nastaveny WEP key, tak se stejne ve vetsine pripadech nejde pripojit a hodi to chybu :) Ale to jen tak na okraj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Kvalitní počteníčko(myslim,že jsem tam objevil i nějaké pravopisné chyby, ale od toho tu nejsme, abychom řešily gramatiku), hodně se těšim na další číslo: Jen tak dál(bomba forum!!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalitní počteníčko(myslim,že jsem tam objevil i nějaké pravopisné chyby, ale od toho tu nejsme, abychom řešily gramatiku), hodně se těšim na další číslo: Jen tak dál(bomba forum!!!)

Ale ano, jak píšu v úvodníku, budeme rádi, když nás upozorníte na jakékoli chyby. Tak se nebojte a napište to sem. Měl jsem toho na opravování opravdu hodně, takže se mohlo stát, že jsem něco přehlédl, ale hrubku prakticky vylučuji (zato ve Tvém příspěvku jednu solidní vidím:lol: ), možná tak čárku ve větě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Kvalitní počteníčko(myslim,že jsem tam objevil i nějaké pravopisné chyby, ale od toho tu nejsme, abychom řešily gramatiku), hodně se těšim na další číslo: Jen tak dál(bomba forum!!!)

Ale ano, jak píšu v úvodníku, budeme rádi, když nás upozorníte na jakékoli chyby. Tak se nebojte a napište to sem. Měl jsem toho na opravování opravdu hodně, takže se mohlo stát, že jsem něco přehlédl, ale hrubku prakticky vylučuji (zato ve Tvém příspěvku jednu solidní vidím:lol: ), možná tak čárku ve větě...

:roll: :oops: :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Časopis vypadá výborně, velmi dobře se na PSP čte. V jaké aplikaci tex upravujete? Nešlo by stejný postup (stejný program) použít na úpravu e-knih? Já jsem zkoušel aplikaci psp_jpegbook, ale v te nejdou opravit nespravne rozdelena slova na konci stranek, vkladat obrazky, nebo menit formaty. Poradite neco lepsiho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu