Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

ahoj potrebuju vedet tyhle otazky

1. kdyz budu mit reset glitch hack muzu k nemu pripojit 3,5"" nebo 2,5hdd interni z pc sata 2 ?? co k tomu vsechno potrebuju za kabely ? uz sem neco cetla tady na foru ale ten topic je stary a nic moc se z neho nedozvim.

2. chci u xka mit 5.1 zvuk z domaciho kina . xko budu mit k tv pripojeny hdmi . domaci kino ma optickej vstup. koupim teda ten MS kabel a jaky jeste kabely potrebuju?? a kde sezenu ten optickej kabel diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

na to pripojenie HDD potrebujes tento adapter> http://www.alza.cz/qcp-konvertor-redukce-usb2-d66597.htm

je tam mozno pomocou neho napojit akykolvek 2,5 a 3,5 palcovy SATA aj ATA disk

disk musis mat naformatovany na FAT32 ak chces pouzivat s xboxom s RGH.

na to audio neviem odpovedat nemam s tym skusenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zaruka na xbox je od vyrobce standardne 3 roky, nepotrebujes zadnej zarucak ani uctenku jen si na xboxlive.com zaregistruj seriove cislo sveho xboxu a pak muzes, az bude potreba, zadavat primo tam reklamaci. Prijedou, odvezou a pak privezou.

Lidi, kdyz vite prd, tak tu neradte. Pak se to tu muze prejmenovat na blb radi blbovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Snažím se aktualizovat Firmware v Liteon mechanice

dle tohoto návodu

http://console-forum.net/tema/131848-jak-aktualizovat-dvd-liteon-ihas-24-na-ixtreme-burner-max-fw-quot-oficialni-pruvodce-quot

Mechanika je napajena z xboxu a propojena s PC sata kabelem. viz tento návod

http://console-forum.net/tema/18383-xbox-360-benq-tutorial-1-1-1-5-1-6

Ale PC mi mechaniku nenadetekuje AHCI mod mám vypnutý.

Desku mám tuto

http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-ep45-ds3l_10/specs/

Prosim o radu co dělám špatně

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau, dneska jsem asi po roce pripojil xbox k televizi s tim, ze si s brachou zahrajeme fifu12. Mam flashnuty xbox360 arcade. Nevim jaky flash, mechaniku mam samsung.

Fifa po me samozrejme chtela update dasboardu. V xboxu mam 12625. Tenhle dashboard jsem instaloval kdyz jsem si poridil Kinect a vsechno normalne fungovalo. Instaloval jsem ho normalne pres USB flashku.

Stejnym zpusobem jsem dneska zkusil nainstalovat dashboard 13599, ktery jsem stahl z nejakych slovenskych stranek (odkaz jsem nasel tady na foru - podle odkazu to s moji mechanikou melo fungovat).

Update ale nikdy nedojede do konce, zastavi se nekde okolo 90% a pak uz se dal nic nedeje.

Muze mi prosim nekdo poradit co musim udelat, nejlip me nekam presne nasmerovat nebo mi na sebe dat fb,mail nebo neco podobnyho, kde by mi poradil?

Predem diky za odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim ještě před Flashem (LT 2 nebo 2.5 te si nejsem jistý) mi fungovala hra COD: Black Ops, po nějaké době jsem xbox updatoval, teď jsem si nechal dát nejnovější flash ale i tak mi nejde. Je to tím že jsem to vypálil když to bylo XGD2? A teď to je XGD3??? Děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj. Mám problém vypaloval jsem UFC undisputed 3, hra je xgd 2. Vypaloval jsem přes imgburn jako všechny hry. Pálení proběhlo ok ale při verify se to v 50% seklo a začalo házet chyby. Hra však normálně jede. Zajímá mě zda můžu hrát live?? nebo raději vypálit znova? v čem je chyba? Image je opatchovaný přes abgx 1.0.6 vše ok. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jakožto blb potřebuju poradit... měl jsme na flashi xbox (nevim na jakou verzi, ale přepokládam a doufam, že flasher dal tu nejnovější), ale prdnu tam novou hru, např. GOW3 a napíše mi to, že pro tuhle hru je třeba update. Je mi jasný, že to tu někde je, ale nemám tak úplně vhodný podmínky pro delší hledání a novýma témama to tu nechci zaneřádit. Kdysi v minulosti si pamatuju, že jsem něco podobnýho vyřešil updt dashboardu, platí to i pro ted? případně je někde nová verze ke stažení? A nemůžu tim totálně rozhodit flash a všechno? kámoš mě straší, že si tim zazdil xko.... díky, díky, díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jakožto blb potřebuju poradit... měl jsme na flashi xbox (nevim na jakou verzi, ale přepokládam a doufam, že flasher dal tu nejnovější), ale prdnu tam novou hru, např. GOW3 a napíše mi to, že pro tuhle hru je třeba update. Je mi jasný, že to tu někde je, ale nemám tak úplně vhodný podmínky pro delší hledání a novýma témama to tu nechci zaneřádit. Kdysi v minulosti si pamatuju, že jsem něco podobnýho vyřešil updt dashboardu, platí to i pro ted? případně je někde nová verze ke stažení? A nemůžu tim totálně rozhodit flash a všechno? kámoš mě straší, že si tim zazdil xko.... díky, díky, díky...

Gears of War 3 je hra ve formátu XGD3 (formát ukládání dat na DVD) a ty vyžadují verzi dashboardu tuším přesně 2.0.13604 a vyšší. Ty máš patrně starší (lze zjistit v nastavení -> console settings -> system info). Lze samozřejmě udělat update dashboardu, ale jak píšeš, pokud máš starou verzi flashe a starou verzi dashboardu nižší, než je 2.0.13140, přepíše se ti firmware mechaniky na původní a přijdeš tedy o flash. To tě ale stejně čeká, jinak si žádnou z novějších her nezahraješ.

Njeprve zjisti, jaký máš skutečně dashboard a pak se ptej dál, ale asi tě stejně přeflashování nemine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky za rychlou odpověď Zoombiku. Dash mam 2.0.8955.0 . takže to znamená, že musim updatovat a pak nechat znova flashnout a mělo by to jít? Nebo když mam nový flash, updatuju, půjde to hrát? Popravdě jsem se v tom nějakou dobu nepohyboval a ty poslední ochrany a typy her, nebo flashů mi absolutně unikli a už se v tom neumim rychle zorientovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Díky za rychlou odpověď Zoombiku. Dash mam 2.0.8955.0 . takže to znamená, že musim updatovat a pak nechat znova flashnout a mělo by to jít? Nebo když mam nový flash, updatuju, půjde to hrát? Popravdě jsem se v tom nějakou dobu nepohyboval a ty poslední ochrany a typy her, nebo flashů mi absolutně unikli a už se v tom neumim rychle zorientovat.

Tak to už jsi koukám hodně pozadu co se verze DB týče. To ti určitě nepůjde žádná z novějších her a to tak minimálně rok stará i více. každopádně vše vyřešíš novým flashem. Pro vypalování XGD3 her ale budeš muset koupit i novou vypalovačku s upraveným firmwarem speciálně pro xbox, lze koupit i upravenou tady na foru.

Pokud ale nehraješ online a nechodiš vůbec na Xbox Live, nech si radši udělat Reset Glitch Hack (hraní her přímo z externího disku bez vypalování a mnoho dalšího)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jenomže to je právě ten problém, na normální vypalovačce nevypálíš až do konce a každá hra se pak může chovat úplně jinak, třeba jako zrovna teď ta Fifa. Už tu toho bylo napsáno dost a při tomhle způsobu pálení neexistují žádné rady, nikdy nevíš co to udělá. Pro LT 3.0 je prostě nutná ta ihas, jinak se nemá smysl o něčem bavit, bohužel je to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu