Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
čus lidi mam takovy maly problem stahl jsem si hru two words 2 v cz a jak ji zapnu tak je hra jakoby "ořezana" ze všech stran takže napřiklad vidim jenom polovinu minimapy v rohu a tak zkoušel sem v nastaveni hry i v nastaveni samotneho x-boxu hledat něco co by pomohlo ale nic sem nenašel diky za odpověd :D

Menu hry/Nastaveni/Grafika/Pouzivat v interface bezpecnou oblast a tu vybrat "Zap." a stlacit/potvrdit tlacidlo "A" (jednoducho treba mat to zapnute).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám problém se hrou Assassins creed brotherhood. Mám jí teda pálenou, mám ten nejnovější Dashboard, přičemž hru jsem patchnul na wawe 4, nainstaluje se, ale nejde spustit, napíše mi to, že disk je nečitelný, tak se chci zeptat jestli je nějaký řešení.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No verzi flashe bohužel nevim (mam ho flashnutej tak rok), každopádně když jsem to vypálil rovnou bez patchnutí, tak se dvd vůbec nenačetlo a když jsem to patchnul na nižší wave, tak jsem to alespoň nainstaloval, tím jsem si vysvětlil, že to k něčemu bylo. Je mi právě divný, že to nainstaluju normálně a nepustim. Třeba s Bulletstorm sem udělal stejnej proces a šlo to bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Menu hry/Nastaveni/Grafika/Pouzivat v interface bezpecnou oblast a tu vybrat "Zap." a stlacit/potvrdit tlacidlo "A" (jednoducho treba mat to zapnute).

diky moc ja jsem si pravě myslel že to je něco co ti bude ve hře zobrazovat nějakou bezpečnou oblast ještě jednou dik :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobrý den,mam problém jak mam připojit pohybový senzor Kinect s xboxem 360 Arcade ???Arcadéčko nemá vstup na kinect port ....

A aky kinect si kupil? Z balenia X360Slim? Tak tu sa nepribaluje USB adapter pre starsie revizie...V samotnom Kinecte sa tento USB adapter pribaluje. http://kinect360boards.com/2010/11/09/kinect-standalone-power-supply-now-being-sold/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cauvec,Mam problem.Po te co sem si udelal flash na LT+ 1.1 a kdyz strcim do xboxu vypalenej HALO Reach tak se to nacte a kdyz zmacku 'A' tak se to roztoci ,ale zcerna obrazovka a kousne se.V cem to je nebo jak se to da vyresit.

Musíš si stáhnout program ABGX360 zde a tam v autofix si nastav level 3 (musíš před každou kontrolou) a najdi si v programu .ISO hry . Dej launch a až bude vše hotovo tak můžeš vesele vypálit a hrát :).

Pokud chceš konkrétní důvod proč hra nejede. Tak ten je to,že hra Halo Reach má ochranu AP 2.5 ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nemate nahodou neakej ceskej davod a takovej popis co to je a jak na JTAG?treba tady na foru ,protoze je to tady takovy vseobecny

Na JTag nemas konzolu...a neviem, ci by si uz taku zohnal. Potrebujes Xbox, ktory bol vyrobeny pred 05/2009 a ktory ma DB 7x (nesmie mat update z leta 2009).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už mě docela nebaví čekat na to kdy půjde flešnout xbox slim. Kupoval jsem ho v říinu s tím, že byly informace, že do konce roku půjde flešnout. Pak, že na začátku ledna, pak února, pak března a te´d nové informace jsou, že klidně až za půl roku..Nejvíce mě štve, že ho teď budu muset byť je soro nhraný prodat hlubocce pod cenou :-( že by přece jen byl xbox větší problém flešovat než PS3 ? Kdyby byl kinect na PS3 tak neváhám a xbox ani nekupuju. Na PS3 se dá dělat pomalu cokoliv díky Jealbreiku a na Xbox Slim už se jen přes půl roku musí prášit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu