Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kolik prachů jste vrazili do PS3??


hátlis

Recommended Posts

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hezký, jinak co tu napíšu, tak jsem si na to holt musel vydělat vlastnoručně :)))

PS3 40GB - 4300 Kč

Televize LG full HD - 30K

druhý Dualshock 3 - 900 Kč

22 BR filmů + cca 40 her = 22*350 /7700 Kč za filmy/, 40*cca 400/hry kupuju jen když slevní, takže 16K/ a přibývají další a další.

60 tisíc za to všechno + ta sbírka her a filmů co mám se mi zdá docela slušná investice. + dneska si vezu z Xzone další tři nový hry na ps 3 za 900Kč, takže fakt to musím znovu spočítat, kolik jich mám, protože se mi už nikam nevejdou.

p.s. tak jsem to schválně spočítal ... přesně 49 her :))) a další jdou na cestě :)) chjo, sem zvědavej, kdy jednu z nich dohraju do konce :)))

Když to vezmu, stejně bych do toho šel, i když vidím tu cenu, páč to za to prostě stojí, jen si tu ps3 ještě užít, ne 2 hodiny týdně:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tedy taky přišpěju :cheesygrin:

Stějně jak Prototype88 sem si PS3 těžce vydřel...

PS3 Slim 250 GB 8200,- V packu s KZ2 a inFamous

NFS proStreet 500,-

H. Potter Half Blood Prince 500,-

Ratchet a Clank: Crack in Time 750,-

Takže zhruba 10000,-

Za chvíli dojdou premie tak bude i nějaká lepší telka :cheesygrin:. Zatím špílím na CRT :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číst si tenhle topik je děs, tolik vyhozenejch prachů, hlavně za ty jejich předražený hry, kéž by se ten PS3 hack povedl :( Lepší si koupit nějaký jetý BMW z 95 než to narvat do her :lol:

Sry za OT

Místo ojetého BMW z roku 95 bych volil Mitsubishi Lanceru EVO VII rok. výroby 2004 který se dá z německa taky sehnat docela levně ale k věci :

Mě fascinujou lidi kteří jsou schopni utratit za TV třeba 70k přitom je její hodnota už za dva roky poloviční ... tohle je nevratná investice a rozhodně vyhozené prachy ale když na to maj tak at si ji koupím ... osobně sem zaplatil taky za plazmu něco malo přes 20K ale to je za 104 cm asi Samsunga asi normální cena když vemu v potaz že bylo po vánocí zlevněná asi z 30k a přitom má daleko lepší obraz jak starš a vyšší model který stál před dvěma roky 50K ...ale co proti gustu žadnej diskutát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každej tady rád píše, kolko to do svého miláčka vrazil, ale mam jednu otázku...

Vrazily jste to do ní vy, nebo vaše maminika / tatínek atp. :-P

Jak píšu ve svojim postu...earned by me:cheesygrin:

Rodiče by mě poslali s PS3 doprd...ehm vzdálených krajin:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

ty jo to sou pálky co to tady čtu fuj =)

ja sem ji kupoval novou za 8500 + uncharted 2 v ty dobe to byla vyhodna cena ted nevim kolik stoji

jinak tu ctu jak nekdo dal za hry 30 000 ja se snazim vzdycky koupit co nejlevnejs na gamabezaru od 350 do 700 kupuju hry do sbirky a od 1000 nahoru kupuju novy hry, ktery si chci zahrat a pak je zas poslu dal a pokavad je chci do sbirky tak je koupim pozdejs az klesne cena =) skudlim kazdou korounu

jo a televizi sem kupoval pred rokem za 16 500, Samsunga 32 full hd sem s nim spokojenej =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak televizi sem nekupoval, takže poměrně láce :).

Konzole se hrou 8500 (Slim 250GB)

7 her - cca 7- 8 tisíc

PSN - cca 500 kč

Ovladač, HDMI, headset, BT klávesnice - cca 4-5 tisíc

Dohromady sem tak na 22 tisících, což neni tak špatné, ne ? :)

Hry mám teď nový, ale budu kupovat spíš bazarovky, nebo ve slevách. Ale jsem ochoten zaplatit i 2 tisíce, pokud je to kvalitní hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vám tak nějak nevím vím že se tohle týká toho kolik sme vrazili do PS3 ale když to tak čtu tak jako nějaký ozvučení možná budiš dá se to k tomu brát ale televize? To fakt nechápu. Podle mne TV si člověk koupí kvůli tomu aby na ní koukal a podle mne je hraní na tv vedlejší produkt nebo se pletu? Nebo tu opravdu jsou lidi kteří tu telku pustí jen když jdou hrát? Jinak sorry za spam mno. A všem přeju good hraní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Musíš to brát tak, že vracim třeba 70 tisíc do televize, a PS3 je dalším důvodem, proč to dělám. Kdo na to má, proč by to neudělal, já na to mít, už dávno mám domácí kino se vším všudy.

po dlouhý době se k tomu vracím.. No já si TV kupoval z PS3 samozřejmě že to byl takovej ten hlavní důvod proč si TV koupit ale prostě do nákladů na PS3 bych ji nepočítal ani prd... Prostě PS3 je pro mě PS3 ale jak si napsal je to jen o názoru:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu