Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Zdravím, tak se mi nakonec povedlo naformátovat HDD na FAT32 ale x-box mi ho z nějákého důvodu nebere.Filmy atd by asi bral ale když se podívám do nastavení a kliknu tam na memory tak je tam jen ten zákl HDD a ten můj se tam vůbec nezobrazuje.Dá se s tím něco udělat?

http://support.microsoft.com/kb/981974/cs

samozrejme, ze je potrebne mat v konzole minimalne DB 9199.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Uvažuji o flashy Lite-on mechaniky. Tamže mám dvě možnosti flashování: získat key z mechaniky pomocí xtractoru nebo CK3 což je obtížnější varianta na kterou si asi netroufnu, nebo jednoduše koupit mechaniku "fleshovatelnou" a normálně přes sata přehrát FW.

A teď k otázce: nevíte kde mechaniku koupit (nemohl sem to najít) a jaký tip mechaniky je asi nejlepší volba? Poznamenám že mám xbox 360 SLIM (což může ve výběru mechaniky hrát taky roli)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahojte, prosimvas kdyz mam dash 8955 a jedou mi hry na wawe 6 pojedou mi i hry na wawe4 (COD6)...a kdyz si udelam ten ´´Kinetovský,, dash tak mi pojedou i ty stare?....PŘEDEM DÍKY ZA ODPOVĚD.

Jestli ještě nemáš FW flashe LT + a máš DB jen 8955 , tak můžeš použít update DB podle toho postupu :

http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup

a půjde ti všechno - samozřejmě i staré hry .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem zjistil že na novém dashboardu nejdou některé staré hry, takže jsem přišel o 2 DVD :-(

Doufám že Microsoft neplánuje něco ve smyslu "Bez nového dashboardu ti nepůjdou nové hry ale znemožní hraní starých her"

Dá se něják vytáhnout zpátky ISO a dvd z již vypálenýho DVD?Nechce se mi to stahovat znova

Jo a jak to potom opatchuju v abgx?Jenom to normálně zkontroluju přes nejnovější abgx a opatchuje se to samo nebo musím ještě něco udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem zjistil že na novém dashboardu nejdou některé staré hry, takže jsem přišel o 2 DVD :-(

Doufám že Microsoft neplánuje něco ve smyslu "Bez nového dashboardu ti nepůjdou nové hry ale znemožní hraní starých her"

Dá se něják vytáhnout zpátky ISO a dvd z již vypálenýho DVD?Nechce se mi to stahovat znova

Jo a jak to potom opatchuju v abgx?Jenom to normálně zkontroluju přes nejnovější abgx a opatchuje se to samo nebo musím ještě něco udělat?

Stahovat hry znovu nemusíš (předpokládám, že se jedná o CoD BO a Halo Reach), stačí v ImgBurn dát "create ISO from DVD disc" nebo tak něco, jedna z těch ikon po spuštění programu to je. Tohle ISO pak patchneš a vypálíš na nové DVD...

Stačí ti k tomu ABGX ve verzi 1.0.5 a autofix level 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobry den,

Chci se zeptat jak to je s pameti v xboxu.Mam xbox elite bez hdd.Kam se stahnou napriklad kodeky k filmum?Nebo kde je nahranej Dashboard tak tam je i to ostatni.A nebo musim mit k tomu neake externi uloziste dat treba flashku?

No nejlepší by bylo sehnat si hdd aby si mohl instalovat hry a šetřil mechaniku.Prozatím by ti mohla stačit flashka na savy her někde tady na foru je inavod jak si ji upravit.Bez hdd je xbox poloviční.

http://console-forum.net/tema/90335-usb-xtaf-xplorer-spravujte-obsah-flashky-od-x360tky-navod-na-update-her?highlight=xtaf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den.

Mám problém se svojí konzolí xbox 360. Dnes ráno jsem si zakoupil hru (TDU2). Po spuštění se objevilo dialogové okno, že se doporučuje nahrát upgrade. Protože jsem již jeden asi před rokem instaloval, nepřišlo mi na tom nic divného. Aktualizace proběhla, konzole se resetovala, ale už nenaběhla.. Rozsvítila se 3 červená tlačítka a tento stav je setrvalý. Nic nefunguje. Za každou radu budu vděčný, protože netuším, jak se to mohlo stát. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobrý den.

Mám problém se svojí konzolí xbox 360. Dnes ráno jsem si zakoupil hru (TDU2). Po spuštění se objevilo dialogové okno, že se doporučuje nahrát upgrade. Protože jsem již jeden asi před rokem instaloval, nepřišlo mi na tom nic divného. Aktualizace proběhla, konzole se resetovala, ale už nenaběhla.. Rozsvítila se 3 červená tlačítka a tento stav je setrvalý. Nic nefunguje. Za každou radu budu vděčný, protože netuším, jak se to mohlo stát. Děkuji.

To by mněla byt nějaka porucha kvuli přehřívaní, nebo se pokazily nějake spoje na desce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu