Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (3/2006)


Rixcz

Recommended Posts

  • Odpovědi 412
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ne jako ja sem to myslel tak jestli se vy rozhodnete jeste chvili zustat nebo kvuli male poptavce to zrusit (to je na vas)

Obávám se, že nedám dohromady partičku SCHOPNÝCH lidí, kteří by byli ochotní trávit dlóóóuhé hodiny tvořením časopisu pro hrstku věrných čtenářů. Navíc zadarmo. To by hraničilo s duševním masochismem. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze mi jako hrstka vernych by jsme to byli ochotni zkusit,akorat si nejsem jistej jestli mame sklony k psani recenzi :oops: kazdopadne na konkurencnim foru se na casopis pise jen chvala (aspon v tom novym topicu)

tak tak mohla by konkurence podržet pspgamera,vždyť kvůli tomu sem to tam dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale stejne si myslim ze byste meli hodnotit ctenost toho casopisu podle toho kolik si to lidi stahne protoze proc by si to nekdo stahoval a necetl to :?:

Vy to pořád nechápete? Počet stažení o ničem nevypovídá, sám si to můžu stáhnout stokrát, čímž tuto statistiku docela slušně zkreslím...

Jde přece hlavně o to, že když od někoho dostanu ÚPLNĚ ZADARMO časopis (navíc poměrně kvalitní), na kterém muselo x hodin pracovat x lidí, tak by se slušelo dát nějakou zpětnou vazbu. Pozitivní nebo negativní (s návrhem na vylepšení), nebo prostě jenom napsat "Díky kluci".

Pokud ale nestojíme těm stovkám lidí (podle počtu stažení) ani za to, aby nám napsali alespoň krátkou řádku, pak ONI nám nestojí za to, abychom ztráceli tolik času výrobou časopisu. Pak je to vlastně jen pro hrstku věrných, kterým rodiče vštípili základní pravidla slušného chování (když ti někdo něco dá a nechce za to peníze, pak alespoň poděkuj). Když uděláte něco pro úplně cizího člověka a on neřekne ani dík, uděláte pro něj ještě něco příště? Asi ne, že? Tohle je to samé.

Jiné časopisy se platí, jejich redakci zajímá výše tržeb. Kdyby byl PSPgamer komerčním časopisem a počet stáhnuvších by byl zároveň počtem platících, pak bychom si chrochtali blahem. Neb jak říká jedno přísloví - "Od doby, co byly vynalezeny peníze, netřeba díků."

Náš časopis je ale ZDARMA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si taky myslim,že byste to měli zkusit ještě jednou,protože pokud je chyba v nás,tak bychom to rádi napravili.Nerad mluvím za jiné,ale na tomhle se myslím shodnem.Možná by bylo dobré napsat proč jde o pslední číslo a nevěřím,že by to nemělo ždnou odezvu a snad se i ti nevděčníci chytí za nos a taky Vám napíšou podobné věci jako my.Snad si uvědomí,že nejednají správně.Já chtěl taky odsud odejít,páč jsem si myslel,že až na vyjímky je to tady banda namyšlenců,ale když jsem založil topic "Pubertální domorodci",dost se toho změnilo a spousta z ná ssi vyříkalo a uvědomilo hodně věcí.Od té doby se mi tu zase líbí a myslím,že byste měli taky zkusit nějakou takovou léčbu šokem.

Prosím zkuste to s námi ještě jednou. :|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim,že byste to měli zkusit ještě jednou,protože pokud je chyba v nás,tak bychom to rádi napravili.
zkuste nam dat jeste sanci pls.

My vám (teď nemyslím přímo VÁS, tu hrstku slušně vychovaných, ale čtenářstvo obecně) tu šanci tedy dáme. :!: PSPgamer magazín ještě jednou vyjde :!: 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu