Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

czlukas: pokud budeš šikovný a opatrný tak plombu neporušíš, jiank obyčejný šroubovák stačit nebude, ten bude stačit jen na rozebrání a rozcvaknutí plastů na konzoli, pro otevření vnitřku konzole potřebuješ šroubovák torx 10.

Hrubeec: Ok ;-) Jinak nic ve zlém ale když je toho plný youtube tak proč ses ptal? Jo, reflash je lehký pokud máš vše vyextrahované z mechaniky a nenastane žádná komplikace... Co se vypalování týče to vše v jiném vlákně, ale ve stručnosti, pokud máš nový LT+ 1.1 stačí iso patchovat v abgx na level 3, a pokud je vše zelené tak vypálit v imgburn a zvolit soubor *.dvd a rychlost tak 2,4x a míň..., problém je akorát s hrama nfs:hp, cod:bo, halo:reach, pokud se nemýlím, na ty musíš dát nějaký patch...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Díky teda za odpověd !

Nerozčiluj se... Tvůj příspěvek si všichni přečetli, ale jedná se o tak zvláštní a nejasnou věc, že hádám, že ti nikdo nedokáže přesně poradit. I to se může stát, bohužel... Pokud ale koupil XBOX od tebe a souhlasil se všemi podmínkami, ais bych jeho reklamaci moc neřešil, pokud ty sám máš čisté svědomí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tovit:

A když tam mám iXtreme LT 1.0? (bo mám TS-H943)Tak to musím převádět na wawe 1? nebo jaký wawe to zvládne? Jinak na patchovaní mám "360WavesPatcher" a na kontrolu "abgx360 v1.0.5" Dashboard jsem si aktualizoval na "9199" Mám to správně? A hlavně bude mi to stačit na rozjetí Forzi 3 :D dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Palnul jsem si Fable 3 pred tim, nez abgx360 ptachoval AP25, takze mi na novem dashi nepojede ze ?

Ptam se hlavne kvuli halo reach, ktere AP25 na starem dashi nema, ale chcu se pripojit na live, takze potom budu muset palnout znova ze ?

(BTW kdyz to jen strcim do mechaniky, poznam jestli je to AP25 bez spusteni ? a nedostanu jen za vsunuti dvd flag ?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano na novém dashi ti Fable 3 nepojede pokud jsi dřív nepatchnul přes ABGX AP25. Mělo by to být jak říkáš, na nový dash budeš muset znova Halo patchnout v ABGX a pak vypálit. S tím vsunutím záleží co máš za FW, s LT+ by jsi měl být proti flagu chráněn, pokud se nepletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chtel bych se zeptat jestli existuje kabel abych si zapojil Xbox do monitoru mam asi 2 roky starej monitor a nema HDMI vstup! Diky

Pokud máš VGA vstup, pak http://www.hrajte.cz/produkty/xbox-360/prislusenstvi-ovladace/vga-hd-av-cable

pokud máš DVI vstup, pak http://www.alza.cz/kabel-propojovaci-dvi-hdmi-d65982.htm a musíš ještě vyřešit zvuk takto: http://console-forum.net/tema/82992-xbox-360-pripojen-pres-hdmi-jak-vyresit-zvuk

Pokud má monitor vstup DVI (digitální), doporučuju jej využít...

P.S.: odpovídám znovu, protože tovit hodil odkaz první co našel na nekřešťansky drahej kabel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jelikož, když tu založím topic tak tu nemám šanci na odpověď takže se musim ptát tu :(

,,Zdravím... mám doma Vistu Basic na který WMC není!? Je možnost WMC někde stáhnout? A hlavně, bude mi to fachat ve spolupráci s X-Boxem? :D Děkuji´´

Našel jsem na stránkách microsoftu, že WMC je součástí Windows Vista Home Premium a Ultimate... Jakou máš verzi nevím, primárně zkus ale Microsoft download stránky... Jinak se dá stáhnout http://www.instaluj.cz/microsoft-windows-media-center-sdk je to sice SDK (pro vývojáře aplikací pro WMC) ale jde prý využít i jako plnohodnotný WMC... Chce to vyzkoušet, nemám zkušenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrej

Poslední dobou uvažuju o Koupi Xboxu nejspíš už hranýho s flashem, ale chtěl bych se zeptat na pár věcí, ale sou to spíš takový obecný informace a špatně se mi to hledá je to takový roztrozšený po celým forku tak doufám že mě nikdo neukamenuje a za každou radu budu vděčnej :).

1. Je potřeba k hraní HDD ? nejspíš si říkáte jak se na takovou kravinu můžu ptát, ale v životě sem na žádný konzoly nehrál tak nevím jakým způsobem to funguje jestli se to musí instalovat jak do PC nebo se dá hrát přímo z DVD na který si hru vypálím(popř. předpokládejme že se jedná o Xbox s flashem pokud to na to má nějákej vliv).

2. Když sem si to tady projížděl všiml jsem si že se nějákej borec ptal jestli mu pojedem (Tušim Fable 3) na nějáký neaktuální verzi měl taky flash, tak sem se chtěl zeptat když už nám někdo provede flash samotnej je potom složitý to updatovat ? Popř. dá se to ****** i tak že bysme poslaly Xbox do věčných lovišť ? :D

3. Jak je to vlastně s tím BANEM/Flagem znamená to něco pro hráče kterej nechce hrát na netu popř. počítá s tím že s originální hrou se nejspíš ani nesetká :D

Kdyby vás napadlo ještě něco co bych měl jako lamka vedět tak klidně napiště jak už sem psal na začátku budu vděčnej za každou radu. Sám jsem dělal moderátora na jednom foru a vím jak je to otravný když se lidi ptaj neustále dokola na to samý ;) Dík

:thx: :thx: :thx: :thx:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. můžeš hrát taky z mechaniky. HDD ti šetří právě mechaniku(+nedělá hluk jako mechanika) , rychleji se načítají savy.

2. je nová verze flashe ,takže upradovat nic nebudeš muset.

3. ban ani flag ti nehrozí , jestli se s neorginálkama nepřipojíš k Live, což se nepřipojíš.

Snad jsem odpověděl na vše správně. Já sám nad HDD dlouhé hodiny uvažuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu