Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Tak jsem poprvé vypaloval a je to nějaké divné. Vypaloval jsem podle návodu tady na fóru, DVD+R DL Verbatim, rychlost 2x, přes soubor .dvd, ověřoval jsem to i v abgx a vše zelené, hra WRC 2010, Když to vložím do xboxu tak obrazovka černě problikne a pak přes celou obrazovku logo xboxu a nic se neděje, když vypnu xbox tlačítkem a znova zapnu tak tam není Play "nějaká hra" ale jen Play DVD, může to být starším flashem, majitel od kterého jsem to kupoval tvrdil že tam je nejspíš verze 1.5. Dash mám 12611. Díky za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem poprvé vypaloval a je to nějaké divné. Vypaloval jsem podle návodu tady na fóru, DVD+R DL Verbatim, rychlost 2x, přes soubor .dvd, ověřoval jsem to i v abgx a vše zelené, hra WRC 2010, Když to vložím do xboxu tak obrazovka černě problikne a pak přes celou obrazovku logo xboxu a nic se neděje, když vypnu xbox tlačítkem a znova zapnu tak tam není Play "nějaká hra" ale jen Play DVD, může to být starším flashem, majitel od kterého jsem to kupoval tvrdil že tam je nejspíš verze 1.5. Dash mám 12611. Díky za rady...

Ked mas 1.5, tak najskor musis iso patchnut na Wave2 v 360WavesPatcher :D WRC je wave6 http://abgx360.net/verified.php?f=name&q=wrc

a fw. 1.5 bere max. Wave2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No přímo pro xbox sice existuje toto http://www.alza.cz/sada-xbox-360-play-and-charge-kit-cerna-d79806.htm (bílý i černý), ale je to zbytečné. Stačí ti obyčejné nabíjecí baterie, které se běžně prodávají a dávají se třeba i do digitálních fotoaparátů, klidně i 4 kusy, abys měl na výměnu a dají se sehnat s kapacitou cca 1600 - 2800 mAh (možná i více nebo méně), samozřejmě, že čím vyšší kapacita, tím lepší, ty slabší moc dlouho nevydrží

EDIT: pokud ale žádné takové baterky doma nemáš a třeba i plánuješ koupit nový ovladač, dá se sehnat výhodně ovladač + ten kit, to by se vyplatilo

http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-wireless-controller-black-playcharge-kit-black-d181002.htm

(běžná cena bezdrátu je tak 900-1000 Kč)

Díky moc ;) Tu : http://www.alza.cz/sada-xbox-360-play-and-charge-kit-cerna-d79806.htm jsem si chtěl právě koupit, ale poslední dobou nějak docházej peníze na všechno :D Dobíjecí baterky jsme kupovali asi před rokem hodně dobrý značkový jenže nevim kam se mi jich asi 8 podělo, tak doufám že je najdu :) Díky moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Předpokládám dobře, že mi bez nainstalované hry na hdd nepůjdou datadisky?

Pokud datadisk vyžaduje původní hru, tak je to jediná cesta, tj. ve valné většině se datadisk musí nainstalovat na HDD a hra se pak hraje z původního DVD, případně také z disku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam dva problemy, doufam ze mi nekdo pomuze je vyresit:

1. Stahl jsem tady z fora od lukas1412 fifu 11 ceskou verzi a kdyz ji chci projet pres abgx360 tak mi pise ze neni v online databazi a nemuze byt opatchovana stealth? Co ted? stahnout anglickou verzi a jit na jistotu ? diky za odpoved

2.mel jsem cistou konzoli a kdyz jsem ji kontroloval pres xval 2.0, tak jsem mel secdata clean, byl jsem normalne na live a pohoda. pote jsem si nechal udelat flash lt1.1+, a kdyz to chci projet pres xval 2.0 tak mi to pise secdata decryption error, a vsiml jsem si ze se mi zmenilo ID console, ale x hodnota co zadavam zustala stejna jako pred flashem. Po flashi jsem na live nelezl a vsechny hry mam projete pres abgx360 a u vsech bylo vsechno zelene. Je tedy moje konzole flagnuta??? Diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrej chtěl jsem se zeptat prodal jsem xbox a ta osoba mi ten pise ze kdyz hraje tak se mu xbox vypne nebo se mu vypne jen hra cca po 1h , Me jel uplne vpohode i nekolik hodin ani jednou mi to neudelalo . psal jsem mu az dotahne vsechny kabely at to ma ve vetranem prostoru a at nema zakryte vetrani . Jinak nevim cim by to mohlo bejt prosim poradte . Diky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahojte chci si kupovat xbox a ma tam flash 1.6,rad bych na tom rozjel hry s wawe 9(hry s kinectem).Ma tam nejnovejsi dasch.

Co vsechno musim udelat pro to abych mohl hrat palenky i origo hry na tomto xboxu.Nevadi kdyz tam vlozim origo hru???Co se dava s kinectem??

Dekuji za brzkou odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

potřebuji pomoc. Ani ne před týdnem jse mi dostal pod ruce starší xbox (non flesh) a k němu hra Forza Motorsport (original). Při spouštění hry mi vyskočí kolonka "Xbox Games Original" něaký kecy s odkazem na xbox.com/games (na kterém vůbec nic není) a přeskočí to do záložky Xbox Live.

To je něaký druch ochrany a nebo to dvd je v *****?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrej chtěl jsem se zeptat prodal jsem xbox a ta osoba mi ten pise ze kdyz hraje tak se mu xbox vypne nebo se mu vypne jen hra cca po 1h , Me jel uplne vpohode i nekolik hodin ani jednou mi to neudelalo . psal jsem mu az dotahne vsechny kabely at to ma ve vetranem prostoru a at nema zakryte vetrani . Jinak nevim cim by to mohlo bejt prosim poradte . Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám xbox arcade nejspis japser verzi. Nechaval jsem si to flashnout na iX 1.6, ale ted si chcu udelat LT+ flash sam.

Potrebuju puvodni soubory z mechaniky, nebo si to muzu udelat i bez nich ?

Dale pokud mam tu verzi lite-on mechaniky, kde se musi pajet, pokud uz mi to delal v prodejne, budu to muset delat znova ?

A kdyz nevim verzi sve lite-on mechaniky, staci to nechat projet JungleFlasher checkem, nebo potrebuju vedet puvodni verzi ? (Kvuli Lite-on Erase, ktery je u LT+ doporuceny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

czlukas: Z iX 1.6 by mel jit vycist klic a vse ostatni pres sata kabel a pres jungleflasher... verzi liteon mechaniky zjistíš když ji rozděláš tak na ní je napsáno označení... co se týče toho pájení, si nejsem jistý, ale myslím že nebudeš muset...

Hrubeec: Pokud nevíš ani to, tak být tebou bych se do flashe nepouštěl, a nechal si to u někoho flashnout, předejdeš zbytečným problémům... navíc nestojí to zase tak hodně, když vemeš že pak budeš moct hrát hry téměř zadarmo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu