Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Chci se zeptat, kde se tady na fóru dozvím, kdy už bude možno si u nějakého flešera konečně nechat si flešnosut slim xbox 360 ? Vím, že FW už vyšel ale ještě toto nikdo nenabízí, četl jsem,že to bude hotovo do konce roku či krátce po, tak jestli už něco někdo nevíte...Díky

Kdepak jsi slyšel , že FW na slimka už vyšel ? Až bude , tak ho flešeři hned začnou nabízet . Informace najdeš také na :

www.xbooster.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím.Potřebuji poradit.Koupil jsem si nove slimko,v něm je jeden černý joypad,ale já mám ješte jeden bilý ze starého xka,jenže mi ho nově xko nechce načíst.Jde to vubec?? dik

Samozřejmě že jde . Musí se spárovat s xboxem . Tady máš návod :

http://support.microsoft.com/kb/906947/cs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nemyslím přímo hru, ale konkrétní DVD... Mě např. originálka LotR BfME vrčela, jak kdyby měl XBOX vzlétnout, ale DVD už bylo obecně starší a dosti poškrábané...

A jinak samožřejmě, že se zahřívá a místo u větráku je horké... Proto tam také ten větrák je, aby odváděl veškeré teplo... Myslím si, že to moc řešíš, nemusíš se bát SLIM má ochranu proti přehřátí a RROD nehrozí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

jestli to dobře chápu, tak toto ( http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-250gb-kinect-bundle-d188777.htm ), co mám doma je slimka? Ale nevím, jak poznám typ cdrom...? a zatím to tedy flashnout nejde, ale je to na cestě?

A pokud si stáhnu na ten můj HDD staženou hru, tak mi asi nepujde co?

Sry za blbý otázky, 1. konzole v životě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud chcete hrát na LIVE je potřeba mít mít Gold kupon a 90% her co jdou přes LIVE maj přibalený různé druhy kódů jako VIP a nebo obyčejné cd klíče do MP. A pokud si myslíš, že když si třeba stáhneš Battlefield Bad Company 2, vypálíš podle návodu a připojíš se s tím na obyč Silver účet, bez vip passu, tak se teda šeredně pleteš

Je to pravda? Existují nějaké VIP passy a hesla abych vůbec mohl hrát?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

OK, tak toho ,,Projektu´´ využiju ;)

Co znamená, když se mi točí kolečko na ovladači? :) Podle mě jsem si toho spíš nevšiml předtim (hraju tejden asi :D), ale od předevčíra registruju že se mi točí :D

Proč se ovladač sám vypne během hry (stalo se 2x) je to tím, že indikátor v menu ukazuje 1 čárku?

Jak vkládat a vysouvat bezpečně flash disk / hdd? Při zapnutém nebo vypnutém x-ku? :) Dnes jsem jej zapojil když byl vyplý, zapnul jsem a po chvíli se ukázala hláška něco jako, že paměť byla vyjmuta a bude třeba restart konzole přitom byl furt zapojenej :D

Kód pro online hraní který je na UFC 2010 lze použít jen jednou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
OK, tak toho ,,Projektu´´ využiju ;)

Co znamená, když se mi točí kolečko na ovladači? :) Podle mě jsem si toho spíš nevšiml předtim (hraju tejden asi :D), ale od předevčíra registruju že se mi točí :D

Proč se ovladač sám vypne během hry (stalo se 2x) je to tím, že indikátor v menu ukazuje 1 čárku?

Jak vkládat a vysouvat bezpečně flash disk / hdd? Při zapnutém nebo vypnutém x-ku? :) Dnes jsem jej zapojil když byl vyplý, zapnul jsem a po chvíli se ukázala hláška něco jako, že paměť byla vyjmuta a bude třeba restart konzole přitom byl furt zapojenej :D

Kód pro online hraní který je na UFC 2010 lze použít jen jednou?

Točící kolečko na ovladači -> signalizuje připojivání ke konzoli nebo vybité baterky... takže vyměň baterky a je to, ovladač se ti vypíná, protože dojde šťáva ;-) Doporučuju alkalický nebo lépe obyčejný nabíjecí baterie AA alespoň 2000 mAh

Flashdisk lépe zapojovat/vypojovat při vypnuté konzoli, každopádně je to plug & play, nemělo by to vadit, ale rozhdoně ne, pokud indikátor flash disku/HDD bliká nebo dokonce pokud konzole samotná píše "zapisuji na disk"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Točící kolečko na ovladači -> signalizuje připojivání ke konzoli nebo vybité baterky... takže vyměň baterky a je to, ovladač se ti vypíná, protože dojde šťáva ;-) Doporučuju alkalický nebo lépe obyčejný nabíjecí baterie AA alespoň 2000 mAh

Flashdisk lépe zapojovat/vypojovat při vypnuté konzoli, každopádně je to plug & play, nemělo by to vadit, ale rozhdoně ne, pokud indikátor flash disku/HDD bliká nebo dokonce pokud konzole samotná píše "zapisuji na disk"

Děkuji za odpovědi ;) Baterky musim najít dobíjecí, který tu snad mám někde zahrabaný :) Obyčejnýma nabíjecíma 200 mAh myslíš jak se prodávají originál x-box baterky do kterejch už se další nedávaj? :)

Ten kód by mě docela zajímal někde sem četl že je to až na 5 použití a někde jen 1?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Děkuji za odpovědi ;) Baterky musim najít dobíjecí, který tu snad mám někde zahrabaný :) Obyčejnýma nabíjecíma 200 mAh myslíš jak se prodávají originál x-box baterky do kterejch už se další nedávaj? :)

Ten kód by mě docela zajímal někde sem četl že je to až na 5 použití a někde jen 1?!

No přímo pro xbox sice existuje toto http://www.alza.cz/sada-xbox-360-play-and-charge-kit-cerna-d79806.htm (bílý i černý), ale je to zbytečné. Stačí ti obyčejné nabíjecí baterie, které se běžně prodávají a dávají se třeba i do digitálních fotoaparátů, klidně i 4 kusy, abys měl na výměnu a dají se sehnat s kapacitou cca 1600 - 2800 mAh (možná i více nebo méně), samozřejmě, že čím vyšší kapacita, tím lepší, ty slabší moc dlouho nevydrží

EDIT: pokud ale žádné takové baterky doma nemáš a třeba i plánuješ koupit nový ovladač, dá se sehnat výhodně ovladač + ten kit, to by se vyplatilo

http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-wireless-controller-black-playcharge-kit-black-d181002.htm

(běžná cena bezdrátu je tak 900-1000 Kč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu