Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (3/2006)


Rixcz

Recommended Posts

Jo dost dobry!!Ale dalo by se i něco vylepšit

Tomu tedy říkám "konstruktivní kritika" :lol: To můžeš napsat o všem na světě a vždycky to bude pravda, protože NIC není dokonalé a VŽDYCKY je co vylepšovat. Jenže takováto kritika je bohužel bezcenná.

Napiš CO by se dalo vylepšit, případně JAK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 412
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je to super akorát byste mohli tento časopis vydávat pravidelně (měsíčník atd.) nebo alespoň na svých stránkách zveřejnit kdy vyjde další číslo popřípadně v jaké fázi dokončení se časopis nachází....je to fakt good dik všem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to super akorát byste mohli tento časopis vydávat pravidelně (měsíčník atd.) nebo alespoň na svých stránkách zveřejnit kdy vyjde další číslo popřípadně v jaké fázi dokončení se časopis nachází....je to fakt good dik všem!

Problém je právě takový, jak jej popisuji v úvodníku posledního čísla: PSPgamer děláme při výkonu našich povolání, studujeme... A navíc to děláme naprosto ZDARMA. Chybí nám čas i prostředky na to, aby mohl být časopis pravidelný, natož aby vycházel každý měsíc!

Na stádium, v jakém se nachází příští číslo, se můžete ptát přímo tady na fóru, obávám se ale, že právě v tuto chvíli pro vás nemám nejoptimističtější zprávu. Sám mám připravený nějaký článek, od ostatních jsem ale zatím ještě nic nedostal.

Možná jsme všichni očekávali trošku větší ohlas, který je zatím naší jedinou motivací. A ten byl poněkud vlažný i přes to, že druhé číslo PSPgameru bylo minimálně o dvě třídy lepší, než to první. Překvapivé je, že zejména těm, kteří se dalšího čísla dožadovali nejhalasněji, jsme nestáli ani za to, aby sem napsali sebemenší slova díků... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz si pspgamer prohlizim ve vestavenem prohlizeci fotek v psp, tak se mi zobrazuje spravne - od prvni stranky do posledni. Kdyz si ale chci prohlizet jakoukoli jinou sadu fotek, tak se zobrazuje nahodne. Zkousel jsem ruzne prejmenovavat soubory jpg, ktere si prohlizim (cislo; jmeno_cislo; cislo_jmeno), ale stale se zobrazuji nahodne. To je docela neprijemne, kdyz si takhle chci prohlizet naskenovany komiks:-( V podstate jedina sada souboru jpg, ktera se mi zobrazuje ve spravnem poradi je prave casopis pspgamer. Nevite cim by to mohlo byt,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jinak jak to vypada s dalsim cislem PSPgamer? uz se celkem tesim :D

Neříká se mi to snadno, ale bledě. Jak už jsem psal - čtenáři nemají o PSPgamer z nějakého důvodu zájem :(

Coze co je to za blbost :?: procital jsem si tento topic a vsichni jen rikaji ze se tesi nenasel jsem nekoho kdo by opovrhoval tak newim ale prece se nenechate zastrasit :cry: :D nejakou skupinou kdyz vetsina urcite to bude chtit dalsi, vzdyt je to jediny cesky magazin co je :!: Doufam tedy ze budete pokracovat... dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jinak jak to vypada s dalsim cislem PSPgamer? uz se celkem tesim :D

Neříká se mi to snadno, ale bledě. Jak už jsem psal - čtenáři nemají o PSPgamer z nějakého důvodu zájem :(

jak to myslíš :?: to jako každej může připspět recenzí atd. :idea: tak sem to teda teď pochopil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu, vypadá to jako blbost, ale je to bohužel realita.

Taky si to neumím přesně vysvětlit. I přes veškeré kvality PSPgameru (oceňuji především práci grafika) je odezva dost slabá. Pravda, vesměs kladná, ale napsalo nám jen o něco málo víc lidí, než kolik se jich na PSPgameru podílelo.

Nejsilnější argument, který mě doslova šokoval, byl, že do soutěže o super hru přišlo 11 (ano, není to překlep, jedenáct) odpovědí. To nás zlomilo. Kolik lidí si časopis opravdu přečetlo, když jich o atraktivní origo hru, kterou vám nabízíme zcela zdarma, projeví zájem jedenáct lidí? V prvním čísle to bylo okolo stovky... Proto před námi vyvstává několik otázek:

- Má cenu investovat nespočet hodin práce do PSP gameru, když o něj objektivně není zájem? (Většinu našich čtenářů tvoří teenageři, kluci, kteří studují, chtějí hrát hry, ale nemají na ně dostatek peněz, proto, logicky, předpokládám, že když jim nabídneme hru zdarma, projeví o ni zájem prakticky všichni, kteří se dočetli až k soutěži. I kdyby odpověděl jen každý druhý, výsledek je tristní.)

- Najde se ještě sponzor pro soutěž, které se účastní jen hrska nejvěrnějších?

Odpověď na obě otázky zní: "Bohužel, NE."

Je to opravdu škoda. Formát PSPgameru nemá konkurenci, přesto o něj není zájem. Tak nevím. Je to otázka na hlubší úvahu: je to tím, že členům PSP komunity jde jen o hraní her a kultura okolo této skvělé konzoly je jim šumák nebo je to obecně vývojem "dnešní mládeže", která nemá zájem číst?

Odpověď na tuto otázku neznám.

V každém případě věřte, že mě to mrzí. Kdyby byl o PSPgamer opravdu zájem (aby se jej vyplatilo dělat, musel by mít alespoň okolo 500 čtenářů), byl bych první, kdo by usiloval a podílel se na jeho rozvoji.

Abych to tedy shrnul, na otázku, proč PSPgamer zašel na úbytě, neznám odpověď. Je to tím, že přestože měl poměrně slušnou úroveň, byl zcela zdarma a čtenáři si jej proto vůbec nevážili? Zkuste se nad tím zamyslet. Vaše reakce mě zajímají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nehlasuju do soutěží protože jsem moc línej aby posílal e-mail...A tu hru kterou ted nabízíte tak jsem už dohrál jako ISO tak jsem nehlasoval aby mě náhodou nevylosovali, ale aby ji získal někdo jiný...Ach jo.Jestly zkončíte tak nevím co...:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar,jsem tu nový a k PSPgameru jsem se dostal jen náhodou a to vidím jako záklední problém.Kdyby na vás byla větší reklama a byla by trochu lepší situace kolem připojení (já byl do včerejška offline a myslím,že takových majitelů PSP je ještě spousta),myslím si,že by jste byli to nej v oboru.Třeba můj kámoš pořád kupuje jistý mag za 80,- Kč,jen aby zjistil,že je tam prd.

Jestli existuje způsob jak vás podpořit tak sem s ním,udělám to rád (a myslím,že nebudu sám). 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar,jsem tu nový a k PSPgameru jsem se dostal jen náhodou a to vidím jako záklední problém.

Reklamou to nebude, o PSPgameru ví prakticky každý uživatel tohoto fóra, má samostatné místo v záhlaví fóra, takže si jej musí všimnout každý. Fórum má v tuto chvíli přes 1600 registrovaných členů. Jen málokterý z nich neví o existenci PSPgameru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můj důvod proč sem se nesnažil odeslat odpověd na soutěžní otázku byl jednoduchý.myslel sem že ani nemá cenu posílat odpověď ,protože bude velice malá pravděpodobnost že to vyhraju já.a proto zjištění že přišlo 11 odpovědí mi přijde opravdu zvláštní.

takže vy uvažujete že PSPgamer přestanete tvořit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na tom stejně, v životě jsem nic nevyhrál, tak proč to dokola zkoušet.......Když ale vidím tu malou odezvu docela mě to mrzí.....je mi jasné, že udělat tento časopis určitě není jednoduché, ale hlavně nepřestávejte!Začátky jsou vždycky těžké!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar,jsem tu nový a k PSPgameru jsem se dostal jen náhodou a to vidím jako záklední problém.

Reklamou to nebude, o PSPgameru ví prakticky každý uživatel tohoto fóra, má samostatné místo v záhlaví fóra, takže si jej musí všimnout každý. Fórum má v tuto chvíli přes 1600 registrovaných členů. Jen málokterý z nich neví o existenci PSPgameru.

Jak jsem napsal,dostal jsem se sem náhodou (hledal jsem info o 4GB hdd),a taky je to jediné forum kam chodím,ale ani jako čtenář časopisů jsem neměl o PSPgameru šajna.Kdybych měl lítat po všech odkazech slibující debatu o PSP,potažmo magazín,tak nedělám nic jiného.Pokud jde o těch 1600 registrovaných tak tam fakt nevím,mě se zdá,že je tu pořád jen hrstka těch samých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu