Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím, omlouvám se, už to zde určitě bylo, ale chci se zeptat, mám xbox flashnutej asi 3 roky, ale rok jsem na něj nešáhl a hrál pořád ps3, teď bych si chtěl koupit nový slimko, ale nechtěl bych přijít o archivementy, nikdy jsem s tím nebyl připojený na net, a má otázka tedy je, jestli když se teď připojím a vytvořím si účet na XBMP sesynchronizují se mi nějak?? A ještě když bych si chtěl koupit nejaké DLC do her, musím vlastnit Gold účet nebo ne? nejde mi online hraní ale jen o nějaký bonusový obsah co je u her a nové dlc, hlavně do forzy. Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • 0

Vím, že teď s tím nesmím na net, a jak to tedy je? Musím vlastnit GOLD účet, abych si mohl nakupat hry+ DLC nebo ne?

A dá se teď nějak přejít zpátky nějak na Ofiko, aniž bych dostal ban?

Chci si zahrát Forzu kur.a....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahojte,koupil jsem dětem tuto konzoli XBOX 360 Kinect 250GB. Jsem tatík,který tomu moc nerozumí,tak bych se chtěl zeptat na pár věcí...

1.Asi musím koupit ještě HDMI kabel k připojení na plasmu-ten musí být originál nebo může být jakýkoliv?

2.V krabici je přiložena hra Kinect Adventures + Kung Fu Panda 2 (ta je ovšem jako kartička ke stažení. Co musím udělat,aby to dětem hrálo?)

3.Vím,že děti to pochopí asi rychleji než já:),ale mám trochu hrůzu z toho XBOX LIVE... V krabici je kartička na 3 měsíce (Gold). To znamená,že se můžou hrát hry asi on-line??? Nejspíš zdarma ty 3 měsíce...? Musí se konzole připojit vždy k internetu nebo můžou hrát i off-line? Pokud by mi někdo poradil,jak jim to zprovoznit po vánocích:) a nečuměli jsme na to jak péra z gauče,tak bych byl moc vděčný... Nebo jestli je tady někde návod pro pablba,který tomu moc nerozumí,tak mi prosím pomozte. Děkuji vám moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. Většina televizí má možnost připojení více druhy kabelů, obvykle i tím, který je v základním balení. Je ovšem pravda, že to je ta nejhorší možnost. Proto je opravdu dobré pořídit HDMI kabel. Dá se použít každý, originální od MS být nemusí.

2. Pokud je hra v podobě kódu, musí se stáhnout z Marketplace. K tomu musí být konzole připojená k Live.

3. Ano, Gold účet umožňuje hrát on-line multiplayerové hry. V tomto případě máte tři měsíce zdarma. Konzole být připojená nemusí, dá se používat i off-line, ale je logické, že multiplayer fungovat nebude, maximálně v režimu rozdělené obrazovky. Připojení konzole složité není, je to jako u PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Panečku,to je blesková odpověď !!! Děkuji!

Znamená to,že pokud mám WI-Fi připojení mohu se připojit přes tuto konzoli na ten Live,kde si stáhnu z Marketplace tu hru na harddisk v XBOXU (250GB) a bude jim hrát navždy? Co když ji smažou? Mohu ji pak zase stáhnout a tím kódem opět aktivovat na plnou hru? Nebo musím tu hru vypálit na CD/DVD? Taky nechci zasahovat do konzole těmi hacky nebo jak se to jmenuje -aby jely ty neorigo hry- když je to v záruce... Takže můžou hrát i jiné hry zdarma přes ten Live? Nebo se musí za to platit? Děkuji. Omlouvám se ,ale to víte jsem v tomto oboru laik.:) Ještě: Hry se musí vždy stahnout na harddisc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Připojení přes Wi-Fi určitě funguje, lidé to tak mají. Já ale ne, takže v tomto případě nechám odpovědět někoho jiného. Ale řekl bych, že s routerem to bude jednoduché.

Po stáhnutí opravdu můžete hhru hrát bez omezení. Je vaše a když ji smažete u sebe na HDD, můžete ji stáhnout znovu. Smazání her u "zdroje" samozřejmě možné je a pak už si ji nestáhnete. Pokud ji ale budete mít na HDD, půjde pořád. Obecně je tohle potencionální problém digitálního stahování na všech platformách.

Hry zdarma - možná tam jedna, nebo dvě hry zdarma budou, ale drtivá většina je placená. A je jedno, zda přes digitální distribuci, nebo na disku. Tedy pokud nechcete za hry platit, budete muset do flashe, nebo jiného způsobu hacknutí. zde jsou ale problémy s Live, takové konzole MS hledá a banuje. O této problematice je toho na fóru ale nakonec dost.

Hra v digitální distribuci musí být stažená na HDD. Hra na disku nemusí, ale vřele se doporučuje na HDD instalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Stačí když vytvoří sám ručně dvd soubor. Otevřeš texťak a napíšeš název LayerBreak=2133520 (LB je podle toh o zda je to XGD3 nebo 2) a pod to název hry (prostě jak máš pojmenované iso).iso a uložíš pod zase názvem iso souboru a poté přepíšeš koncovku txt na dvd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přejmenuj nějaký vzorový .dvd soubor na .txt a pak jej otevři v notepadu a podívej se jak to má vypadat, pochopíš to hned a jakýkoliv .dvd soubor si napíšeš,

druhá možnost:

nastav přímo ve vypalovacím programu v settings, zalomení vrstvy (LAYERBREAK) a vypaluj rovnou .iso, pak již .dvd soubor nebudeš potřebovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, asi ♥♥♥♥ dotaz ale i tak se zeptám:

Četl jsem zde něco jako že se ten naflešovaní xboxu ukládá do nějaké paměti v Xboxu, a pak na Xbox live to zjistí. Tedy, kdybych si odfleshoval Xbox a hrál jen originálky mužu dostal flag nebo ban nebo tak něco? Dík za odpověd :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

AHoj,taky mám takový lama dotaz,ale nikde nemůžu najít radu.Mám stáhlé NHL 12,v pohodě všechno funguje,ale já bych potřeboval nějaký návod na to,co mám přesně udělat pro to,abych ho moh hrát po live.Někdo mi radí,že si mám koupit nějaký ticket za 800pts (kde ho koupím a kde vezmu ty body?) a dál musím mít live gold.Ale ten taky nevím jaký koupit,např.na aukru je to rozdělené podle nějakých lokalit např UK,US,EU atd,které mám koupit?A pak už budu moct hrát po live?Nebo není někdo poblíž plzně,kdo by se na to podíval?Díky Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Napiš třeba uživateli prototype a řekni, že chceš: xlive gold - delká platnosti je jen na tobě (měsíc, čtvrt rok, půl roku, nebo rok)

a potom taky potřebuješ na online pass ms pointy, ty si od něj také objednej, na online pass ve hře ti stačí 800ms points

jakmile to budeš mít, zadej ty kódy do xka, nabije se ti xlive gold a načtou ms pointy, za které si pak ve hře koupíš online pass.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, asi ♥♥♥♥ dotaz ale i tak se zeptám:

Četl jsem zde něco jako že se ten naflešovaní xboxu ukládá do nějaké paměti v Xboxu, a pak na Xbox live to zjistí. Tedy, kdybych si odfleshoval Xbox a hrál jen originálky mužu dostal flag nebo ban nebo tak něco? Dík za odpověd :bash:

Informace se ukládají do nand paměti. Když odflashuješ konzoli, tozn. nahraješ stock fw, tak můžeš pařit vesele na live. Otázka je, zda už nemáš online flag na konzoli z doby, co jsi byl na live s flashem. Pokud jsi takhle byl na live, ta možnost tady vždycky je, zvláště byl-li jsi na live se starým fw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Informace se ukládají do nand paměti. Když odflashuješ konzoli, tozn. nahraješ stock fw, tak můžeš pařit vesele na live. Otázka je, zda už nemáš online flag na konzoli z doby, co jsi byl na live s flashem. Pokud jsi takhle byl na live, ta možnost tady vždycky je, zvláště byl-li jsi na live se starým fw.

Díky za radu, ale trochu mě ten konec popletl :) Já jsem konzoli kupoval přes Aukro a vím, že předchozí uživatel chodil na Livko a měl Flash, tzn že teď hrozí už i pro mě flag nebo ban?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim ,mam problem s AP25 hrami a to konkretne cod black ops ,hra po vypaleni se mi v xku nacte objevi se i obrazek hry ale kdyz dam play hodi to chybu...mozna delam neco spatne ale hry bez tehle ochrany mi jedou .vyberu iso v abgx a dam level 3 pak launch vse proehne a mam vse zelene ,tak dam vypalit .dvd rychlosti 2.4 a hra mi proste nejde...flash mam lt 2.0 a na live nechodim tak ten tichy update se me netykaDelam treba neco spatne? predem dik za radu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám pár otázek ke Slimce,

1. Je nějaký problém s Flashem Slimky? Jsou mechaniky které např. nejdou flashnout? Je flash u Slim, spíše HW zásah? Neztratím flashem záruku, nebo nestane se nic s tím ochranným štítkem? (pokud u Slim něco takového je)

2. Je možnost si v obchodě zjistit jakou má konzole mechaniku? Např. pomocí nějakého kódu z krabice apod.

3. Pokud budu mít u Slimky flash, budu moct v pohodě na Live, hrát online, spouštět pálené dvd, cd a přehrávat stažené filmy a hudbu z flash disku?

4. Jsou stále nějaké hry, se kterými se nesmí na live? Nebo hry se kterými jsou nějaké problémy, co se týče AP ochran apod.?

5. Kdy by mohl přibližně vyjít LT+ 3.0? Je výhodnější počkat (pokud to nebude v řádu měsíců, četl jsem že by nový flash měl vyjít v prosinci) nebo si nechat konzoli oflashovat 2.0?

6. Je lepší Fat nebo Slim? :lol:

Díky za odpovědi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu