Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Jelikož mám svoje první Xko (SLIM) tak jsem to nechtěl rozebírat a myslel jsem, že je to normální... ale potom co jsem narazil na stejnej názor : Zdroj u SLIMka je hrozně hlučnej, vlastně jediný co je slyšet! U starých XBOXů zdroj prý nebyl ani slyšet :( Je to pravda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Slyšel jsem že všechny Kinect Bundle nejdou flashnout, je to pravda ??

Nezávisí to na tom, zda se jedná o Kinect bundle nebo ne, ale na tom, jakou obsahuje konzole mechaniku. Xboxy vyrobené přibližně po srpnu 2011 obsahují mechaniky Lite-On s FW 1175, které zatím nejdou flashnout. Na CFW pro tyto mechaniky se nicméně pracuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aha... je to tady dole http://www.flashxbox.sk/flash_xbox_slim.png ale nevím čemu mám věřit, každopádně děkuju za info a chci se zeptat jestli teda koupit kinect vyrobený před srpnem a budu mít jistotu že půjde flashnout. Děkuji :)

Obrázek již pravděpodobně nění aktuální, koukni se spíše na tento článek ze stejného webu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Unsupported NAT - Your NAT type does not meet the minimum requirement for this mode? Gears of War 3
Your NAT is not set to ´´OPEN´´ This will limit your ability to join or host Xbox LIVE Matches. UFC 2010

Tyhle hlášky se začli objevovat teprve nedávno a v GoW 3 kvůli ním nezaložím Arcade game a v UFC 2010 to disconnectuje zápasy... nikdy jsem stím problém neměl!? :(

Byl jsem odkázán na http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm , ale program je placený a nechci dávat peníze za něco co nevím že mi 100% můj problém vyřeší :( Řešil, zde někdo podobný problém? Mohl by mi někdo poradit jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nazdárek, chtěl bych se zeptat zda se někdo střetl s touto hláškou ... po vypálení hra nenaběhne ( unread disc ) mám LT3 a nový dashboard

Jedná se mi o hru RE4, FF X2-2 a MGS

post-4890-14687159376414_thumb.jpg

EDIT : tak nakonec se mi to rozjelo, pomohlo to nahrát na disk ( aspon ten RE ale ostatní budou asi stejný )

Teď bych rád ještě ten druhej problém vyřešit

a ještě jedna věc, psal jsem to už k tematu Batman http://console-forum.net/tema/130999-batman-arkham-city/page12?p=1216018&viewfull=1#post1216018 ale žádná odpověď pořád, jde o hlášku : Damaged downloadable conected detected

If it is corrupt pleas download it again or deleted it using the xbox dashboard

díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, dnes mi přišel z eBay xBox elite 120gb, nikdy dříve jsem xBox neměl, tudíž bych rád poprosil o odpovědi na pár otázek.

Ke konzoli nebylo přiložené žádné médium s hrou, na HDD již nějaké hry ale byly, a to třeba Fallout, GTA Sand Andreas, GTA IV, Battlefield, nějaký díl Hallo.. Hry se dají hrát a nevyžadují médium. Neznám původ těchto her, bohužel mě ale žádná nezajímá a rád bych si do konzole nahrál hry vlastní. Jenže - nemám páru jaký mám FW a jakým způsobem tam jsou dané ty hry co už tam jsou - jestli jsou zakoupené přes LIVE, nebo nějak dohrané. Jsem na stáži ve Finsku, tudíž si musím se vším poradit sám. K dispozici mám redukci sata => usb. Nevím o xBoxu téměř nic.

Jak zjistím, jaký mám firmware?

Jak si nahraji do konzole kopie her?

Proč mají hry co tam už jsou tak hnusnou grafiku, to je normální? xBox mám propojený přes HDMI na SAMSUNG full HD TV, Halo se pustilo v kostrbatém 4:3 a GTAIV je pěkně ošklivé, vypadá to spíš jak GTA3 na PS2. V systémovém nastavení mám dané rozlišení 1080p.

Co bych měl vědět?

Jinak hraní přes LIVE mě nezajímá, ideální by pro mě bylo, kdybych nemusel využívat DVD a mohl hrát hry přímo z HDD.

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zajimalo by mne, jaky je rozdil mezi UK a US uctem v cenach?(her a adoonu) je tam velky rozdil? a jak je to s jejich stahovanim z ceske ip adresy?

Nabídka aplikací a her na US je větší, cenově co jsem párkát zaregistroval tak taky je lepší US..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neví někdo jak zjistit svý heslo xbl? chci si udělat účet přes playfire.com ale potřebuju to spojit s se svým účtem na xbl

Pomě playfire nechtěl heslo na xbl myslim? :) Ale heslo asi nezjistíš no.. musíš si pamatovat :) Což já problém s heslama nemívám mám pár těch samejch, ale kontrolní otázky když jsou všude jiný a často záleží i na velikosti písmenek jak si to tam zadal tak to bejvá sakra problém :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kluci pomoc ... mam Xko360 1. generace; flash (tusim nejaky LT extreme nebo tak neco ...) ... a jednoho dne me napdalo ze ho pripojim na live! stahlo to naky updaty; dashboard a pod...a nyni, kdyz dam do mechaniky hru, pise to:

To play this disc, put it in an XBox 360 console.

co s tim muzu udelat? dvd filmy jdou normalne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kluci pomoc ... mam Xko360 1. generace; flash (tusim nejaky LT extreme nebo tak neco ...) ... a jednoho dne me napdalo ze ho pripojim na live! stahlo to naky updaty; dashboard a pod...a nyni, kdyz dam do mechaniky hru, pise to:

To play this disc, put it in an XBox 360 console.

co s tim muzu udelat? dvd filmy jdou normalne.

Vitaj na fore :D:D:D A mozes zacat citat pekne po poriadku, co si zameskal :D Mat flash a bez informovania riesit nejake veci z Xlive a potom si tu ponosovat, je na poriadne vyludeny usmev na tvari. Nech sa dari...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vitaj na fore :D:D:D A mozes zacat citat pekne po poriadku, co si zameskal :D Mat flash a bez informovania riesit nejake veci z Xlive a potom si tu ponosovat, je na poriadne vyludeny usmev na tvari. Nech sa dari...

Skutecne dekuji ... proto jsem psal do tema : podej ruku blbovi ...

... poradi mi nekdo ? Dekuji !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chtěl bych se zeptat:

1. Na jak dlouho platí záruka Xboxu? ( Př. Nový Xbox 4GB Slim)

2. Je Mafia 2 na Xbox v CZ dabingu v češtině ?

Děkuji za odpověd

1. Záruka bývá obvykle jako na většinu věcí 2roky... pokud máš od Alzy můžeš si jí prodloužit za příplatek.

2. Pokud je na krabičce čeština tak je v češtině ;) Nezmátlo tě náhodou taky to že tam je ,,Polské titulky´´ a ,,Český dabing´´? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu