Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Zdravím, mám u x-boxu tv která nemá HDMI výstup a tak si nemůžu plně vychutnávat obraz(nemám kde zapojit HDMI kabel).Neexistuje něco, co by se dalo zapojit přes SCART a přes to nějákým zůsobem ten HDMI kabel zapojit?

TV ma HDMI vstup a nie vystup...to len tak na okraj.

Take pripojenie ako ty chces neexistuje, vlastne ani by to nemalo logiku - z HDMI do SCARTU, ktory je SD rozlisenie. To iste, ako ked to prepojis priamo. Kedze mas este stare CRTcko, tak sa s tym obrazom musis zmierit, ked nejdes kupit HDTV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jak si to představuješ to nejde . Nepíšeš , co je to za TV . Jestli má alespoň komponentní vstup ( 5x cinch ), tak bude obraz lepší než přes scart použitím komponentního kabelu :

http://www.google.cz/images?hl=cs&q=Component+HD+AV+Cable&um=1&ie=UTF-8&source=univ&sa=X&ei=pL5nTYS_Bo3oOe_X2LIL&ved=0CDQQsAQ&biw=1024&bih=619

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

když si stáhnu například tuhle hru http://marketplace.xbox.com/cs-CZ/Product/Modern-Warfare-2/66acd000-77fe-1000-9115-d80241560817?downloadType=Game&noSplash=1

Tak se mi uloží na HDD a nemusím tam strkat CD? Jako že bych ležel a vybíral si mezi 20 hrama bez vstávání?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
když si stáhnu například tuhle hru http://marketplace.xbox.com/cs-CZ/Product/Modern-Warfare-2/66acd000-77fe-1000-9115-d80241560817?downloadType=Game&noSplash=1

Tak se mi uloží na HDD a nemusím tam strkat CD? Jako že bych ležel a vybíral si mezi 20 hrama bez vstávání?

Nemusel vstavat? Co mas 350kg? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chci se optat vás zkušenějších , mam xbox 360 revize jasper flashlej FW : LT , chtěl jsem si na xku přehrávat filmy tak jsem zkoušel narvat kodeky do xka přes flashku , ale to se mi nezadařilo , tak jsem se rozhodl stáhnout je z x-live. Nikdy předtím jsem xbox na live neměl... připojil jsem ho stahl se mi kinect dash a stahl jsem si ty kodeky a odpojil ( žádná hláška o zabanování nevyskočila ) a od té doby mi nejdou přehrávat hry z hdd , a nejde mi spustit cod black ops... jinak všechny hry jdou.., v menu se objeví ale pri spusteni naskočí hláška ( disc is unreadable ) a objeví se možnost nainstalovat hru na disc... tak jsem to udělal , hra se nainstaluje ale pořád ten samý problém ... před updatem hra šla ... filmy jdou to je ok. chci se zeptat jestli se to flashem na LT+ opraví a nebo jsem v ( ! ) ... dík moc za každou radu ... XBOXU zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu