Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak převádět filmy do DPG - Pro uplné začátečníky + Čeština do programu


Nil3E

Recommended Posts

Jak převádět filmy do DPG - Pro uplné začátečníky

DPG = (nDs - mPeG) Multimediální formát filmu,který lze přehrát v Moonśhelu

1.Stahněte si nasledujici archiv (upnul sjem ho na uloz.to)

http://uloz.to/1073780/dpgtools121.zip

2.Az si stahnete soubor a rozbalite ho měla by vam vyjít tato složka...Najdete na obrázku vysvětlení jednotlivých EXE. souboru

f_1m_3c9d44e.jpg

3.Spustme tedy EXE soubor na převadění do DPG...Pravděpodobně se program defaultně spustí v Japonštině,Stihněme na klavesnici L a vyjede nám nabídka jazyku vybereme angličtinu.

f_2m_5bc9194.jpg

4.Připravíme se AVi nebo MPEG soubor který chceme převést a jednoduše ho přetahneme do bileho pole v okně programu (Drag/Drop)

f_3m_2a8c6bd.jpg

5.Jak mužete vidět program začne převádět AVi nebo MPEG soubor do DPG,tento převod trva poměrně dlouho tak musíte být trpěliví.

f_4m_671bf90.jpg

6.Po převodu by se nám měl defaultně uložit DPG soubor na plochu windowsu..Pokud jste Output složku nijak nezměnili,spustíme tedy EXE souboru dpgshow.exe a vyzkoušime zda li je výsledné DPG funkční.

f_FILEm_5e0d01f.jpg

------------------------NASTAVENÍ PROGRAMU--------------------

Zde máte vysvětleno nastavení programu / Vystupního DPG ...

f_setupm_001c800.jpg

------------------------Čeština do programu--------------------

Takze udělal jsem češtinu do programu,je to přeloženo na 95procent,

jsou tam jeste chyby..Ale prozatim stačí v budoucnu určitě upravím...

Soubor dpgenc.CZE.lng stačí nakopírovat do složky dpgenclng

http://uloz.to/1073938/dpgenc.cze.lng

f_cz1m_6ad634c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak diky moc - konečně sem se naučil měnit menu jazyk - díky :D

ale mam problem - nastavím to jako ty (aji ten mencoder) a když vyberu 16:9 nebo nechám to co tam je nebo dám 4:3 a převedu film a pustím jak v tom zkoušecím programu tak v DSku, tak vidím jenom černé obrazovky a zvuk slyším.

fakt mě to dost štve!

Kamarád převede se stejným programem (od tebe) to samé video na stejné nastavení a jemu jede a mě ne.

Zkoušel sem další blbosti na převádění ale tam se zase předbíhal zvuk

sem zoufalej a naštvanej. NIC MĚ NEFUNGUJE a dělám to jak dement krůček po krůčku!

dokonce ten kamarádu mě byl a zkusil to sám a ejhle - ZASE TO NEŠLO TAK JAK MĚLO!

sry, ale kdokoliv mi poradí jak to převést aby vše bylo ok tak odstane všechny pts. + THX!

P.S.

dpg tools, xvid psp...atd. všechno co je na netu sem zkoušel a NIC OPRAVDU NIC MI NEJEDE tak abych se mohl na filmy dívat v NDS lite.

A flash karotu ot není - měl sem 3 aani na jedné to nejelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 10 months later...

Já používám Batch DPG 1.54. Všechno funguje jak má, ale dnes jsem chtěl převést futuramu a vložit do ní titulky(Což ten program umí) ale když se to převedlo a já to chtěl zkusit, tak ty titulky v tom videu byli bez diakritiky. Nevíte kterej program vloží titulky do DPG aby to bylo i sháčkama a čárkama?

A chci se ještě zeptat BLACKBURNna. Ten program VideoFab je výborný ale když si tam dám titulky(Už jsou i s diakritikou), tak jsou hrozně obrovské(přes celé video), a nikde jsem tam nenašel nastavení velikosti tikulků. Jde to tam nějak nastavit? Nebo to bude pořád tak obrovský? Díky mooc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu