Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

ahoj mam nove xbox s rgh ale vubec nevim jak na nej ...

1. Jak tam dam hry ? stahnul jsem si hru z netu a rozbalil na soubor dvd ale to nejde prekopirovat na fat 32 . jak to udelaT ?protrebuju nejaky specialni kabel ? mam usb hdd externi a v xboxu je 250GB hdd ale ten nevim jak vyndat ?? potreboval bych fakt podrobnej navod pro blbce:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj moc moc dlouho sem tu nebyl a nijak sem z toho vypadl neb jsem hrál na pc který mně právě včera zdechlo.Narazil jsem na warezu na Skyrim v češtině a píšou tam něco o novym čipu,já o starý čipování přišel když jsem si ofi koupil crysis a ono se to přeformátovalo(ale aspoň mám hezký triko)Takže dotaz č.1 je to vůbec možný aby byl skyrim v češtině a dotaz č.2 může mně to nikdo udělat aby to šlo z Prahy co nejrychleji at to stojí co stojí na počkání?Vym že to tu určitě nikde bude,ale nechce se mně hledat,proto píšu do sekce blbů a prosim o radu a nechci nadávky nebo rady typu hledej vole.Jsem v spoustě for na všechno možný a kdybych všechno mněl hledat tak nic jinýho nedělám:-) děkuji za případnou odpověd Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nejlepší bude, když si flashera najdeš a kontaktuješ sám, z Prahy například Kanalizator, xmod, chipman, spaceman... bude to určitě rychlejší, než čekat, zda se podívají na tvůj příspěvek. Ty něco chceš, tak se trošku snaž...

Všichni aktivní a kvalitní flasheři nabízejí své služby v sekci http://console-forum.net/forum/76-xbox-360-prodam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den, po dlouhé době jsem si řekl, že si stáhnu nějakou hru na PSP. Volba padla na GoW: Ghost of Sparta. Stáhl jsem si ISO (později zkusil i CSO). Při stahování ISO se vždy jen stáhl archív v RARu s koncovkou .iso. CSO o bylo v pořádku - jeden soubor s koncovkou .cso. Vyzkoušel jsem několik postupů jak hru spustit (natáhnul jsem celý archív do složky ISO na memory sticku, nebo jsem extrahoval archív do aložky ISO,...). Párkrát se mi v položkách hra ukázala, ovšem po spuštění se neodehrálo žádné intro nebo tak, hra se prostě nespustila. Mám PSP Slim, downgradované, System Software 3.90 M33-3. Dříve mi stáhnuté hry šly (ovšem vždy mi je tam natahoval kamarád, takže jsem neviděl postup...) a šly bez nějakých boot porgramů...

Poradíte mi?

(Omlouvám se, jestli jsem napsal do nepříslušného tématu, na tomto fóru se nějak nemohu zorientovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mám blbou otázku: když existuje ban... existuje i nějaký unban?
je možné udělat uban HDD, tedy jestli tomu už není jinak, ale stejně uban na konzoli neexistuje, jakmile ho jednou máš, tak už si na ni nikdy online nezahraješ a nepřipojíš se na LIVE. Něco jiného je ban za hraní hry mimo pravidla, kde ti dají ban třeba na den nebo dva.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chci se registrovat na Live, ale nevím jak na to, nechce se mi zadávat číslo platební karty. Jeden účet mám založený od vánoc, podařilo se mi na něm přihlásit na live a získal jsem měsíční gold účet zadarmo. Mám 3 měsíční kartu na live ale nemohu ji pro ten účet použít, chce to po mně právě údaj o pl. kartě. Nemohl by mi tu někdo poradit? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Tak mám ještě jeden dotaz, nějak jsem se do toho zamotal: Na vypálení XGD3 je nutná iHas vypalovačka, když nechodim na Live a ani to neplánuju? Nebo stačí vypálit na normální vypalovačce pomocí tohohle tutoriálu?

Jedná se o FW LT+ 3.0 (DB 2.0.14699.0)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ihas není nutná kvůli Live, ale celkově kvůli funkčnosti hry. Když DVD vypálíš starou metodou, nevypálí se celé a ořízne obsah právě v místě, kde se schovávají kontrolní součty. Některé hry tak fungovat můžou, některé ne. Právě kvůli tomu vznikl FW BurnerMAX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu