Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Mám dotaz, má cenu kupovat flashnutý Xbox když nemám iHas vypalovacku a ani ji kupovat nechci. Xbox jsem měl a pálil jsem klasickým způsobem a vše hrálo, vůbec jsem situaci nesledoval a co teď čtu o nové ochraně tak bez upravené vypalovačky, kupovat xbox asi nemá cenu. Šly by mi jen hry s ochranou XGD2? Hry co vychází a budou vycházet(max payne 3, ghost recon:SF...) už asi budou s XGD3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Jsem v tomhle sice začátečník, ale už se nějak vyznám :D Ne, Ihas vypalovačku na vypálení XGD3 nepotřebuješ, ale je vysoké riziko banu, pokud hraješ na Live a občas jsou s vypalováním na normální mechanice problémy. Každopádně pokud na Live nehraješ, mělo by to být víceméně v pohodě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na live mam PS3, ale už mě nebaví kupovat hry, které nehraji online a proto uvažuji o xboxu. Někde jsem ale četl že když hry nevypálím přes iHas vypalovačku, muže hra v průběhu hraní vypnout. Chci vědět než koupím ať mi pak není xbox na nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo, to se děje, pokud tu hru nevypálíš přes iHas, ale nainstaluješ na disk. Pokud ale budeš hrát z DVD, problémy by být neměly.

Pokud není hra vypálená přes mechaniku Lite-On iHAS, může se stát, že na ní bude chybět důležitá část dat. Např. u Forzy 4 to bylo naprosto kritické. Pak se stane ,že pokud hra potřebuje načíst data, která se na DVD nevypálily (nevešly), spadne a vypne se. A je zcela jedno, zda hru hraješ z DVD nebo jí instaluješ na HDD, nainstalovat zpravidla ani nejde. můžeš mít ale štěstí, že po celou dobu hraní hry z DVD nebude konzole potřebovat chybějící data načíst, ale to je málo pravděpodobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže pokuď chci pálit, potřebuji iHas mechaniku. A co kdyby jsem si hru zkopíroval z originálního disku na HDD a pak měl v mechanice "špatně" vypálené. Bude hra fungovat normálně, hru si půjčím od kamaráda zkopíruji, vratím a pak budu hrát z vypáleného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chci se registrovat na Live, ale nevím jak na to, nechce se mi zadávat číslo platební karty. Jeden účet mám založený od vánoc, podařilo se mi na něm přihlásit na live a získal jsem měsíční gold účet zadarmo. Mám 3 měsíční kartu na live ale nemohu ji pro ten účet použít, chce to po mně právě údaj o pl. kartě. Nemohl by mi tu někdo poradit? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, jsem tu nový a hnedka jsem se korunoval na blbce tohoto fora, použil jsem tlačítko hledat, projel jsem si návody zde, ale nikde jsem nenašel jak dostat screeny z her do pc, nebo mi to nedocvaklo, mám vyfocená auta ve forza 4, hodím flashku do xboxu, napíše mi to, že jí musím zformátovat, to jsem udělal, nalítl jsem do memory settings a tam jsem dal forza motorsport 4 a vybral jsem cali.fotky a dal jsem copy a na flashku a když to dám do pc, tak mi to ukáže, že mám volných jen 342kb/15GB a nic tam není, děkuju za případnou radu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

FLASH 1.4

Ahoj, mam stary Flash 1.4 jelikož jsem xbox moc nepoužíval a ležel mi ve skříni.. Dneska jsem ho vytahl a chtěl bych si zaahrát nějakou novou hru, dříve jsem pouzival game patcher, ale ted kdyz jsem si nejaky stahl, tak co tak ctu, tak to jde maximalne na flash 1.5.. Net me nezajíma, od toho mam PC:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím o radu, mám xbox 360 elite, je tam jakýsi kotel starý flash. Občas se mi stane, že po vložení DVD se hra nespustí, nic se nestane. Prodejce mi ještě poslal jakési BOOT DVD, které mám vkládat pro hraní novějších her (nevím jestli je problém, právě díky tomu BOOT DVD). Takže vkládám BOOT DVD a pak DVD s hrou, to někdy opakuju i 5x, aby se hra spustila, jindy jede hned. Celkem mě to štve, čím to asi je? A ještě se mi někdy stane, že během hraní hry vyskočí okno, že DVD je nečitelné apod. a hra se ukončí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu