Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hledám něco ve stylu wii sports apod.


cwapa

Recommended Posts

To že Wii Sports jsou základ je jasný ale hledám nějakou hru která nemusí obsahovat více disciplin ale je stejne chytlava jako treba tennis, ne ze by me pinkani omrzelo, to se asi jen tak nestale ale zajimalo by me zda je jeste neco, podobneho

treba at to vyuziva balance board, nasel jsem lyzovani(nemyslim to co je ve wii fit) to nasi rodinu celkem bavi ale chtelo by to neco dalsiho

Dalsi vec co me zajima - hry pro vice hracu, hlavne s pohybem, opet treba jako je tennis, nebo nejaky hopsani, tancovani, aerobic, ...

nemusi ty byt vylozene sporty i kdyz je mame nejradeji

celkem me zajimaji ty hry co jsou v

wii play

wii sports

wii party games

Wii Music

...

nemate nekdo tuseni zda jsem neco nevynechal? neni neco z techto o cem nevim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napada me napriklad Mario and Sonic at the olympic games. Chytlava hra s chytlavym multiplayerem.

Tancovani...ne tak uplne presne, ale sterkani wiimote a nunchacku jako s rumba koulema do rytmu hudby jde v hre Samba de Amigo.

Jinak na multiplayer je super presne jak jsi zminoval ten tenis ve Wii Sports. A hlavne Mario Kart. Takovy multiplayer dvou lidi v obyvaku s lidma ze sveta pres internet je zabava na dlouhe vecery :)

Vic ti nereknu ptze zbytek her neznam, snazim se jenom doporucit co je dobre a co jsem vyzkousel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu