Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Downgrade wii bez čipu


^ToMmY^

Recommended Posts

  • Cíl : Hrání vypálených her na wii bez potřeby použití chipu

  • Potřebné věci : Wii (xD), SD Karta, Iso záloha originální hry, Homebrew channel

  • Postup : Stáhněte si 1. soubor pod článkem a ty ve složce dat na sd kartu zkopírujte na sd kartu a kartu vložte do wii. Nejdříve je potřeba nainstalovat nové cIOS, takže v Homebrew Channelu vyberte cIOS installer a dejte nainstalovat. Mělo by to být rychlé a bez problémové. Pokud nemáte wii připojené k internetu, tak vám při instalaci cIOS bude vyhazovat chybu, protože se snaží stáhnout potřebné soubory, takže pokud chcete cIOS nainstalovat stáhněte si 2. soubor pod článkem a rozbalte ho na sd kartu.Při instalaci cIOS si už program najde vše potřebné a instalace se dokončí.
    1. http://www.humyo.com/F/7914549-260176395 (Potřebné soubory)
    2. http://www.humyo.com/F/7914549-260159173

    Dále už stačí pouze vypálit iso soubor programem imgburn na nějaké médim tzn . DVD+R, DVD-R, DVD+RW, DVD-RW udajně jsou doporučená dvd -

!Pozor! Všechny hry nefungují na tomto principu správně!!

Seznam ověřených her : http://maschell.de/mediawiki-1.6.10/index.php/Wii_Backup_Compatibility_List_NTSC

(ZDROJ : wiihack.cz)

Snad vám to pomohlo (ToMmY)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pise mi to "dvd read err (324) no cios" pokud nekdo prijde na to jak tuhle chybu vyresit prosim o radu mam verzi fw 3.3 homebrew channel mi v pohode funguje,quake taky,nejaky ty programky taky

mozna mi to dela chybu u cios installera kdyz ho zapnu vse probiha asi 15casti a pak na konci to napise ale neco -1 tak nevim jestli se to zas kvuli necemu nevraci zpet..

pouzil jsem asi 3ruzna dvd-r to se doporucovalo jako prvni ale ted nejak nevim co dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Prosím vá skdo hackuje wii_??? nikoho neznam a docela mi to zajímá!

Dělají to nějací borci ze španělska.V aubout je vždycky adresa teknoconsolas.es uvedena jako domovská stránka autorů....španěle tomu davají celkem zabrat,že?Když vezmem v úvahu,že i Dark_Alex tvůrce custom firmware pro PSP je údajně španěl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
jestli jsem to dobře pochopil...

HBCH spouští WAD soubory, WAD soubor jsou i ňáký ty USB Loadery, když ho stáhnu tak kam ho mám přesně dát na kartu?

mám hotovej jenom bannerbomb a nic jinýho

Ne nepochopil jsi to spravne... HBCH pousti aplikace... wady instaluje wad manager... celkove tenhle navod... je asi uz uplne pase :)

a mozna by si zaslouzil LOCK ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu