Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, ahoj. Zajímalo by mě jestli někdo ví jak si z zkopírovat hru na xbox z dvd + r dl normalne do pc aby jsem si ji mohl zkopirovat na moje dvd r dl. V mojem případě mam takovou hru třeba půjčenou od kolegy a chtěl bych si ji nějak vypalit. Když jsem ji zkoušel kopirovat přes nero tak se mi zkopirovala v nějakem blbem formatu ktere abgx 360 ani nenašel a když jsem použil potom clonecd tak jsem to hodil pak přes abgx a hodilo mi to po par se♥♥♥♥♥ch nejake chyby takže to asi taky neni moc ok...ted to ještě zkoušim přes imgburn a pokud to nepujde ani přes ten tak už si nevím rady. Tak pokud s tím někdo už má zkušenosti tak mi pls napište nějaky jednoduchy navod :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ale ihned po spuštěni toho abgx mi to hodilo červenym nějakou chybu

Pokud chceš poradit nezbude, než napsat, jaká to vlastně chyba je. Pokud napíšeš "nějaká chyba", těžko dostaneš konkrétní odpověď. ImgBurn se požít dá, používá a takové hry pak opravdu fungují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To vypadá, že kamarád pálil na něčem jiném, než je iHas. Taková hra sice může fungovat, ale bude v Abgx vždy vyhazovat problémy. Pokud kamarádova hra funguje, klidně vypal, přes image vznikají kopie 1:1. Samozřejmě s takovou hrou nesmíě na Live, apod, ale to asi víš.

Pokud ti opravdu záleží na správném vypálení bez chyby, tak bohužel, opravit to asi nepůjde. tedy stáhnout znovu, vypálit na iHasu a spouštět na LT 3.0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj děkuji za odpověď. No myslím že IHAS vážně nemá...to nemám ani já. Oba pálíme na notebooku v jeho případě Acer a v mojem případě Asus, ale myslím že na tom celkem nesejde. Jako za normálních okolností si hru stáhnu, hodim přes ABGX a jedu. Online hry nehraju. Tam spíše jde o to, že jsem dostal tak pul roku z5 Autoban od microsoftu, když jsem zkoušel připojit se na wifi. Tím myslím, že mi nějak záhadně blokl nějak systemém. A jisté novější hry s jistou ochranou nespustim (jestli víš o čem mluvíš). Proto je některe musim zkopirovat do pc, projet přes ABGX, který mi tam údajně má přidat nějakou tabulku, která prolomí ten microsoftský ban.Aspon takhle nějak mi to bylo řečeno mojim flasherem u ktereho jsem si par dni z5 nechal dělat novějši flash. Nazývám to Ban protože nevím co jsem popravdě dostal...... Snad je mi nějak rozumět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ne, s flashem to nic neudělá.

oka diky moc =) ja teda porad moc nechapu co to je :D ale bylo mi porazeno, ze to mam udelat. Totiz hraju fifu s kamaradem pres livko a posledni dobou porad stracim spojeni s EA, tak prej by to melo pomoci

Mám další problém tím cachem to nebylo. Mám problémy s EA pripojenim jak u fifi 12, tak battlefieldu 3 :( fakt me to stve! mam originalky. nevite nekdo co stim? mam napsat na EA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, taky mám blbou otázku :D. Chci od kamaráda kupovat xbox arcade a shánět si vypalovačku na tu ochranu XGD3 (nebo tak nějak) pro mě ,....no prostě ne, ale ten kámoš říkal, že když seženu HDD (ať už originální od microsoftu nebo neoriginální), tak ještě bych si sehnal transfer cable a že pak stačí hru přetáhnoout přes nějaký program a nemusím řešit žádne Wave ochrany a takové věcy. Staží přetáhnout hru a na xku spustit, je to tak nebo jak ? Nikde jsem o tom nic nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to o cem kamos mluvi je uprava konzole rhg pokud je na konzoli jen flash nebo vubec nic neni mozne to takto delat pokud chces ihasku drzim palce at sezenes nebude to jednoduchy snad tu kluci jeste neco maj uz se nevyrabej ,rgh ti umozni stahnout iso predelat ho tak aby ho xbox videl nakopirujes na hdd a hrajes nezajima te ochrana ani region spustis vse vcetne dlc ke hram a xbla her plus vyuzijes vic funkci ale v soucasnym stavu zapomen na live v priprave je reseni pro dual nand kde bude mozne prepnout na rgh nebo puvodni stav konzole, uprava rgh a flash mechaniky jsou na sobe nezavisly, takze bud jedno nebo druhy nebo oboje a to by ti bylo platny v pripade toho dual nand kde prepnes na neupraveno a muzes s origo nebo spravne vypalenou hrou na live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, věřím, že tohle je správný topic na tak blbou otázku.

Měl jsem ted nějakou dobu zaměstnání takové, že jsem neměl absolutně na nic čas, a tak mi xko leželo asi cca rok ladem, a teď jsem úplně ztracený v tom, jaká je momentálně situace s firmwary atd. Tuším, že mám fw lt+ 1.1 ale nejsem si jistý. V době kdy jsem naposledy sledoval dění přišla nějaká nová verze disků od microsoftu a nebyl na to fw delší dobu. Co se dělo od té doby netuším.

Mám dvě otázky. Jaký je aktuální fw a jestli je na něm vše prolomeno tak jak tomu bývalo dříve zvykem (tedy jestli jedou všechny hry a to tak, že stačí v pohodě strčit disk do xka, nebo jestli se musí řešit nějaké jiné věci.) A jestli je možné na něj bez problému přejít když mám starý lt+1.1.

A druhá otázka, pokud bych si chtěl koupit a zahrát nějakou originálku, která je novější než muj firmware, co to způsobí? Pravděpodobně to při spuštění bude chtít upgrade dashboardu, smaže mi to flash a ještě mi to tagne konzoli a budu "nahraný"?

díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu