Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Asi bud prodávat Xbox, má BAN a prodal bych jenom samotnou konzoli, je rok a půl stary a v perfektním stavu, tak se chci zeptat za kolik bych ho mhl tak prodat ?

Proč se ptáš tady ? Obrázek o ceně si udělej pročtením inzerátů u nás na foru v bazárku a na AUKRU .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ok takže koupit s Hadrem ... ok ...Díky ...

Já bych rozhodně doporučoval s HDD.

Je sice pravda, že SLIM je o dost tišší i s běžící mechanikou, než původní revize, ale také záleží na tom, jaké DVD tam nacpeš a najednou může být dost hlučná také. Určitě se ale rozhodně šetří, kor jestli máš v plánu jí flashovat a hlavně se hry výrazně rychleji načítají a hlavně se ti nikdy nebudou sekat, což se ti může u DVD občas stát.

Ještě máš možnost teď koupit SLIM se 4GB a pozdeji dokoupit 250 GB HDD za cca 1600,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já bych rozhodně doporučoval s HDD.

Je sice pravda, že SLIM je o dost tišší i s běžící mechanikou, než původní revize, ale také záleží na tom, jaké DVD tam nacpeš a najednou může být dost hlučná také. Určitě se ale rozhodně šetří, kor jestli máš v plánu jí flashovat a hlavně se hry výrazně rychleji načítají a hlavně se ti nikdy nebudou sekat, což se ti může u DVD občas stát.

Ještě máš možnost teď koupit SLIM se 4GB a pozdeji dokoupit 250 GB HDD za cca 1600,-

Ja bych měl na ten 4GB ale na hrejte ho nemají .... a navíc ještě Slim není Flashutý .. a tedkom s těma mechanikama .. že se ted prodáva to hitachi ... a ne Lite- on ... to mě taky dodělalo takže bych musel čekat asi pul roku a to nechcu :( a další dodělávka už se neprodávají takový ty Arcade verze nebo Elity ( myslím nový ) a z bazaru to nechcu ... :( :( takže už fakt nevím co mám koupit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Uvažuju že si koupím http://www.alza.cz/nabijecka-a-nahradni-baterie-pro-bezdratovy-ovladac-xbox-360-d69379.htm

Jaké nabíjecí baterky bych si do x-box ovladače měl koupit?(mám 2)

a ještě jedna otázka

Chtěl jsem hrát Oblivion ale potřebuju k němu HDD, na internetu jsem dohledal nějáký článek kde HDD na x-box celkem kritizovali, od té doby se mi do X-box HDD moc nechce.Chci totiž koupit 1 TB HDD do PC asi za 2000kč a dávat další 1500kč do dalšího HDD ....

Vím že se tu na fóru někde řešilo že z PC HDD jde na X-boxu využít snad 8GB, to by na oblivion datadisky stačit mělo ne?

Pro mě je hlavní mít HDD do PC a hrát na x-boxu oblivion s datadiskama a jeden HDD by vyřešil oba problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Uvažuju že si koupím http://www.alza.cz/nabijecka-a-nahradni-baterie-pro-bezdratovy-ovladac-xbox-360-d69379.htm

Jaké nabíjecí baterky bych si do x-box ovladače měl koupit?(mám 2)

a ještě jedna otázka

Chtěl jsem hrát Oblivion ale potřebuju k němu HDD, na internetu jsem dohledal nějáký článek kde HDD na x-box celkem kritizovali, od té doby se mi do X-box HDD moc nechce.Chci totiž koupit 1 TB HDD do PC asi za 2000kč a dávat další 1500kč do dalšího HDD ....

Vím že se tu na fóru někde řešilo že z PC HDD jde na X-boxu využít snad 8GB, to by na oblivion datadisky stačit mělo ne?

Pro mě je hlavní mít HDD do PC a hrát na x-boxu oblivion s datadiskama a jeden HDD by vyřešil oba problémy.

Tohle je celkem řešení i pro mě ... jestli to teda jde ... mám doma 16 GB flasku ... rupnu ju k Xboxu a použiju jako HDD ... vlezli by se tam hry ? ... ja vím že instalačky mají kolem těch 7.6 GB .. ale po nainstalovani je to vetsi nebo by mi ta 16 GB flashka stačila ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Využitelných je vždy 16 GB (v reálu o něco méně) a je jedno, jestli tam strčíte HDD z PC, flash disk apod. Pokud máte větší HDD, např. těch 1000 GB, lze konfigurovat, jak velkou část použije XBOX.

Já oblivion hraju a GOTY zabírá přesně 7.0 GB a to jsou to OBĚ DVD, samotné datadisky zabírají asi 2-3 GB.

Seky: Samotné ISO které vypaluješ má sice tolik, jako uvádíš, ale v reálu je to vždy méně, nikdy ne více. Na Flashku narveš 2 hry určitě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Uvažuju že si koupím http://www.alza.cz/nabijecka-a-nahradni-baterie-pro-bezdratovy-ovladac-xbox-360-d69379.htm

Jaké nabíjecí baterky bych si do x-box ovladače měl koupit?(mám 2)

a ještě jedna otázka

Chtěl jsem hrát Oblivion ale potřebuju k němu HDD, na internetu jsem dohledal nějáký článek kde HDD na x-box celkem kritizovali, od té doby se mi do X-box HDD moc nechce.Chci totiž koupit 1 TB HDD do PC asi za 2000kč a dávat další 1500kč do dalšího HDD ....

Vím že se tu na fóru někde řešilo že z PC HDD jde na X-boxu využít snad 8GB, to by na oblivion datadisky stačit mělo ne?

Pro mě je hlavní mít HDD do PC a hrát na x-boxu oblivion s datadiskama a jeden HDD by vyřešil oba problémy.

Tak ten charge kit si každopádně nekupuj . Jsou na ně velké stížnosti . Nejlepší jsou nabíjecí tužkovky ( co jsem četl tak nejlepší jsou značky SANYO , ale myslím že na tom zase tak nezáleží . Měly by mít kapacitu více než 2000 mAh ).

To,co jsi četl o HDD k xboxu je pěkná blbost . Většina hráčů HDD má ( možnost instalace her na HDD , snížení hlučnosti a lepší načítání DVD a textur v rychlých pasážích her ) a nevím že by si na ně někdo stěžoval . Naopak hraní bez možnosti instalace na HDD opotřebovává mechaniku . Jsou zkušenosti s tím že po dvou letech hraní bez HDD začne zlobit načítání a sekání her ( opotřebení mechaniky ) .

Koupě externího ( ne interního ) HDD je pro tebe samozřejmě nejlepší řešení . Pro xbox můžeš z celkové kapacity sice využít jen 16 GB , ale to ti na instalaci minimálně dvou her stačí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím vás máte někdo zkušenosti s tímhletím ? http://www.darky-zdarma.info/

přenese vás to sem http://gifts.kudosnetwork.co.uk/signup

kde máte vyplnit registraci ... jenže tam chcou konkretni udaje a mám teda celkem strach tam napsat adresu a tak .. máte s tím někdo zkušenosti ? ..

a prosím jaká flashka se dá pripojit jako HDD k Xboxu Slim ? ... díky ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Seky:

Jáí bych tomu nevěřil... Ať je to cokoliv, určitě to mají moc dobře promyšlené, aby to bylo výhodné pro ně a ne pro lidi! Nevěřil bych tomu...

Jinak já používám na SLIMku kingston a jde v pohodě, jen pouze na předních USB, na zadních mi flashku konzole vůbec nerozpozná, neví někdo náhodou proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Seky:

Jáí bych tomu nevěřil... Ať je to cokoliv, určitě to mají moc dobře promyšlené, aby to bylo výhodné pro ně a ne pro lidi! Nevěřil bych tomu...

Jinak já používám na SLIMku kingston a jde v pohodě, jen pouze na předních USB, na zadních mi flashku konzole vůbec nerozpozná, neví někdo náhodou proč?

Tak to je různé a asi nikdo nebude vědět proč . Naopak zase některým lidem nebralo update DB z přední , ale ze zadní ano.

Jakou flešku KINGSTON máš ? 16 GB ? Co vím , tak flešky menších kapacit všechny xbox bere . Já mám KINGSTON 2 GB a update brala normálně a 8 Gb ADATA také . Jen s fleškami 16 GB prý někdo mělo problém. Já žádnou takovou 16 GB nemám , tak nemohu posoudit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, předem se omlouvám jestli už to tu bylo, ale chci se zeptat, jak moc je (ne)bezpečné updatovat na Kinect Dash s iX 1.61 (možná 1.6) ? Díky za odpověď

Není to nijak nebezpečné :) . Udělej to podle tohot návodu a půjdou ti i hry s AP 2.5 . ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, předem se omlouvám jestli už to tu bylo, ale chci se zeptat, jak moc je (ne)bezpečné updatovat na Kinect Dash s iX 1.61 (možná 1.6) ? Díky za odpověď

Budeš na tom úplně stejně jako s předchozím dashem , když máš FW flashe 1.61 . Na DB nezáleží , ale na FW flashe . Tím je myšleno že s tímto flashem se nedoporučuje připojovat na live .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

co je za problem kdyz chci upgradovat na gold a pise to tohle :. Během transakce došlo k chybě. Opakujte akci později.

cisla opsany spravne , zkouseno jak v xboxu tak v pocitaci na xbox live . mam dve karty a ani jedna nemaka . obe zalepeny neposkozeny . redeem by 06/30/2009

edit: tak jsem dle cisla chyby zjistil ze mam asi karty pro jinou zemi :) jak usmevne co s tim :/ mam ceskej live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

uz nevim co s tim. Pokazdy kdyz zapn u xbox a hraju pomoci kinectu, naskakuji mi na konzoli kolem tlacitka diody. Ale ne cervene, nybrz zelene. Takze treba casem jsou tam 2,3,4,1 atd.... pokazdy sviti zelene. nevim uz fakt co by to mohlo byt. Vypnuti pomuze vzdy jen na chvilku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chtěl bych se zeptat, mám Red Dead redemption a uvažuju že si stáhnu DLC Undead Nightmare ale v topicu pro začátečníky píšete, že na x-boxu nepůjdou arcade games a většina DLC, je tohle ta vyjímka mezi DLC nebo to nerozjedu?Myslím že to vyšlo i v krabicové verzi a zatím všechno co vyšlo v krabicové verzi mi šlo.A kdyby to DLC šlo, musel bych být připojený na LIVE?A ještě jedna otázečka, nevíte kolik to asi zabírá místa na HDD?

A ještě jedna otázka, chci si koupit 1TB externí HDD ale na PC a chi aby byl kompatibilní s X-boxem cena do 2000Kč

bude fungovat tenhle? http://www.pixmania.cz/cz/cz/4091095/art/western-digital/externi-pevny-disk-wd-ele.html?srcid=1909&Partenaire=hledejceny&CodePromo=oui&aftrack=TWpNd016c3pOakkxOzEyOTM4Nzk2MzU7UGFydGVuYWlyZT1obGVkZWpjZW55JkNvZGVQcm9tbz1vdWk=

Windowsy potřebujou na HDD ovladače, x-box žádné ovladače nepotřebuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chci se zeptat, kde se tady na fóru dozvím, kdy už bude možno si u nějakého flešera konečně nechat si flešnosut slim xbox 360 ? Vím, že FW už vyšel ale ještě toto nikdo nenabízí, četl jsem,že to bude hotovo do konce roku či krátce po, tak jestli už něco někdo nevíte...Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu