Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Prosím jak je to s češtinou? Nevíte někdo něco bližšího o tom,jestli se dá čeština zvolit,ať to děcka mají v našem rodném jazyce a ne např: v polském?

Mají hry Kinect Adventures! a kinect Joy Ride. Dá se to nastavit do češtiny? Někde jsem tady četl,že xbox češtinu nepodporuje,tak nevím proč jsem ji nastavoval při prvním spuštění konzoly...:? Děkuji vám za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nastavoval jsi to proto , aby hra která byla vydaná s češtinou se v češtině spustila . Pokud není vydaná v cz tak dodatečně češtinu nespustíš .

Aha... Takže tak.. No to není moc dobré... Snad to nějak vyřeší časem... Děkuji.

Ještě bych měl jeden dotaz. V balení jsme dostali hru Kung Fu Panda-navíc,ale je to pouze kartička s možností stáhnutí plné hry. Rozumím tomu dobře,že musím konzoli připojit na internet a hru stáhnout do konzole na HardDisc??? To znamená,že si musím vytvořit účet na XBox Live???A nebo to jde i bez vytvoření účtu a jen to nějak stáhnout??? Můžete mi někdo říct,jak na to? Moc díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hru je možné stáhnout pouze po připojení na Xbox Live, je tedy nutné vytvořit účet a připojit se. Ke stažení je potřeba mít HDD. Jiná možnost neexistuje. Kod se zadává při stisknutí Xbox tlačítka na ovladači a v menu položka "redeem code"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dík za odpověď, to jsem byl trošlu mimo :-).

Ok mám hru, gold a jsem live a když dám multiplayer, píše, že mám pozvat ke hře přátele, jak se k nim dostanu, když nikoho neznám?

Musíš dát multiplayer přímo ve hře, nevím sice, o jakou hru se jedná, ale většina her umožňuje vyhledat přímo automaticky volné hráče připojené na jejich servery (typické pro PC, např. střílečky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chci se zeptat nebo spíš jdu prosit o radu. Při fleshování z LT+1.1 na orig FW u Lite-on 74850C se mi povedlo ve spěchu a momentálním stresu zmáčnkout to tlačítko 0x00 . Nějaké rady jak tu mechaniku rozchodit? Zkoušel jsem teď pár pokusů přes dosflash i jungleflasher a bez úspěchu. Samozřejmě key atd. uložený mám.

//EDIT

Tak jsem to nakonec vyřešil sám, stačilo zapojit na jiný port , a na třetí pokus nahrání flashe to vyšlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím.. mám asi hloupý dotaz, ale jsem úplný nováček. Může se xbox 360 automaticky připojit na nezaheslovanou síť, která je v dosahu? Díky

Xbox se na wifi připojí pouze na síť, kterou zvolíš z dostupných a poté se na ni zkouší automaticky připojit, pokud je v dosahu, tj. pokud si tu síť najdeš a ručně ji zvolíš a připojíš se k ní, pak již se bude připojivat automaticky, ale rozhodně se nestane, že by se xbox jen tak sám od sebe připojil do nové sítě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Xbox se na wifi připojí pouze na síť, kterou zvolíš z dostupných a poté se na ni zkouší automaticky připojit, pokud je v dosahu, tj. pokud si tu síť najdeš a ručně ji zvolíš a připojíš se k ní, pak již se bude připojivat automaticky, ale rozhodně se nestane, že by se xbox jen tak sám od sebe připojil do nové sítě...

Díky moc za rychlou odpověď. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pozdravujem......

chcel by som sa spytat, chcem sa doma hrat s boxom a teda chcem si ho flashnut, ale teda ja to chcem dokazat.... bude mi stacit ked si objednam na modtraders ten bundle #1 za Ł64,95?

ako nechcem sa nikomu motat do kseftu, nejde mi o peniaze, len teda chcem to kusit sam......

(a nie som lakomy a som blb...... :) )

(xbox360s, 250gb, liteon dg-16d4s, fw: 0404, db 13599)

vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
U slimu potřebuješ provést nejprve hw unlock čipu prov zapisování do něj. (WINBOND, MXIC) je to tu psáno několikrát.

ano cital som jungleflasher tutorial, cca napojil dvd rom-ku, odomknut, "vyvrtat" a potom zapisat, napisane velmi velmi nahrubo :)

a teda z toho modtrader-u bundle #1 alebo #2?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu