Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Průvodce chybovými kódy


SliW3.G0ng3rs

Recommended Posts

  • 6 months later...
napíšu i sem, chyba E02 : pravděpodobně problém v síťovém rozhraní

jde s tím něco dělat?

konzole je bez záruky...

thx všem

E02 je studeny spoj pod CPU. Opravit si to můžeš sám pokud máš nervy a čas(zručný být nemusíš). Pokud máš peníze tak to dej opravit. Pokud máš víc peněz tak kup nový xbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
ahoj sviti me 1,3,4 a nejde ani obraz vubec nereaguje.nevis co s tim muze bejt?prehrati?dikes moc muj meil je jezkyn@volny.cz

klasika, studené spoje na čipech (CPU, GPU, nebo RAM) u tebe to nejspíše vypadá na grafický čip

verdikt: nevyplatí se opravovat, doporučuji konzoli s revizí minimálně Jasper nebo novější, které již na tyto nešvary netrpí. Jasper poznáš tak, že má vzadu na štítku 12,1A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Mám dotaz na chybové hlášení ohledně 48 hodinového kódu! Zadal jsem kód na PC, normálně se potvrdil,ale na xboxu to nejde. Jako je tam vidět v Mange Account ale nejde na to kliknout. Ve hře se to pak tváří jako free účet, ale nejde hrát online což mě pěkně sere! Vyskočila mi tam chyba Status Code: 8C210003 Nevíte co s tím? Chci si zahrát online a ta ku*va nejede!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Dobrý dem. Mám upravovaný XBOX Lite - RGH a standartně zakázaný přístup na XBOX live a jedna hra myslím si, že APACHE (vrtulník) mě způsobil, že jsem omylem dal 2x OK na nějaký dotaz a XBOX se na live dostal. To se stalo v pátek. V pondělí ráno vstanu, zapnu XBOX a po pár minutách se sám, bez varování vypnul. Po opětovném zapnutí udělal to samé a pok po dalším následovalo to, že se mi rozsvítila prostřední kulatá dioda červeně. Žádné čtyři sektory, jak se všude řeší. Jen ta prostřední. Zůstane svítit a XBOX musím pak manuálně vypnout. Pokud jej zapnu a koukám na teploty, tak ani jedna nepřekoná 45 stupňů a přesto se vypne. Ví někdo co to znamená, co s tím? Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Když odpojíš HDD tak xbox jde normálně ?

E-Code / Secondary Error code: E60 (No Audio/Video) / 0330

Binary/Hex: 00111100 / 0x3C -> 60

Known fixes:

No Known fixes available!

Description:

This error is completely unknown

http://www.xboxmb.com/forum/12-xbox-360-support/11127-xbox-360-error-code-guide-known-fixes-descriptions-all-errors.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu