Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Změna avataru


W.A.R Mach

Otázka

Zdravim vsechny a chtel bych se vás zeptat jak zmenim avatar aby se změnil i na mygamercard v xku jsem si ze začátku nastavil takovýho pandulaka a hned ulozil byl hnusnej ale rek sem si pak ho změnim a pak po jednom dnu jsem ho změnil a uložil v xku se mi ukaže ten správnej ale na mygamercard je stale ten první hnusnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

právě že nejsem blbej ne ,stále tam je ten týpek ten starej vim že když se připojim na live na xboxu tak se to aktualizuje vidim že body jsou aktualní a vše co se na xku změnilo je i na mygamecard i na xbox.com ale ten avatar ne skousel jsem ho znovu měnit a stále je tam ten starej s kostickovanou cepici. :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Najed si an profil a zmen si avatara ja ksi tam vybyras obleceni atd. (musis byt pripojenej na xbox live) dej tam tu zalozku myslim take new my gamertag je tam obrazek fotaku, tam si nastav co chces vyfoti vyfot, dej B a tam se te zepta jestli so ho chces ulozit nebo ne das A jako ano a hotovo :) pak das to posledni myslim save and quit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu