Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ne,Problem se vyresil.Proste sem chvilu pockal a vsecko se rozjelo.Mam ale dalsi problem.staci si zapnout neakou hru a asi po 2 minutach se to cely kousne.Jakoby se chistal na rrod,ale po zapnuti nabehne normalne.Divny je ze ho mam uplne rozebranej a jeste upravenej privod proudu do ventilatoru.Nevite vcem je ted ten problem.Tohle je uz asi 20ta zavada ktera se mi stala za tento tyden.Takze prosim rychle.Dochazimi napady a klasicke hozeni o zem nezabira :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ne,Problem se vyresil.Proste sem chvilu pockal a vsecko se rozjelo.Mam ale dalsi problem.staci si zapnout neakou hru a asi po 2 minutach se to cely kousne.Jakoby se chistal na rrod,ale po zapnuti nabehne normalne.Divny je ze ho mam uplne rozebranej a jeste upravenej privod proudu do ventilatoru.Nevite vcem je ted ten problem.Tohle je uz asi 20ta zavada ktera se mi stala za tento tyden.Takze prosim rychle.Dochazimi napady a klasicke hozeni o zem nezabira :D .

A co takhle se v tom nerýpat, možná že by ti to jelo a neměl by jsi teď problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja sem ten xbox dostal s rrod stim ze kdyz mi pojede at si ho necham.On jel! Asi 2 tydny potom se zacal zase prehrivat.Tak sem tam trochu prepajel draty.Taky to jelo az na par otravnych problemu,ktere ani nevim jak sem vyresil.No ale muj mladsi bratr si chtel zahrat tak ho klasickym zpusobem zapl.Chvilu hral pak se to kouslo.Si rikam to je v poho to povali,ale pravda byla horsi.V dashboardu vali, ale kdyz hraju tak se to kousne.Chladice nejsou nijak rozpalny,spis jenom GPU,CPU je chladny.Fakt uz nevim co stim.Poradte,klidne sebe vice destruktyvni postupy na opravu.Tak me ale napada dneska je i -1°C takze mam alternativu :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja sem ten xbox dostal s rrod stim ze kdyz mi pojede at si ho necham.On jel! Asi 2 tydny potom se zacal zase prehrivat.Tak sem tam trochu prepajel draty.Taky to jelo az na par otravnych problemu,ktere ani nevim jak sem vyresil.No ale muj mladsi bratr si chtel zahrat tak ho klasickym zpusobem zapl.Chvilu hral pak se to kouslo.Si rikam to je v poho to povali,ale pravda byla horsi.V dashboardu vali, ale kdyz hraju tak se to kousne.Chladice nejsou nijak rozpalny,spis jenom GPU,CPU je chladny.Fakt uz nevim co stim.Poradte,klidne sebe vice destruktyvni postupy na opravu.Tak me ale napada dneska je i -1°C takze mam alternativu :D.

Rozhodně nedávej xko za okno :roll: .... Pokud to nezvládneš opravit sám tak to pošli někomu. Ale taky nemusí jít opravit už vůbec a nebo se opraví a vydrží třeba jenom měsíc ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, neví někdo jestli neproběhly nějaké razantní změny tady na fóru? Zhruba týden jsem tu nebyl a teď v sekci hry nemohu najít spoustu příspěvků, které tam byly? Například seznam her na Share-rapid, seznam dem, dále např. příspěvek o používání XFat Exploreru, atd... Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak poznám, že mám aktivovaný online pass do NHL 11 když nemám gold? :-) Koupil jsem hru, kde prodávající psal, že kod nebyl použit....při úvodním seznámení s NHL 11 kdy vyskočila tabulka Použít Online Vstupenku Zdarma / 7 dní vyzkoušet / Zakoupit vstupenku jsem vybral možnost zrušit aby jsme mohli rychle s kámošem dát :D Poté jsem jej chtěl zadat v Nastavení > Kód pro moje NHL 11 (nebo tak nějak to tam je) ale tam kod zadat nešel (zkoušel jsem i v menu x-boxu redeem code, ale nešlo) a psal že je neplatný dnes asi po tejdnu se mi u tý možnosti objevilo vpravo, že dresy hráčů byli stažený :D Tak já nevim jak stím? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chci se zeptat v Xboxu se nezobrazuje můj 250GB HHD.Skoušel sem ho vypojit a zas připojit a nic,tak ještě přes usb taky nic.Xbox se resetoval ale stejně nic.Skoušel sem to v pc přes Xport a taky nic ale ve správci zařízení jako Usb se mi ,,zobrazil,,.Tak nevím v čem je problém,jestli na to existuje nějaká rada,rád bych ji uvítal.Dík

(Může to souviset stím že jsem si musel updatovat xbox když jsem si chtěl zahrát BulletStorm?,kvůli němu mi furt blb avatar a furt to po mě chtělo update,ale to sem ho měl celej na HDD,tak sem ho dnes skusil zas rozehrát,zas jsem udělal update a vše zas jde,jen ten HDD se pořád nezobrazuje)

PLS HELP!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Diskomuz: Tím asi myslíš vypálit si to a hraní vypálených her se trestá na xboxu banem a naví c k tomu potřebuješ flash. HonzaT: Když si vybereš tu určitou hru na Games on demand nebo jal se to jmenuje tak na ní klikni (jako kdybys jí chtě koupit) dáš Change Payment Option nebo takhle je to tam nějak napsaný a uvidíš cenu v MSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu