Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdarec po dlouhý době jsem si chtěl vypálit hru na xko 360 ale bez úspěchu před tím jsem vypaloval a vždy bez problému. Jediné co jsem měnil je mechanika s ihasky 124 na 524 a Windows ze 7 na 10. Nastavené mám vše podle návodu tady. dokáže mi někdo pomoci? Programy používám tyto ImgBurn, burnerMax a abgx vše nastavené podle topicu. Díky za snahu mi pomoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

vlastním Xbox s flashem PCB desky.

MFR - 2010 - 09 - 03
NXE - 2.0. 13599.00

Xbox jsem dlouho nepoužíval (3-4 roky), asi tam bude potřeba nějaká aktualizace Dashboardu a flash ....

 

Má to význam aktualizovat? Případně dělat RGH? Nebo to radši vyhodit? ....

 

Omlouváme se za hloupé dotazy, ale šlo to teď delší dobu mimo mě, tak vůbec nevím, jak to aktuálně chodí...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim. Jsem uplny jelito, ale necham si poradit.

Mam 4ks XBox 360 (Pfat verze).

(1). DashBoard 2.0.6717 (povedlo se mi pomoci USB zvednout na 2.0.9199)

(2). DashBoard 2.0.12416

(3). DashBoard 2.0.16203

(4). Dashboard 2.0.16547

-----------------------------------------

(4) je verze s HDMI, ostatni jen pres kompozit.

(2) byl upraven na palene hry. Ale nevim, jestli se upravuje (flashuje) jen CD mechanika, nebo

se musi udelat flash i XBoxu. Kdyz jsem mechaniku prehazoval do ostatnich Xboxů, ani si nešktli.

Chtel jsem si rozchodit aspon ten ctvrty a vyuzit moznosti hrani pres HDMI.

Flashnuta CD romka je Toshiba TS-H943. Pak mam jeste jednu stejnou, neupravenou a pak

mechaniku LiteOn DG-16D2S. Jeden Xbox je uplne bez CD.

 

Chtel bych si upravit (idealne vsechny) Xboxy pro hrani palenych her.

XBox Live neresim, nepotrebuji.

Mam zkusenosti s fleshovanim PSP a Wii, tady jsem zelenáč.

Hledam pripadně Flashera z okoli Most, Litvínov

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

@honzaccc Pokud máš v konzoli DB 13599, můžeš provést jeho update na nejnovější verzi aníž by jsi přišel o flash.

@prudus U Xboxu se flashuje DVD mechanika, která je spárovaná s konzolí unikátním DVD klíčem. Proto nelze mechaniku jen tak vzít a použít do jiného Xboxu. Dále píšeš. že bys chtěl ideálně flashbout všechny 4 tvé konzole, ale zároveň uvádíš, že DVD mechaniky máš jen 3. No a v neposlední řadě flashnout mechaniky u Phat verzí Xboxu lze všechny, nicméně s nejnovějšími verzemi DB již nelze použít tzv. metodu "spoof" mechaniky, která se u těchto verzí X360 s oblibou používala. Říkám to proto, že ve výčtu mechanik, které máš, uvádíš i model Toshiba TS-H943 a ten se právě nejčastěji pro tuto metodu používal (nahrazovala se jím mechanika Liteon DG-16D2S, kterou v počátcích nebylo možné flashnout). Pokud seš si ale jistý, že je to mechanika, která byla původně v Xboxu (tzn. již z doby prodeje konzole), pak se tě toto upozornění netýká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dekuju za super rychlou odpoved, ac me nepotesila..

Ze se musi DVD s konzolí "sparovat", to jsem netusil.

Takze mam jednu Flashnutou komplet, bohuzel bez HDMI.

Ten unikatni klic tedy nejde z mechaniky nejak dostat a prenest do jineho Xboxu?

Ctvrtou mechaniku mam taky, ale je popraskana (asi se plasty vyhřály od chladice)..

Na upravene  mechanice Toshiba je fixou napsano LT 3.0. To je nejaka uprava, že?

Videl jsem nejake navody na Youtube a tam pouzivali nejakou krabicku, pripojenou mezi SATA pinout mechaniky a

USB na pocitaci, plus nejaky soft.. Tohle potrebuji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Ale lze, jen jsem uvedl, že nejde vzít mechaniku z jednoho Xboxu a bez dalšího zásahu ji dát do druhého a čekat, že to bude fungovat. DVD klíč lze vyčíst a zpětně zapsat do mechaniky tak, aby byla použitelná v jiném Xboxu, ale platí to, co jsem psal, a sice, že musí jít o stejný typ mechaniky (konzole si vedle DVD klíče hlídá i tzv. "OSIG", tedy identifikátor typu mechaniky a z toho důvodu nelze vzít např. mechaniku Samsung a dát ji tam, kde dřív byl Liteon, přestože DVD klíče by šly prohodit).

Abych to zjednodušil - když máš v Xboxu mechaniku Liteon DG-16D2S a ta ti přestane fungovat, lze za předpokladu, že z ní je vyčtený DVD klíč tento vzít a nahrát ho do nové mechaniky a ve stejném Xboxu nadále provozovat, pokud tato nová mechanika je opět Liteon DG-16D2S.

Pro mechaniky Toshiba TS-H943 je nejvyšší dostupný CFW verze LT v2.01, takže ten nápis fixem na ní LT 3.0 je nějaký error.

Jinak pohodlná a zaručeně fungujicí sada na flash Xbox mechanik je od Xecuter, X360USB PRO nebo PRO V2 (k té první verzi je potřeba ještě něco, co by mechaniku napájelo, takže např. Xecuter CK3i nebo CK3 mini). Pro Liteon mechaniky určitého FW je pak ještě potřeba sonda (probe), Xecuter jednu takovou taky dělal. Někde zde na fóru jsem dokonce viděl celou takovou sadu prodávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu