Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (3/2006)


Rixcz

Recommended Posts

  • Odpovědi 412
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No on existuje i JavaPlugin na přímé stahování do PSP, nic jsem o něm nezjišťoval, ale dneska jsem na něj narazil když jsem stahoval nějaký zahraniční magy. Pravděpodobně funguje stejně jako downloader z yourpsp.com. Možná by stálo za to to trochu prozkoumat a zjistit něco bližšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

J sorry viem ze existuje niejaky broswer take nieco (pre vsetky FW) kde mozes do PSP tahat subory kde ti to ulozi do ROOTu a potom to len prekopirujes kam chces ale je to zlozite.

To zni velice zajimave, to by se mi hodilo :)

Myslim si ze dnes do 00:00 by to tu mohlo byt alebo do zajtra rana cize dnes v noci by to tu gemi mohol hodit.

Konecne, pockam tady klidne celou noc :lol: (jestli teda vydrzim :lol: )predem dik chlapi vsem co ste se na PSPGameru podileli, pisu dekovani radsi ted protoze az se objevi casak vsichni sem budou psat a nechci aby muj prispevek zapadnul tagze DIK! :) predpokladam ze bude dalsi cislo coz?(i kdyz to je asi jeste brzo :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Nikdo nic nesliboval, věci holt nejsou tak jednoduché, jak bysme si přáli. My si přejeme, stejně jako vy, aby nový PSPgamer vyšel, ale bohužel, věci jsou trochu složitější, ale doufám, že budete stejně spokojeni, jako my, když jsme diskutovali o "největší" změně, která by se měla s novým číslem projevit.

Vždy jde o spolupráci více lidí a tak je nutné počítat s větší rezervou, než u časáků, ktere dělají lidi, bez dalších povinností. Bohužel, je to tak, že jsme všichni dost zaneprázdněni osobními životy, čímž nechci říct, že byste byli až na druhé koleji, ale ať chceme, nebo ne, jsme vázáni pracovním poměrem, který nám díky za každé nové číslo (kterého se nám ani z daleka nedostává) nemůže řádně vynahradit. Proto mějte strpení a myslím, že náš magazín opět pohne klidnými vodami všech magazínů o/do PSP a že se podle nás, bude řídit i konkurence (až si toho všimne). Zkrátka, vydat kvalitu v maximálním využití možností je dost složité, tak mějte soucit, páč to děláme především pro vás a vaši spokojenost. Pevně věřím, že naše úsilí ohodnotíte kladně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu