Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Na síť se připojovat samozřejmě můžeš. Na RGH si zakážeš pouze xlive, ale xko můžeš mít normálně v síti a připojovat se na ní.

Online můžeš hrát přes xlink kai. Tohle ale patří do jiné sekce, viz http://console-forum.net/forum/207-jtag-rgh, prostuduj si to, nalezneš tam veškeré potřebné informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

když budu mít na Xboxu naistalovanou učitou hru (Originálka). A pak si do hry nelegálně nějakým způsobemn stáhnu DLC může to Microsoft zjistit popřípadně dát mit ban? ( Jde vůbec nějakým způsobem nelegálně to DLC tam dát když nemam RGH,JTAG a ani Flash?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím,

když budu mít na Xboxu naistalovanou učitou hru (Originálka). A pak si do hry nelegálně nějakým způsobemn stáhnu DLC může to Microsoft zjistit popřípadně dát mit ban? ( Jde vůbec nějakým způsobem nelegálně to DLC tam dát když nemam RGH,JTAG a ani Flash?).

Pokud nemáš RGH/JTAG, nelze dostat do xboxu DLC jinak, než jej stáhnout z Live (tedy legální cestou). DLC nejde stáhnout někde na warezu a překopírovat přes flashku, vypálit na DVD či něco podobného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud nemáš RGH/JTAG, nelze dostat do xboxu DLC jinak, než jej stáhnout z Live (tedy legální cestou). DLC nejde stáhnout někde na warezu a překopírovat přes flashku, vypálit na DVD či něco podobného...

A co když budu mít dva xboxe, a u toho co mám rgh si nahraju DLC na hddd, pak ten hardisk vrazím do toho bez RGH, bude mi to fungovat? případně můžu dostat ban??

Takhle by to teoreticky šlo ne. Může to někdo prubnout, kdo má 2 x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kde sehnat obal na hry?

P.S. google images si nechte... nejsou tam v originální velikosti aby se normálně dal vytisknout :)

Zkus tuhle stránku, nění špatná a při registraci a gold členství máš i skutečně velké rozlišení bez komprese...

Dále pak třeba tato není špatná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkus tuhle stránku, nění špatná a při registraci a gold členství máš i skutečně velké rozlišení bez komprese...

Dále pak třeba tato není špatná...

Díky moc ;) na tý první jsem našel to co jsem potřeboval... budu si muset ten GoW 3 vytisknout když to nikde nechce prodat :) až na ten manuál co mi bude chybět :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkus tuhle stránku, nění špatná a při registraci a gold členství máš i skutečně velké rozlišení bez komprese...

Dále pak třeba tato není špatná...

Nemáš náhodou registraci na té první stránce ? Potřeboval bych cover pro dvojobal Pure/Lego Batman, protože mi krabička spadla do kýblu se špinavou vodou a po vysušení to bylo hnusné a navíc to hrozně smrdělo, musel jsem to umýt a cover vytrhat a vyhodit. Rád bych si to vytisknul, ale registrovat se tam nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nemáš náhodou registraci na té první stránce ? Potřeboval bych cover pro dvojobal Pure/Lego Batman, protože mi krabička spadla do kýblu se špinavou vodou a po vysušení to bylo hnusné a navíc to hrozně smrdělo, musel jsem to umýt a cover vytrhat a vyhodit. Rád bych si to vytisknul, ale registrovat se tam nechci.

Sorry ale mám většinou stejnej nick a hesla :D snad ti registrace nic neudělá ne? :) pár vteřin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jakou máš nastavenou IP adresu v xboxu? Připojuješ se na ni?

Jinak se omlouvám že jsem nereagoval na odpovědi ale nebyl jsem v dosahu Pc a Xka současně tak snad se dnes někdo ozve ,hledal jsem zde na foru ale tady nacházím max. jen rady co jsem bud zkusil nebo se týkají xka bez RHG.

Mam tam na xku 192.168.1.132 a zkouším to všemi možnými způsoby a stalé nic v menu Test PC Connection mam mezi Xbox360-Network červenou barvu jako ze nepripojeno a to je pořád dokola v routeru jsem přidal i manualně MAC adresu to mi taky nepomohlo tak nevím co dál.děkuji předem za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nazdar pani, pred par dnami som kupil xbox 360 rev. Jasper ma cca 3 roky. Podla info od kupujecoho ma flash LT+ 3.0. Z neznalosti som si aktualizoval DB na najnovsi 14699. Je mozne, ze som si ten flash odpalil? Popripade nejake navrhy ako riesit tento problem, kedze zatial jedina napalena hra GTA 4, ktoru mam a fungovala sa zrazu tvari ako filove DVD :(

Dakujem za akukolvek odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu